Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

Попитайте за сервиз или магазин в Шумен в тази тема

MuTkO снимка MuTkO 15 септември 2007 - 20:18

Троха много кофти работа, и аз минах по тоз път ама още отрано го усетихме и го заварихме както си требе ама всичко си е временно :sad-smiley-050: . Иначе GSi 16v :icon_rolleyes:
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 15 септември 2007 - 20:22

Абе 2 седмици да се беше забавило всичко мамка му... Сега най-много ми трябва пустата й кошница, квартира трябва да си търся на голямото морско град, да се нанасям след това, ала-бала... Тръгне ли веднъж назад няма спирка. Колко според вас ще излезе да я позакърпят КАЧЕСТВЕНО?

П.С. Коста, и ти ли се зариби по новата форумна мода :) На аватарЯ - мацка! Ех... Да сложа ли и аз или да не се надувам много :icon_rolleyes:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 16 септември 2007 - 00:00

туй жената ко да прая и аз съм мъж все пак :icon_rolleyes: та за 80лв имаме оферта от Пешко (сещаш се кой ) за решение на въпроса ти (мое и по евтинко ) :knee:
Отговори

Владко снимка Владко 16 септември 2007 - 01:59

при мене ситуацията беше мнооооого по-зле и съм карах доста преди да го оправя, включително и по разни чукари, явно съм извадил късмет но нищо не и се случи :) Качествено мисля 150 лв звучи приемливо но все пак майстора трябва да си каже думата :)
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 16 септември 2007 - 14:14

на моита вектра задната пружина седна в багажника скоро но ми я напраиха без пари ако иска6 6е те заведа но за цена не мога да ти кажа ни6то ако иска6 :icon_rolleyes:
опелска раота
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 17 септември 2007 - 22:11

Днес ходихме до Мътница при един, който се нави за 2-3 дни да я направи по спешност, тъй като имам голяма нужда от кола точно в този момент. Да се надяваме да я изкърпи хубаво и после ще пусна обява в Продава най-вероятно.
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 17 септември 2007 - 22:28

а след продава 6те има ли купува ?
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 17 септември 2007 - 22:33

Ще има :) С баща ми се надъхваме днес взаимно :) Караме по улиците и се оглеждаме за Вектра Б и Омега Б. Аз лично искам Омега ама с предно :) Той иска нова кола... Абе еднакво мислим общо взето. Да видим дали ще ида пеша във Варна или...

Я кажете как вървят цените на тези два модела? Не знам Омега от кои години е, но важното е да е с хубавите тенекии, а не като на баба Вектра пода.

А и те не са ли с някви ecotec мотори? Из форума наблюдавам малко не добро мнение за тях (даже прочетох в на един колега подписа, че са разработка на военните :) ). Наистина ли са калпави нещо или... ?
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 18 септември 2007 - 16:36

ло6о 4е мислите с ба6тати треба сам да си мисли6 и земи некои бега4ка и по-добре не екотек. пак ако са ги праили военни има за6то да са калпави 8)
дане забравяме 4е и аз съм военен 8)
Отговори

vectra снимка vectra 18 септември 2007 - 16:43

ти добре си се насочил, НО така да ти се каже какви са цените без конкретен мотор, година и т.н. няма как да стане! След това преди да купуваш прочети повече за моторите и виж кой мислиш, че ще е най-добре за теб!И също прочети какво точно представлява екотек мотора, т.е. кое го различава от предшествениците му и къде са + и - му!Успех в оправянето на вектрата и купуването на нова кола!
Отговори

Владко снимка Владко 18 септември 2007 - 17:10

 TPOXATA, на Sep 17 2007, 11:33 PM, каза:

...


във Варна май ще се намери една Омега Б 8)
но дизел 8)
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 18 септември 2007 - 17:33

@Yamaha^R7 ами батка... Студент съм вече, а ако не знаеш от опит, то поне си чувал, че ние студентите не сме от най-богатите хора на света :) Или поне не всички... Тъй че освен на благословията на баща ми няма на какво друго да се надявам засега. След време ако се намери къде да бачкам във Варничка може и да имам пари за някоя "бегачка" (която бяга от ръждата).

@vectra истината е, че не съм много информирам за моторите на тези "нови" колички. Трябва да потърся информация из форума да видя какво пише, просто снощи ми се спеше множко и нямах очи да седя пред компа. Извинявам се ;) Иначе изискванията към следващия автомобил ще са следните:
- Да не го догонва ръждата толкова бързо;
- Мотора е препоръчително да е поне 1.8;
- Климатика е за предпочитане;
- Да е запазен (което означава нормален здрав автомобил - без разход на масло; неща, които трябва да се оправят 2 месеца след покупката и които изискват още толкова пари и т.н.).
Общо взето това е основното. Може би ел.пакета също не е за изхвърляне, тъй че да добавим и него. Търсих обяви във форума за тези два модела, но обратно на очакванията ми не намерих кой знае какво.

@Владко дай повече информация да надъхам шефа :)


Новините около Вектора иначе са много добри. Днес отидох сутринта да я закарам (с пътна помощ срещу 30лв.) и преди 2 часа минахме с баща ми да уточним с майстора кое да се прави и т.н. Утре до обяд трябва да е готова по план. За труд и ламарините човека ни иска 20лв. Ебаси, пътната помощ взе повече... Купуваме антикор утре да я намаже преди да я вземем и ... Вероятно ще я видите в "Продава". Според вас колко парички може да се искат за "лачена" (не по мое мнение) Вектра, 89-та, с маторя който съм посочил под аватара? На външен вид единственият по-сериозен недостатък е, че друг "майстор" като ми прави праговете и веждите си остави ръцете и 2 седмици след това ръжда пак се появи. Не е много, но... Снимки ще пусна скоро.
Отговори

yasmania снимка yasmania 18 септември 2007 - 18:41

 TPOXATA, на Sep 18 2007, 03:33 PM, каза:

Вероятно ще я видите в "Продава". Според вас колко парички може да се искат за "лачена" (не по мое мнение) Вектра, 89-та, с маторя който съм посочил под аватара?


1700 мисля е реална цена... до 2000 лв за тази възраст.

П.С. Няма смисъл на тои етап автомобилът който ще купите евентуално, да няма климатик. Кофти чувство е после да виждаш 90% от същите автомобили лятото в жегите със затворени прозорци. Вече се счита за нормална екстра, не като преди години, коли с климатик да са с ГОЛЯМА табела на предния джам и точно 1000 лв по- скъпи от останалите.
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 18 септември 2007 - 21:28

и кво праиме в моя слу4аи когат си търсех астра си4ките с клими беха екотек за каф *** мии тоз климатик до ся си4ки на климатици ли сте карали аман от гъзарии ..... + тва о6те е ролка да товари и 2 лв пое4е за газ ..... яяяя тез на някои друг 8)
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 18 септември 2007 - 23:50

Абе може разхода да се вдига с 1-2 литра ама поне не ти се трошат ръцете да навиваш стъклата нагоре-надолу (за който няма ел.). Климатика си е голяма харабия и зиме и лете. Особено лятото е...
Преди няколко седмици ми се счупи врътката за лявото стъкло и не можех да го смъкна. Спря един познат до мен и ми вика "Ти да нямаш климатик?", а той в една Ланчиа модерна с климата... Бръкна ми много жестоко в раната.
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 19 септември 2007 - 17:33

за ел. нямам против казах само за климата 4е не ми е изгодно да ми хар4и пове4е от тва колата , не съм умрял тва лято таи 4е гъзарите да му мислят търсете си с клими тогаз вии сте богата6и 8)
Отговори

yasmania снимка yasmania 19 септември 2007 - 18:00

 Yamaha^R7, на Sep 18 2007, 07:28 PM, каза:

и кво праиме в моя слу4аи когат си търсех астра си4ките с клими беха екотек за каф *** мии тоз климатик до ся си4ки на климатици ли сте карали аман от гъзарии ..... + тва о6те е ролка да товари и 2 лв пое4е за газ ..... яяяя тез на някои друг 8)



 Yamaha^R7, на Sep 19 2007, 03:33 PM, каза:

за ел. нямам против казах само за климата 4е не ми е изгодно да ми хар4и пове4е от тва колата , не съм умрял тва лято таи 4е гъзарите да му мислят търсете си с клими тогаз вии сте богата6и 8)


Ко са обясняваш толкоз, какво общо имо твоята кола и ти с избора на ТРОХАТА?
Кои са Вектра Б и Омега Б които не са Екотик, че да изявяваш претенциите си в случая?Не се говори за гъзария, а от екстра, нормална за СЪВРЕМИЕТО на тези 2 автомобила. Ти си се кефи в жегите, никой не го бърка как караш и се чувстваш, нито пък за мен се отнася това.

Ако искаш да защитаваш доводите си му препоръчай да си вземе НЕ-ЕСОТЕК без КЛИМА. Това са ЕДИНСТВЕНО 1.6 моно 75 коня за вектрата, и 2.0 115 за Омегата.

Ужасно слаби и даващи висок разход двигатели за тези купета.
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 19 септември 2007 - 18:22

 yasmania, на Sep 19 2007, 07:00 PM, каза:

 Yamaha^R7, на Sep 18 2007, 07:28 PM, каза:

и кво праиме в моя слу4аи когат си търсех астра си4ките с клими беха екотек за каф *** мии тоз климатик до ся си4ки на климатици ли сте карали аман от гъзарии ..... + тва о6те е ролка да товари и 2 лв пое4е за газ ..... яяяя тез на някои друг 8)



 Yamaha^R7, на Sep 19 2007, 03:33 PM, каза:

за ел. нямам против казах само за климата 4е не ми е изгодно да ми хар4и пове4е от тва колата , не съм умрял тва лято таи 4е гъзарите да му мислят търсете си с клими тогаз вии сте богата6и 8)


Ко са обясняваш толкоз, какво общо имо твоята кола и ти с избора на ТРОХАТА?
Кои са Вектра Б и Омега Б които не са Екотик, че да изявяваш претенциите си в случая?Не се говори за гъзария, а от екстра, нормална за СЪВРЕМИЕТО на тези 2 автомобила. Ти си се кефи в жегите, никой не го бърка как караш и се чувстваш, нито пък за мен се отнася това.

Ако искаш да защитаваш доводите си му препоръчай да си вземе НЕ-ЕСОТЕК без КЛИМА. Това са ЕДИНСТВЕНО 1.6 моно 75 коня за вектрата, и 2.0 115 за Омегата.

Ужасно слаби и даващи висок разход двигатели за тези купета.


казах само моито мнение в моя слу4аи и не еказано 4е тои 6е си земе вектра или омега б просто тия вариянти обмислят па може на края и астра да си земе
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 20 септември 2007 - 00:17

Едва ли... И двамата (с баща ми) си падаме по големите коли. Мислим и вариант за едно Пежо 400 и нещо. Много модерно напоследък. Някакви яки фарове, страшна визия има. Забравих как беше точно модела... Аз го надъхвам за Омега или Вектра ама да видим кво ще стане.

Иначе днес взех колата от майстора срещу 20лв. за труд. Не тропа вече слава Богу.
Отговори

Арнаудов снимка Арнаудов 20 декември 2008 - 09:15

момчета имам проблем с оригиналната аларма на една Астра Г ходих в Варна ама там немогат да ми помогнат някои знае ли каде в Шумен може да ми я погледнат. Ще съм благодарен !
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg