Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Монтана

Алармаджия

Altec снимка Altec 25 февруари 2010 - 01:15

Колеги някакво инфо да имате за добри алармаджий в Монтана, че в тая пуста Берковица жив човек не остана...
Чух нещо за Гробарска .. обаче преди месец въртях там 2-3 пъти но не открих нищо :mhihi:
Искам да проверя дали ще може да се програмира дистанционно към алармата и евентуално нещо за комфорт модул да се измисли.
Отговори

aig82 снимка aig82 25 февруари 2010 - 10:40

Провет колега , знам няколко доста хора който се занимават с това в Монтана. На някой им е основна дейност на други не но ако дойдеш до тук мисля и се обадиш ще намерим човек да свърши работата :)

Може да пишеш и на колегата VIHO той не се занимава точно с това но може и да може да ти помогне. А за тез на Гробарска улица дет си ги търсил също ги познавам знам каде са точно мога и телефон да дам техен ако иснаш на ЛС но първо направи консултациата с колегата VIHO
Отговори

Altec снимка Altec 26 февруари 2010 - 20:08

Добре колега , аз ти имам телефона. Направо като ида до Монтана , че трябва и бележка за катализатор да взимам .. ще ти звънна да се разберем . Мерси :61:
Отговори

aig82 снимка aig82 26 февруари 2010 - 21:52

За бележка за катализатор нямам напредстава ( за какво ти е таз бележка? )
Отговори

GSI-S4upen_O снимка GSI-S4upen_O 28 февруари 2010 - 12:52

Познавам един пич на гробарска Боби се казва аз му викам Боби алармата.Намира се точно след гробищата в посока към центара, има на ъгала гумаджий и след тях в блок4ето.Предното му занмане е сервиз за телевизори с което и сега се занимава + аларми и ксенон мисля.От него съм доволен много взех си телевизор и вече 2-3 години няма грешка.Малко е особен но съм сигурен че направи ли нещо го е направил!
Отговори

viho снимка viho 01 март 2010 - 13:23

Да колеги правилно сте се ориентирали за Боби и Илко са много добри за аларми , бързо и качествено работят .
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg