Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Попитайте за сервиз или магазин в София

pentolini снимка pentolini 15 април 2010 - 00:35

 Pavlin, на 24 Mar 2010, 23:33, каза:

Аз оня ден смених билаетка в София Ауто за към 100 лв. Май леко се минах, ама айде.... Здраве да е



Абе в София Ауто си е пръчка от всякъде. Режат главите през кръста с цени, а профисионализма- съмнителен според мен. Веднъж си карах колата там за оглед- ей така, профилактично. Оглед на ходовата част да и направят + ремонт на охладителната система(прецакан термостат). След 2 часа се чуваме с приемчика и го питам как е положението и какво трябва да се смения.... и се почна: карета, маншони, полуоски ....... без да преувеличавам изброи цялата ходова част на колата по детайли. Викам: задръж- не сменяй нищо. кажи за проблема със липсата на загряване.- Отговора- работело си всичко....щото духало топло в купето. А, че даже и през лятото стрелката за Т не можеше да отлепи от синия сектор това не можа да ми го обясни що се случва...... :mhihi: :mhihi: :mhihi:


поздрави
Отговори

ivooo снимка ivooo 15 юни 2010 - 10:59

Спешно ама наистина спешно ми трябва МАЙСТОР тенекеджия, а не само тенекеджия на територията на София !!!!

защото 3-4-5 месеца ме мотаха и накрая НИЩО !!!

има доста работа по колата и за това търся майстор !!!

Благодаря предварително

тел. 0878 500 369
на ЛС
скайп: ivooobg
Отговори

opel_kapka снимка opel_kapka 06 юли 2010 - 14:05

Колеги, искам да си сменя единия праг на кадета и ме интересува, дали познавате майстори, които ще свършат работата добре. Лошото е, че прага е много изгнил и нагоре към вратите, а доколкото чух, това било доста трудно за поправка. Някой ако знае колко горе-долу ще ми струва това удоволствие да пише. Става въпрос за София.
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 15 септември 2010 - 18:39

привет имам нужда от Алармаджия и и пребоядисване на 1 калник ? :newsm05_41:
Отговори

kamen снимка kamen 21 септември 2010 - 08:33

Здравейте,
Снощи видях, че утре ми изтича прегледа. Дайте идея къде да си направя в района на Гео Милев, Слатина или околните квартали. На нова работа съм тук и още не съм разузнал квартала.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 21 септември 2010 - 08:48

 kamen, на 21 Sep 2010, 9:33, каза:

Здравейте,
Снощи видях, че утре ми изтича прегледа. Дайте идея къде да си направя в района на Гео Милев, Слатина или околните квартали. На нова работа съм тук и още не съм разузнал квартала.


Мишилине център СРЕЩУ НЕГО...между бул.Цветан Лазаров и бул.Асен Йорданов...поздрави и успех.
Отговори

kamen снимка kamen 21 септември 2010 - 15:05

Мерси колега. Намерих го. Имаше проблем с изгорелите газове, че нямам катализатор, ама се оправихме :)
Отговори

barzia снимка barzia 28 октомври 2010 - 16:42

Колеги някой може ли да ми препоръча сервиз на бул инс,,
Преди бул инс работеше с 3 сервиза за левово каско,днес не е така работи с всички които има договор..
Става въпрос за таван на кола и тенекеджиска работа+боя..


Поздрави :devil-smiley-019:
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 28 октомври 2010 - 16:45

Питай в Лазурит сервиз - изпитано добри в работите с боя. Също можеш да питаш и в Булавто.

Цитат

Населено място: София
Адрес: София, кв. Захарна Фабрика, ул. Иван Хаджиенев № 2, в двора на техникум "Хенри Форд"
Категория Автосервизи

Телефон: 028219024
Факс: 028219024

E-mail адрес:

Цитат

Адрес: София, Околовръстен път 757 - Люлин, до Бриколаж
Карта:
Публикувано изображение

Имейл: zanev@bulauto.com, josam@bulauto.com

Телефони: 02 / 8 100 271 , 088 444 83 22

Факс: 02 / 8 100 266
Отговори

barzia снимка barzia 28 октомври 2010 - 22:25

 siegfrid, на 28 Oct 2010, 17:45, каза:

Питай в Лазурит сервиз - изпитано добри в работите с боя. Също можеш да питаш и в Булавто.



Мерси колега за бързия отговор... :devil-smiley-019:
Отговори

radi-vectra b снимка radi-vectra b 22 януари 2011 - 11:45

здравейте колеги,незнаех каде да напиша,така имах проблем с двигателчето и попаднах на едни майстори които наистина си разбират от работата и реших да ги похаля, намират се в района на хладилника.ето едно телефонче за връзка с тях тел : 0889727608- Мартин
Мнението беше редактирано от radi-vectra b: 24 януари 2011 - 10:34
Отговори

Гостsimovd_* 14 април 2011 - 14:22

Колеги, бихте ли ми казали къде мога да намеря ЕВТИН сервиз за смяна на скоростна кутия на Кадет Е, имам новата кутия само трябва да се смени. Някой знае ли горе долу колко ще излезе ремонта.
Отговори

Vasil Popov снимка Vasil Popov 29 април 2011 - 09:27

Колеги,
Имам малко проблеми с двигателя на Астрата. През декември изби гарнитура на главата и смеси масло, антифриз, изгорели газове и тн...
Диагностика, при който ходя, ми препоръча едно сервизче в Горубляне - един бял сервиз, на 200-300м от светофара на цариградско и дружба 2 по пътя за горубляне в ляво (казва се Dugsby). Там съм ходил и за гуми, тъй като половината е гумаджийница, другото сервиз, и от гумаджийницата съм много доволен.
Та отивам там, бавеха ме повече от седмица за ремонта, но поне се надявах да го направят както трябва. Смениха ми освен тази на главата и още 2 гарнитури, шлайф на глава и глапани (казаха че главата и особено клапаните са в много добро състояние), смяна на гумички, ново масло, антифриз и тн. До сега при изминати ~5000 км съм долял 2л масло!... преглеждаха я 2 пъти за течове и няма - т.е. гори масло като за световно, а преди проблема през декември "смъкваше" маслото с max 1л на 10 000 км, когато си иде времето за смяната. Компресията е много добра - 15 и на 4те цилиндъра (двигателя е X16XEL).
Има голяма вероятност да има проблем надолу със сегментите, защого пуши като дам рязко газ и задържа, а иначе през останалото време не пуши.... вероятно ако се е нарущило смазването като е избила гарнитурата (минах около 500км докато го осетя и се прибера). Но пък чак толкова да гори ... и не съм сигурен и какво са направили в тоя "сервиз".

Та ако можете да ми препоръчате сервиз - то е ясно ще се отваря пак, но идеята е и да се погледне и какво са правили тези преди и да имам обективно мнение, и да не се набутвам пак със смяна ако въпросните части ако са ок, а трябва смяна на сегменти и тн.

Благодаря предварително.

PS: Sorry за дългия чаршав ... :)

PS2: Не ходете във въпросния сервиз!!! Като я отвориха при Бижо, ми показаха какви цигании са ги правили по колицата ми в тоя сервиз на горубляне, м... им!
Мнението беше редактирано от Vasil Popov: 24 март 2015 - 22:23
Отговори

Dexter1 снимка Dexter1 06 май 2011 - 20:25

Колеги,бихте ли ми препоръчали сервиз в София за смяна на прагове,вежди и кърпене на леглата на задните пружини на Опел Вектра А .Благодаря предварително. :helpsmilie: :icon_wink2:
Отговори

SnooPDoG снимка SnooPDoG 28 юни 2011 - 18:18

Препоръчайте ми някой Ел. Сервиз, че днеска ми здаде багажа генератора, а не съм от София ...
Отговори

SnooPDoG снимка SnooPDoG 29 юни 2011 - 12:01

Някой ? :unsure:
Мнението беше редактирано от SnooPDoG: 29 юни 2011 - 12:01
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 29 юни 2011 - 16:46

 SnooPDoG, на 29 юни 2011 - 12:01, каза:

Някой ? :unsure:

Маи никои ,то комаи да се прибираш,пести тока и тука ще го барнем
Отговори

Simon4o_Berton4o снимка Simon4o_Berton4o 31 юли 2011 - 14:20

Искам да попитам , дали знаете къде мога да си направя диагностика на Turbo системата , искам да проверят маркучи , вакуми всички , защото имам някакъв проблем , но немога сам да го хвана . Ако някой знае , наистина читави майстори , защото ходих при 2ма до сега и ефекта е 0лев .

Благодаря ви предварително !!
:newsm05_41:
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 11 август 2011 - 12:34

Здравей те колеги. Предстой ми смяна на Ангренажен и ролки... звъннах в един магазин, който се намира в София и искам да попитам някой пазарувал ли е от там? Защото за комплект ми казаха цена, която ми е малко съмнителна... На този магазин попаднах от някаква доста стара тема в нашия форум, от 2009г. някой беше пазарувал от там... благодаря много.
http://www.rank03.com/opel.html#
Отговори

Kiril_k снимка Kiril_k 21 октомври 2011 - 21:30

Здравейте колеги,

Търся си доказан сервиз за мойто Орелче. Относно двигатела да ми направят хубава профилактика, защото май малко бърка сместа.Тъй, като съм студент, е добре да е на нормални цени :) Мерси
Мнението беше редактирано от Kiril_k: 21 октомври 2011 - 21:31
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg