Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

ремонт на лоста за мигачите?

Cecko2.0 снимка Cecko2.0 02 декември 2012 - 06:36

Здравейте колеги,
предварително се извинявам, ако вече има такава тема, но неможах да открия.
Проблема ми е, че понякога (а вече и по често) като докосна едва-едва (все едно е със сензори :)) лоста за мигачите и ми се включват дългите светлини, понякога за постоянно, понякога за кратко, а друг път при малко по-силно подбутване на лоста напред.
Подлежи ли на някакъв ремонт или да търся "нов" лост от някоя морга? И ако може някаква приблизителна цена?
Отговори

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 02 декември 2012 - 08:25

Подлежи колега, правил съм лост на астра ф, но всичко е подобно така че действай. Най вероятно се е постопила една пластмаска. Не помня обаче как точно го оправих, бая отдавна беше.
Отговори

becinko снимка becinko 02 декември 2012 - 08:29

Колега, вземай 'нов' лост тука във форума има вектри бол, (не знам дали на АстраФ,Вектра А, Корса) са еднакви с твоето, ако са значи ги има и по 5 лв.. Пък като си вземеш тогава се заиграй с твоето, защото доколкото знам има вътре разни хвърчащи пластинки, пружинки и прочие :)
Отговори

shadow снимка shadow 02 декември 2012 - 08:44

Вътре в лоста има една пластина която омеква. Аз имах проблем с лостчето на задната чистачка ,
оправя се като се огъне пластината
така че да не опира в другите но е временно. По-добре си потърси друго.
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 02 декември 2012 - 10:55

Ето малко четиво: Цък 1 и Цък 2.
Сам избери как да решиш проблема, аз лично бих го разглобил, почистил и леко закривил пластинките :icon_wink2:
Отговори

Cecko2.0 снимка Cecko2.0 02 декември 2012 - 20:10

Благодаря за отговорите! :)
Ще видя дали ще купувам или ще го поправям.
Мнението беше редактирано от Joey: 02 декември 2012 - 20:10
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg