Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

проблем хидравлика

forio снимка forio 26 септември 2008 - 13:55

Здравейте, от известно време насам ми се появи странно виене от хидравликата.(така си мисля аз)
Има го постоянно и когато завъртя кормилото наляво(надясно) и когато е в покой(воланът е изправен). Проверих хидр.помпа има си масло.Забравих да кажа че колата е Зафира А 1.8 , а помпата електрическа. Преди около 2 седмици се загуви за малко и пак се появи. Сериозен ли е проблема или не и дали може да е нещо др. Един познат ми каза че при него е виело по подобен начин лагер на динамото. Помагайте, че не съм много на ти с колите.
Отговори

forio снимка forio 26 септември 2008 - 14:25

Забравих да напиша че като завъртя волата ми дърпа ток от светлините и вижда леко примигване.(все едно включвам голям консуматор в ел.мрежата)
Отговори

Mbyte снимка Mbyte 29 септември 2008 - 21:37

Нормално е да има виене леко, както и да ти угасва леко светлините, все пак се включва сериозен нов консуматор и докато навкса динамото така става. Обаче ако виенето е стабилно може да говори и за проблем в помпата.
Отговори

forio снимка forio 30 септември 2008 - 13:32

Доколкото си спомням проблема се появи след като ми сложиха газ.уредба. Не знам дали има някаква връзка с това, но го пиша.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg