Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra H

Монтиране лупи на рефлекторен фар

rem1x снимка rem1x 23 февруари 2016 - 15:20

Здравейте,колеги! От няколко месеца съм горд собственик на опел astra h 2008-ма година,4 врати с хромирания фар,та идеята ми е от скоро да си монтирам лупи на рефлекторния фар.Евентуално след лупите идва и ред на ксенон,естествено няма сам да се заема с монтирането на лупите,а човек който се занимава с такива неща.Искам от вас да Ви попитам дали някой си е слагал лупи и въобще добра идея ли е? Плюсове,минуси,цени,резлутати всичко ще ми е от помощ.Благодаря ви предварително и поздрави! <_< <_< <_< :helpsmilie:
Мнението беше редактирано от rem1x: 23 февруари 2016 - 15:32
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 февруари 2016 - 16:43

Здравей,

като за начало виж тази тема Моята връзка

Не е за Астра Х, но да придобиеш представа, ако това го знаеш да продължим натам...

До колкото зная, фаровете на Астра Х се отварят доста трудно. Колега от Варна си беше правил неговите изцяло черни и беше писал, че майстора бая се е поузорил...
Вариантите са да рискуваш, пък каквото стане. По-лесния вариант е да си купиш фарове с лупи, колегата Стойл направи така Моята връзка а твоите да продадеш...
Отговори

rem1x снимка rem1x 23 февруари 2016 - 22:52

Благодаря,колега за отговора! Ще се радвам ако някой още се сети да допълни нещо по темата. :good:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 23 февруари 2016 - 23:40

Събираш пари и избираш един от двата варианта!
Отговори

rem1x снимка rem1x 24 февруари 2016 - 23:10

А имате ли идея какви пари мога да им взема на моите фарове ,хромираните в перф състояние?
Отговори

Жоро снимка Жоро 25 февруари 2016 - 09:50

150-300 като това се определя от пазара...
Отговори

Julian_nikolovv снимка Julian_nikolovv 23 юни 2016 - 16:00

Здравеите колеги моля даите савет и мнения ако някои е слагал кои модел кои сервиз за софия. Също така понеже не съм компетентен освен лупите и отделно ксенонов система. Трябва ли да закопувам...понеже съм с англииски фарове и з д не купувм нови другата ми опция е лупи за вграждне
Отговори

k opel e снимка k opel e 23 юни 2016 - 16:13

Свържи се с колегата geraka. Телефона му го има в неговата тема за рециклиране на фарове.
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 юни 2016 - 09:04

Julian_nikolovv,

слях ти темата със съществуваща вече. В нея има поне малко инфо за това което питаш.

Също така на примависта намирам и поне още една тема: Моята връзка
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg