Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Insignia

Режим на дисплея на шофьора, как се сменя?

BOz снимка BOz 25 юни 2015 - 16:16

Не, най-последната версия 1.64.
Нямаш грижа.
Отговори

Vasil Popov снимка Vasil Popov 18 август 2015 - 00:28

 Icemann, на 14 юни 2015 - 09:54, каза:

В един английски форум пишат че с 1.45 ставало. Лично не съм пробвал, защото не се знае дали дори 1.60 програмира фейслифт.


Ако е от форума на insignia enthusiast - човека там е написал че ръчно си е променил фърмуера и го е качил/flash-нал директно в компа на таблото, т.е. не го е направил с OpCom или подобно.


 BOz, на 16 юни 2015 - 21:29, каза:

И съответно да кажа, че не става препрограмиране на таблото за различните модели/нива.
Изкарах си да кажем да може да ми показва температурата на антифриза, зареждането на акумулатора, навигацията и разни такива неща, но цялостна смяна на дисплея, каквото иска колегата, не може да стане.


Т.е. може евентуално да се изкара нещо в повече като меню опция само да го разбирам?
Може ли да видим и при мен дали може да излезе нещо?
Отговори

BOz снимка BOz 18 август 2015 - 15:45

Да, може да се изкарат допълнителни неща, които ги сменяш с врътката. Ако да кажем имаш 5 екрана с екстри, то може да се покажат още няколко и да ги направиш да кажем 10 екрана - екрана имам предвид това най в дясно, малката цифра, която ти показва на кой екран си.
Няма проблем. Ама искам след това да ме повозиш 1-2 километра на макс, да видя колко върви тоя двигател. :icon_razz2:
Отговори

Vasil Popov снимка Vasil Popov 21 август 2015 - 14:13

 BOz, на 18 август 2015 - 15:45, каза:

Да, може да се изкарат допълнителни неща, които ги сменяш с врътката. Ако да кажем имаш 5 екрана с екстри, то може да се покажат още няколко и да ги направиш да кажем 10 екрана - екрана имам предвид това най в дясно, малката цифра, която ти показва на кой екран си.
Няма проблем. Ама искам след това да ме повозиш 1-2 километра на макс, да видя колко върви тоя двигател. :icon_razz2:


Нямаш проблеми може и повече км даже, а и почерпка.
Отговори

KODI80 снимка KODI80 26 август 2015 - 08:33

 BOz, на 25 юни 2015 - 16:16, каза:

Не, най-последната версия 1.64.
Нямаш грижа.


Здравейте и от мен,

От съвсем скоро се сдобих със една румънска красавица Инсигния, малко след колегата BOz.
След месец и около 5 к км експлоатация съм доволен от взетото решение за насоката си към Опел, който е първият във семейството и то комби.
Модел 2011 год, 2.0/160 коня, автомат, ниво на оборудване Космо, Нави дисплей 500 със Блутуут.

Първо и не последно към колегата BOz - как се сдоби със последната версия на софтуера, при какви условия?
Мога ли и аз да го направя и ще върши ли работа при модела 2011 година?

Също съм със единичните данни на страница в дисплея на шофьора - вярно по-добър вариант е като при фейса.
Изобразяването на допълнителните данни като темп на антифриз и пр. чрез софтуера е само временно или за постоянно със добавяне на нова страница?

ПП. Много ли върви този 2.8 <_< ?

Поздрави и хубав ден.
Мнението беше редактирано от KODI80: 26 август 2015 - 08:36
Отговори

Vasil Popov снимка Vasil Popov 30 август 2015 - 11:48

 KODI80, на 26 август 2015 - 08:33, каза:

ПП. Много ли върви този 2.8 <_< ?



Мдам... :love_opel:
Отговори

KODI80 снимка KODI80 30 август 2015 - 12:52

Мда, бях сигурен в отговора.

Споделете своето наблюдение върху автомобила - поддръжка, разход на гориво, возия и пр. /относно ДВГ съм заинтригуван от Ваше наблюдение на A20DTH със AF 40/?
Доволни ли сте от диагностиката със ОП-КОМ 1.64 - какви възможности дава?
Все още разчитам на съвет от Вас как да се сдобия със последната версия - има ли възможност за диагностика на автоматична скоростна кутия?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg