Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

30.09.07 засвидетелствам присъствие

Тази тема е заключена « Prev

simbon4o снимка simbon4o 29 септември 2007 - 22:40

Аз съм първиии :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 30 септември 2007 - 02:01

Задействайте се...и симбончо - някое HDRI да направиш ;)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 септември 2007 - 08:43

 НеаМ РаВеН, на Sep 30 2007, 03:01 AM, каза:

Задействайте се...и симбончо - някое HDRI да направиш ;)

положително :) ти по какъв повод си в наща темичка, да не идваш към Варна, да знам да наточа ли апарата да фотам OPC :)
Отговори

Любчо снимка Любчо 30 септември 2007 - 09:42

Tам съм , да видя тая астра за толкоз пари с кожа :sup:
Отговори

yasmania снимка yasmania 30 септември 2007 - 12:26

Аз и аз ще доФтасам даеа
Отговори

Chosta снимка Chosta 30 септември 2007 - 13:33

аз искам да кажа на Любчо глупчо относно предната тема за изказването му , тои знае кое , недеи приказва глупости щото точно в този момент мога да си купя кат твоя дарак с 30 удара , даже мога да си купя такав и от моргата доколкото виждам... вчера на приселци имаше един по запазен от твоя и да сложа глупав надпис и да бъда простак като теб. обаче просто искам ауди а3 дизел(щото не разбирам) а за него все още нямам пари , относно телефона ми и плащането му , да наложи се да платя други работи които въобще не ти влизат в работата , за разлика от теб не плащам по 30-50 лева гсм а винаги е над 100 . кво да направя... този път дори е доста над сто...което си е мои проблем а не твои, без да праиш излишни коментари ... аре в устата .

А като цяло днес и аз ще доида симбата да му видим точилката и да се почерпим за неиното дълголетие без ръжда и удари ! , успех , и симо не се вживяваи много с кенефа че нали знаеш ква е лека задницата на Астрата... :) по внимателската :)

А Любчо всеки си го знае... еи АЙРАН да ми ядеш хуя :)
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 септември 2007 - 15:42

Цитат

Симба, ти хубаво си идвал до Шумен ама що не си се обадил?
Аз ако имах кола довечера щях да дойда на гости ама... Пеша вече.


Троха ,бате.
Добре,че оня като е идвал не ти е call,просто се моли на ....... ,скачай от радост.

Тоя `Chosta` много смел бе бро,много е.Допреди година се молише да ти звънкат бати ти Любо да ходиш при тях със Дизелака (астрата).Недей така

Цитат

простак като теб
грубо,едва ли си толокова :sup: за да обиждаш така.
Прави си е Любака,кой до сега от 3-години съм във форума,един не чух да си е сложил на Опела,джанти от Голф.Е кажи сега,има ли такъв образ.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 септември 2007 - 15:59

 Дамян, на Sep 30 2007, 04:42 PM, каза:

Прави си е Любака,кой до сега от 3-години съм във форума,един не чух да си е сложил на Опела,джанти от Голф.Е кажи сега,има ли такъв образ.

ма това ли било? Аве шматке кат си у форума от 3 години да беше чел малко щото аз си приказвах на лични с 3-ма дето карат VW джанти на опел. Не е важно от какво са, да пишеше на тях VW? Мне и какво ако ме е кефело? Айде да не сапуним и тая тема от преди срещата, поне снимки да сложим преди да я затворят, може ли? Ясно е на всички какви са критериите на някои хора за кола и какви на други хора. Аз не карам ръжда със мотор, затова давам повече пари, но не съм и гъзе като теб Дамянски да си спретна колата чак толкос ама това не значи че не ме кефи. To като се замисля вие с Любо хич не си приличате, едното няма нищо общо с другото като в оня виц.

Те така, днес ще возя май, подмийте се малко желаещите ;). Айде до довечера от мен после снимки(че да сменя аватара).

цитат:

 Любчо, на Sep 30 2007, 10:42 AM, каза:

Tам съм , да видя тая астра за толкоз пари с кожа :sup:


ми ко да праиш за 2400лв с мотор само не ми се кара, някакси стълбовете минават по-близо с такава, предпочитам с кожи, климатици, еко мотори, ... :sup:
Отговори

Владко снимка Владко 30 септември 2007 - 16:09

Ми а де. Щом искаш невървяща астра да беше оставил старата да и беше сложил една кожа :sup: Поне яки джанти имаше :bou:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 септември 2007 - 16:15

 Владко, на Sep 30 2007, 05:09 PM, каза:

Ми а де. Щом искаш невървяща астра да беше оставил старата да и беше сложил една кожа :sup: Поне яки джанти имаше :bou:

ма старата хич не и се вървеше, таз ми е тамън! Имам си достатъчно мощност да си карам бавничко и без да дзверя мотора. Качих 2-ма човека и не се усети, катерих баира на дървения мост и не се усети. Ей това исках и си го взех :). Пък на тая джантите ме кефят повече, не знам що, поне за сега де :).
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 септември 2007 - 16:18

 simbon4o, на Sep 30 2007, 04:59 PM, каза:

 Дамян, на Sep 30 2007, 04:42 PM, каза:

Прави си е Любака,кой до сега от 3-години съм във форума,един не чух да си е сложил на Опела,джанти от Голф.Е кажи сега,има ли такъв образ.

ма това ли било? Аве шматке кат си у форума от 3 години да беше чел малко щото аз си приказвах на лични с 3-ма дето карат VW джанти на опел. Не е важно от какво са, да пишеше на тях VW? Мне и какво ако ме е кефело? Айде да не сапуним и тая тема от преди срещата, поне снимки да сложим преди да я затворят, може ли? Ясно е на всички какви са критериите на някои хора за кола и какви на други хора. Аз не карам ръжда със мотор, затова давам повече пари, но не съм и гъзе като теб Дамянски да си спретна колата чак толкос ама това не значи че не ме кефи. To като се замисля вие с Любо хич не си приличате, едното няма нищо общо с другото като в оня виц.

Те така, днес ще возя май, подмийте се малко желаещите ;). Айде до довечера от мен после снимки(че да сменя аватара).

цитат:

 Любчо, на Sep 30 2007, 10:42 AM, каза:

Tам съм , да видя тая астра за толкоз пари с кожа :sup:


ми ко да праиш за 2400лв с мотор само не ми се кара, някакси стълбовете минават по-близо с такава, предпочитам с кожи, климатици, еко мотори, ... :sup:


Сега слушай и най вече чети шушумига,ако още веднъж ме наречеш някакси,предположи сам шматката какво ще направи.Хич не си ми приятен и на такива като тебе непускам аванта.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 септември 2007 - 16:33

 Дамян, на Sep 30 2007, 05:18 PM, каза:

Сега слушай и най вече чети шушумига,ако още веднъж ме наречеш някакси,предположи сам шматката какво ще направи.Хич не си ми приятен и на такива като тебе непускам аванта.


Mи щом ще се заплашваме и е толкова дебела работата ще се правя че те няма :) мен всички са ми приятни само с тебе хич не се разбираме явно... не разбрах от кога е така, ако нещо съм направил неумишлено е било, не ти се извинявам щот ме е страх прости мислех че сме големи хора с общи интереси и може да съм те засегнал някакси, ма явно...
Аз пък от шушумиги аванта не ща. Баси нервните хора.
Ако все пак решиш че пак съм ти приятен може да ми кажеш и да се разберем кат нормални хора./направо ме изненада сега честно/
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 септември 2007 - 17:11

А след като сме големи хора,какво е причината ти да обиждаш ?
Отговори

Мишо снимка Мишо 30 септември 2007 - 17:14

 simbon4o, на Sep 30 2007, 05:33 PM, каза:

...
не разбрах от кога е така, ако нещо съм направил неумишлено е било
...

Симба, не знам Дамянския какво точно го дразни в теб, ама мен яко почваш да ме дразниш с тея постове през 5мин за щяло и нещяло... погледни предната тема (може и тази) всеки 2-ри пост е твоя.. Оставям го без коментар. Доста хора ти правят забележки за тва нещо... Това че влиза от едното и излиза от другото и нищо не се променя въобще не говори добре :sup:

:sup:
Отговори

bugatti снимка bugatti 30 септември 2007 - 17:35

:sup: :sup:
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 септември 2007 - 17:39

 bugatti, на Sep 30 2007, 06:35 PM, каза:

:sup: :sup:


Ае Панчаревски,ко стана с инфото ти е.Нема ти ги данните.Срам ли та ко тана,кажи кои е ще го борим е
Отговори

Милен снимка Милен 30 септември 2007 - 17:43

:sup: :sup: Вие що така бе хора. Ние в Габрово се събираме с такова желание и зарязваме жени и деца за да си правим кефа. И никой на никого не е казал нищо обидно, а дори си помагаме един на друг било то с акъл, ремонт,части или друго. Черпим си се и това е. Да се караме заради някакви си коли? Всеки си има вкус и ние го уважаваме. Карайте я по-спокойно за да ви върви по-лесно.

П.С. Сори че ви се меся в темата, ама е грозно.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 септември 2007 - 17:54

молим хората от другаде да не си правят грешни изводи от писаното тук, по принцип на срещите се ходи за кеф и има много готЯни хора и си и помагаме и се и черпим, но като на повечето места и тук има ... хора. Спирам да коментирам въпроса с това кой прав кой крив че Мишо ей сега ще каже че много пиша, ама така е като ме предизвикват. Ако толкова ви е проблем не четете, ако още е проблем да взема да не пиша изобщо а?

КРАЙ!!!

Приготвям такъмите да снимам че гадна работа ама някой трябва да я свърши :sup:
Отговори

bugatti снимка bugatti 30 септември 2007 - 18:01

Simbon4o ако ти спреш да пишеш ще си прережа вените надлъжно....

П.П Само ще ти напомня да си погледнеш в ляво на монитора и да видиш кога си регистриран и колко поста имаш....нищо повече. Това тук е форум за дискутиране на най-различни теми не е състезание за най-много постове.
Отговори

Emporio снимка Emporio 30 септември 2007 - 18:21

ей за тфа убичам форума вееее, все казвам че неа се дразня повече с никой и то ко,някой друг започнал мммммм мидец, както както казва Огсито :sup: бах якия акшън...мноу ма кефити,нямаше да идвам тая вечер,ама как да пропусне човек такива мега звезди :sup:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg