Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

ЕЖЕСЕДМИЧНАТА СБИРКА - ВСЯКА НЕДЕЛЯ на СПС

Тази тема е заключена

nik_ms снимка nik_ms 02 май 2009 - 13:00

гости от варна ще имате :П, таман се чух с звезделин, ще чакам да ме забере че не съм с колата. ще се радвам да се видим, до довечера момчета:):)
Отговори

shmatka снимка shmatka 02 май 2009 - 17:35

На междене някои 6те ходили ако да пи6те да знам колко 4аса и каде да се появя в търново тука сам навил о6те някои др. приятел да доиде. само4е не са с опел.
Отговори

Tank снимка Tank 02 май 2009 - 18:31

Пичове, имам огромно яйце на предна дясна...:blink: :blink: :blink: обичам да скачам в дупки за които си плащам с винетката да бъдат издълбани...няма да дойда,без кола съм мамка му...
някои знае ли гумарницата в Самоводене дали работи в неделя???
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 02 май 2009 - 22:45

И тая среща не мина без проблеми .. :blink: :blink:
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 03 май 2009 - 08:23

Бугиии опрайхте ли колата, супер срещичка стана, мерси за возенката. Милиславов обещавам за другия път :blink: :blink:
Отговори

ivaylo___ снимка ivaylo___ 03 май 2009 - 08:45

Здравейте колеги.Днеска някой ще ходи ли на Междене?И да попитам има ли някакъв начален час на гонките там?
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 03 май 2009 - 16:00

 nik_ms, на 03 May 2009, 09:23 AM, каза:

Бугиии опрайхте ли колата, супер срещичка стана, мерси за возенката. Милиславов обещавам за другия път :blink: :blink:



колега вторник сряда я опряяме и е пак на пистата :blink: пак извинявай за возенката, ама така са получава ..
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 04 май 2009 - 10:48

 nik_ms, на 03 May 2009, 09:23 AM, каза:

Бугиии опрайхте ли колата, супер срещичка стана, мерси за возенката. Милиславов обещавам за другия път :blink: :blink:


Абе не се ритеснявай сега. Не че бих отказал, ама на майтап го казах тогава. Просто знаеш, че мн харесвам куклата...а и всяко нещо над моите 75 коня ме радва вече :blink:

 ivaylo___, на 03 May 2009, 09:45 AM, каза:

И да попитам има ли някакъв начален час на гонките там?


Преди се събираха към 1/2 по обяд. Не съм ходил от година вече.
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 04 май 2009 - 18:51

Милиславов, няма проблеми ве батко, само да дойда пак, ти не се притеснявай :):):)
Отговори

Tank снимка Tank 08 май 2009 - 12:46

Айде пияници.Тая неделя съм на линия.Да се видим по вечерно време.
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 09 май 2009 - 13:10

ми кажете кога.. 7-8.. не са бърка
Отговори

SenS` снимка SenS` 10 май 2009 - 13:03

Аре 7 на спс :dancin:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 10 май 2009 - 16:39

ние не знаем със Звездио дали ша идваме..
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 10 май 2009 - 16:41

Аз пасувам ще сменям масла , филтри .... другата седмица съм на линия !!! :love_opel:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 10 май 2009 - 17:50

Ся се чух с Владо , 8 сме на СПС , така че 8 часа !!!
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 11 май 2009 - 17:50

Добре беше срещата 3 коли и 5 човека :)
Мнението беше редактирано от Boggieman: 11 май 2009 - 17:50
Отговори

Tank снимка Tank 11 май 2009 - 21:24

 Boggieman, на 11 May 2009, 06:50 PM, каза:

Добре беше срещата 3 коли и 5 човека :)


Снощи се проведе най-яката среща на ОпелКлуб ВТ.
Тя се състоя от 5мата обичайни заподозрени.Интересен беше автомобилния парк на участвалите - а именно:
1.Милиславов - Опел
2.Аз - Опел
3.Звезделин - бивш собственик на Опел - Вектрата му C20XEJ си взе един зализан Бетонен стълб и го изостави...
4.Сенс - бивш собственик на Опел - продаде си Тиграта и си купи телефон :3:
5.Бугименът - бивш собственик на Опел.Той всъщност е карал хииииляди опели.След тях караше най-бавния двулитров автомобил в познатите на астрономията галактики... :love_opel: Фиат Темпра 2.0... :flag: но той го продаде, и запуши устите ни като си купи нещо много по-бързо - Фиат Пунто 1.1 ама ние сме големи тъпаци(особено Звезделин) щото сме го навили да продаде Пунтото.Първо щото много гори, после щото с тия ел.стъкла бие много на очи и накрая щото изобщо не се чупи и няма за какво да си говорим.И с парите да си купи най-накрая една Вектра C20NE.
Бугимен, благодаря ти че си истински пич и носиш на майтап :unsure:
Срещата беше много весела.

п.с. Това е за рацерите които явно четат форума тайно и ги е срам да дойдат да се запознаем.Всека път когато се събрем на паркинга на СПС(от 5 до 50човека) и наблюдаваме едно и също нещо:докато сме се събрали около колите и си лафим бавно покрай нас започват разни ГСИ Астри, бучащи Вектри и намръщени Корси, да минават демонстративно по 2-3 пъти...първо с много газ че и с гуми, после бавно и гледайки под рамо в поза"бесен голфър".Всичките минават по 2-3 пъти за 1 час абсолютно знаейки че се събираме на среща на ОпелКлуб.
Младежи, няма страшно, никои от нас не хапе.Ние нямаме ултразвукови машини че да се притеснявате, и ние караме същите кочини :3:
Мнението беше редактирано от Tank: 11 май 2009 - 21:29
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 11 май 2009 - 22:43

 Tank, на 11 May 2009, 10:24 PM, каза:

Снощи се проведе най-яката среща на ОпелКлуб ВТ.
Тя се състоя от 5мата обичайни заподозрени.Интересен беше автомобилния парк на участвалите - а именно:
1.Милиславов - Опел
2.Аз - Опел
3.Звезделин - бивш собственик на Опел - Вектрата му C20XEJ си взе един зализан Бетонен стълб и го изостави...
4.Сенс - бивш собственик на Опел - продаде си Тиграта и си купи телефон :3:
5.Бугименът - бивш собственик на Опел.Той всъщност е карал хииииляди опели.След тях караше най-бавния двулитров автомобил в познатите на астрономията галактики... :love_opel: Фиат Темпра 2.0... :flag: но той го продаде, и запуши устите ни като си купи нещо много по-бързо - Фиат Пунто 1.1 ама ние сме големи тъпаци(особено Звезделин) щото сме го навили да продаде Пунтото.Първо щото много гори, после щото с тия ел.стъкла бие много на очи и накрая щото изобщо не се чупи и няма за какво да си говорим.И с парите да си купи най-накрая една Вектра C20NE.
Бугимен, благодаря ти че си истински пич и носиш на майтап :unsure:
Срещата беше много весела.

п.с. Това е за рацерите които явно четат форума тайно и ги е срам да дойдат да се запознаем.Всека път когато се събрем на паркинга на СПС(от 5 до 50човека) и наблюдаваме едно и също нещо:докато сме се събрали около колите и си лафим бавно покрай нас започват разни ГСИ Астри, бучащи Вектри и намръщени Корси, да минават демонстративно по 2-3 пъти...първо с много газ че и с гуми, после бавно и гледайки под рамо в поза"бесен голфър".Всичките минават по 2-3 пъти за 1 час абсолютно знаейки че се събираме на среща на ОпелКлуб.
Младежи, няма страшно, никои от нас не хапе.Ние нямаме ултразвукови машини че да се притеснявате, и ние караме същите кочини :3:


Пръъъъсна .....
Мчи Владо те момчетата може би незнаят от какво точно се състои сбирщината ни и си мисля че трябва да обикалят около СПС-а с колите и да бръмчат , ръмжат и търкат гуми.Но и ние сме виновни щото си мислим че само от форума ще ги привикаме.Ами някой от тях може да живеят още в 11 век и да нямат компютри или просто да са недостатъчно грамотни да ги ползват.Трябва май да се погрижим ние.Примерно да лепим плакати по центъра и стълбовете да пуснем реклама по радио Фаворит и Веселината /че повече ги слушкат/ и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО по Радио точката !!! Тогава съм сигорен чи ще съберем и старо и младо ке дойдат и наденицътъ ке донесът и ке стани купону !!!
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 12 май 2009 - 14:43

Е то още малко и скарите ще опънат над болницата както го подкарахте :doh: ....

Срещата мина забавно както винаги, с изключение на факта, че ако не се бях сдържал щяхме да намалеем драматично с един човек :knee:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 май 2009 - 08:20

Колеги, моля за малко внимание...
Забелязва се и то осезателно, че напоследък няма хора по сбирките. Моля кажете деня ли не е удобен, часът ли не ви устройва. Питам защото преди всеки знае как се събирахме по 10 15 коли, а сега цифрата е мейду 2 и 5.... Моля ВСЕКИ да изрази мнение по темата.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg