Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

Срещите в Сливен

Тази тема е заключена

ti6onki снимка ti6onki 17 юни 2007 - 16:51

аз пък минах и нямаше 1 човек с опел е имаше 1 ама едвали ще е от форума
Отговори

355_f1_spider снимка 355_f1_spider 17 юни 2007 - 21:00

как да нямаше аз бях там и си пиех кафето бях паркирал отпреде много сте несериозни аааа :opel_forever:
Отговори

ValiuM снимка ValiuM 18 юни 2007 - 15:38

От една седмица и аз вече съм с опел :) другия път включете и мен в кафето :)
Отговори

Totogada снимка Totogada 19 юни 2007 - 10:05

Пичове кога се събирате на Дежаву?Часът го разбрах.И аз от скоро съм с Опел-че 2 седмици вече.

Айде тази Неделя 13:00 на Летището да дойдат повечко опелчета :)
Отговори

355_f1_spider снимка 355_f1_spider 19 юни 2007 - 19:11

всяка неделя от 11.00ч в дежа-ву ако се съберем повече може да мръднем до летището ама щее ебаси жегата
Отговори

Strabex снимка Strabex 19 юни 2007 - 22:10

тази неделя 100% идвам дайте да се посъбереме повечко хора и киро да не се ослушва ами и той да идва :naughtynono:
Отговори

manolov снимка manolov 22 юни 2007 - 16:56

Искам да видя желание у вас срещата ви да е събота, че утре съм свободен.Като дойда ще ви кажа какво пия , че половината имате да черпите за нови коли.Ако ще изместите срещата за утре пишете да знам .
Отговори

Strabex снимка Strabex 22 юни 2007 - 17:00

ами Ванка за мен няма значение може и утре ама към обяд ако искат колегите. А иначе вечерта към 19 часа ще съм в Ямбол ще се събираме с едни колеги от фиат форума на едно заведение ако нямаш работа може направо с теб там да се видим ако решиш пиши :naughtynono:
Отговори

manolov снимка manolov 22 юни 2007 - 20:17

Олеее покана за фият збирка, може да дойда :naughtynono:
Отговори

Strabex снимка Strabex 22 юни 2007 - 21:37

Цитат

Бирария "НИКО" - 19:30 ч

(в ж.к."Диана" пред Техникума по индустриална химия)

Тука ще е срещата ако има колеги от Ямбол ако искат да дойдат да се посъберем а Ванка теб задължително ще те чакам. Ако има колеги от Сливен които ще идват ако искат да ми пишат да пътуват с мен че не ми се пътува сам. :naughtynono:
Отговори

kvalev снимка kvalev 22 юни 2007 - 22:16

 Strabex, на Jun 22 2007, 06:00 PM, каза:

ами Ванка за мен няма значение може и утре ама към обяд ако искат колегите. А иначе вечерта към 19 часа ще съм в Ямбол ще се събираме с едни колеги от фиат форума на едно заведение ако нямаш работа може направо с теб там да се видим ако решиш пиши :naughtynono:




А бе човек ти ще се ориентираш ли откъм марка накрая, ти си като националното радио - каквото ти пуснат това слушаш.

Шегувам се !!!


киро не се ослушва ами работи - май така му викат вече.

В събота ще съм зает, че и неделя до някое време, но ще видим......


А ти да не искаш да се пробваме с печката ???
Отговори

Strabex снимка Strabex 22 юни 2007 - 22:25

печката не я гоня щото я пазя още :D и тя не предпоставя за гонки а е направена за комфортно пътуване.
Иначе сега се замислям да си взема още една някоя по спортничка само за настъпване и искам или ГСИ астра или нещо фиат Купе. Последно в Неделя в 11 ще дойдете ли? А има ли някой навитак за Ямбол там да хапнем и пийнем ?
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 23 юни 2007 - 11:02

 Strabex, на Jun 22 2007, 11:25 PM, каза:

печката не я гоня щото я пазя още :D и тя не предпоставя за гонки а е направена за комфортно пътуване.
Иначе сега се замислям да си взема още една някоя по спортничка само за настъпване и искам или ГСИ астра или нещо фиат Купе. Последно в Неделя в 11 ще дойдете ли? А има ли някой навитак за Ямбол там да хапнем и пийнем ?

ако утре дойдеш и аз съм там 100 % нека се радвам още малко като рейсър че маи скоро няма да имам книжка
Отговори

Strabex снимка Strabex 23 юни 2007 - 16:52

 ti6onki, на Jun 23 2007, 12:02 PM, каза:

ако утре дойдеш и аз съм там 100 % нека се радвам още малко като рейсър че маи скоро няма да имам книжка

дабе ест че съм там тишка чакам те пък за ченгетата не го мисли :naughtynono:
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 23 юни 2007 - 21:01

значи до утре :) таман ще чуеш новия ми филтър :naughtynono: полицаите и те го чуха хахахах

даже преди даме спрът бяха на енерджито .... и им пуснах резонанса сигурно боксерките им вибрираха
Отговори

355_f1_spider снимка 355_f1_spider 23 юни 2007 - 21:04

strabex ще отскочим до летището да видим дали 25 коня повече щи стигнат за да успееш поне дами разчетеш задния номер :naughtynono:
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 23 юни 2007 - 21:18

ооооо тука виждам интрига мисля и аз дасе вклуча ж гонката :) + колата ми е натоварена като краварски микробус :naughtynono:
Отговори

Strabex снимка Strabex 23 юни 2007 - 21:20

Колеги с дизела ми гонка няма да видите ама тука прява уговорки за едно ГСИ 150 от италия ако стане номера с него може да се пробваме :naughtynono:
Отговори

355_f1_spider снимка 355_f1_spider 23 юни 2007 - 21:24

що бе няма да му паднат гумите на дизела от една гонка толкоз ли са крехки тез италианки
аз моита фърлиаше вода :sad-smiley-050: и пак праех куший
Отговори

Strabex снимка Strabex 23 юни 2007 - 21:26

Гошо нищо няма да му стане ама просто ми е жал да го пусна на гонка и неискам да го троша тази кола просто е прекалено тежка и голяма за такива цели.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg