Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

VectraB снимка VectraB 26 май 2008 - 21:11

Позатрих Спамеца ... :unsure: Тук място за Адвокати и Прокурори Няма !!!
Няма нужда от мнения на трети, незапознат лица, които да квалифицират стойноста и качеството на сделката. И определения от рода на "п***раска работа, и аз мислех да ги купя" са напълно излишни !!!
Тук имат право на мнеие само недоволните, Ощетените по тяхна преценка, и Търговеца в негова защита !
Следващите необосновани мнения ше бъдат придружени с +10% предупреждение !
Защото да плюем, по всичко и по всеки, много го можем...
:unsure:
Отговори

LSFC снимка LSFC 26 май 2008 - 22:51

 rim 28, на May 26 2008, 07:36 PM, каза:

Здравеите ! Искам да искажа своята негативна оценка към колегата LSFC ,този човек много лъже купих два задни амортисьора за корса в обявата му пишеше че са италиански на 2 месеца,някакви измишльотини за баща му как от Италия му донесъл други и старите които също са били италиански трябвало да продаде ,пълна лъжа амортисьорите бяха GM,оригинални най - малко на 10 години свалени от неговата корса за да сложи новите.Напълно некоректен ,до последно ми каза че наистина са на 2 месеца и така аз купих тези амортисьори за 50 лева .Така че недейте му се доверява.Поздрави , на всички!

Колега стига си писал глупости по мой адрес...амортисьорите наистина са внос от Италия и неса сваляни от моята кола и никога несъм ти казвал че на мойта кола и те са Италиянски .И междудругото ако искаш мога да ти снимам старите да ги видиш във какво състояние са и тогава може да ме уплюваш.Какво им има на тези дето ти ги пратих? Какво нети харесва?Да неса изтървали или пък да са криви?
Отговори

manolov снимка manolov 27 май 2008 - 05:20

За спама в темата аз съм виновен , просто колега rim 28 беше пуснал цяла тема и аз я преместих тук, с всички мнения вътре.И ще помоля занапред да се пише тук когато не сте доволни от някой, не на отделна тема в Продава.
Отговори

rim 28 снимка rim 28 27 май 2008 - 18:08

 LSFC, на May 26 2008, 11:51 PM, каза:

Колега стига си писал глупости по мой адрес...амортисьорите наистина са внос от Италия и неса сваляни от моята кола и никога несъм ти казвал че на мойта кола и те са Италиянски .И междудругото ако искаш мога да ти снимам старите да ги видиш във какво състояние са и тогава може да ме уплюваш.Какво им има на тези дето ти ги пратих? Какво нети харесва?Да неса изтървали или пък да са криви?

Колега трябваше да пишеш че са стари към 10 годишни а не разни лъжи от сорта че са на 2 месеца защото или трябваше да пишеш че са внесени от Италия втота употреба преди 2 месеца . Ето това е подвеждащо според мен стана ли ти ясно или да обяснявам пак? А пък това за татко да го оставим настрана и амортисьорите са марка GM .Какво общо имат с италиански амортисьори като GM са оригиналните на корсата? И какво им е италианското?Обявата ти не беше написана коректно.Поздрави!
Отговори

Opel astra 1.8M снимка Opel astra 1.8M 30 юли 2008 - 07:47

един "-" за колегата moni car audio.Уговотих едно дигитално табло,обаче било запазено.Каза ми да му звънна след 2 дена и ако момчето се е отказало - аз съм късметлията.Звънях му още същия ден да се дооточним (да не ме чака ако е нещо което не ме устройва) и се разбрахме че е това което ми трябва и ще го взема.Звъня му след 2 дена (дотогава съм отказал едно друго табло и едни ел.стъкла - за да си пазя паричките за неговото табло, даже ангажирах майстор да ми го слага и си капарирах датчик за скороста - на моя отговорност) и той ми вика ... ОТКАЗАХ СЕ ДА ГО ПРОДАВАМ.Викам си ... добре може пък да е видял че може да му вземе повече пари от уговорените и му писах ЛС : колега ако размислиш за таблото пиши ми ... кажи нова цена ако не те устройва тази.На другия ден Нямаше отговор,и пак му написах ЛС :колега давай ако го продаваш... кажи нова цена че съм ангажирал майстор и съм взел датчик-а.И сега след 2 дена гледам че ми е писал ЛС : Таблото е продадено. Ама как , къде , защо не се е обадил ... един господ знае.По принцип мразя да давам отрицателни мнения за някой човек (не само във форум-а) , но толкова се бях навил , че чак се почуствах... бесен.
Отговори

Vankoto снимка Vankoto 18 август 2008 - 19:28

Неприятно ми е, но един МИНУС (-) за колегата FESTA. Пуснал е обява, че продава предна броня за Астра ГСИ за 250 лв.. Предложих му да изчака 15 дена ако не му е спешна, но каза, че му е спешна. След, което веднага му предложих да му дам сега 150 лв за бронята и да задържи халогените и след 15 дена(на заплата) да взема и тях. Сметнах, че няма да е съгласен, но исках да пробвам. След което реших да купя всичко на един път и чакайки да ми отговори и да му кажа, че я купувам веднага цялата (да не казвам, че за да намеря парите във какви схеми се вкарах за два дена). Два дена чакам отговор на лично. Писах, че ще я купя и имам парите. Нищо не съм получил като отговор. След, което в темата е писал друг колега за когото бронята е вече запазена и след моето недоволно мнение по въпроса, същия този колега пише че те били говорили много отдавна за това и бил си я запазил. А аз все още нямам отговор за нищо от продавача.
Отговори

gsimania снимка gsimania 21 август 2008 - 12:58

Не е само за минус,а и за бой тоя "neonman".Преди три години взех от него мотора(C20XE) дето ми е на астрата.Тогава по негови думи нямаше ядове с мотора,бил читав.И кво стана,всичко на тоталка.Буталата с луфт все едно са от 1.8чка,всички клапани бяха станали на кукички за каракуди,всички водачи счупени,дебитомера аут,дюзи за у кофата,повдигачите на стадо кълвачи..........абе нищо,направо си бях купил едно нищо.А си го платих като пич 1100-1200 лева не помна точно.Така,че само мога да говоря с лошо за тоя пиЧ..... :love_opel: <_< :dance:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 05 септември 2008 - 18:48

Голям минус за csifku.Прати ми неработещ ТИД, който очевидно дори не беше пробвал дали изобщо става за нещо.Аз от него не бих взел повече нищо, въпреки че работи в морга и каза, че може да намира части.
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 10 септември 2008 - 10:44

- за Звезделин , нищо не каза повече за едно гърне дето се бяхме разбрали .... пращах му ЛС-та
Отговори

Jelev снимка Jelev 22 октомври 2008 - 16:21

изпрати ми по еконт от шумен, "уж" работещо моторче за задната чистачка, поне го взех на приемлива цена 20 лв....
оказа се че моторчето не работи.... писах му да се разберем кво ще правим, тои се прави на ударен......
от мене да знаете, не купувайте неща чрез кориер.....тва ми е за пръв и последен път.....
пак повтарям тоя е измамник - " yab_ol "
Отговори

tot_ снимка tot_ 10 ноември 2008 - 17:33

Минус за bat_joro -> Продаде ми неработещ БК :unsure:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 12 ноември 2008 - 18:20

Един голям, огромен ПЛЮС за колегата peshokn!!! Точен и коректен!!! :flag:

:unsure: :knee: :flag:
Отговори

RadioDJ снимка RadioDJ 06 март 2009 - 15:41

Един масивен минус за Georgi Staikov от Пловдив, продаде ми чрез еконт 4 броя 17ки гуми, като се кълнеше, че са перфектни с ДОТ 05,
а се оказа следното:

3 от общо 4 гуми са с по един БАЛОН по борда.
1 от гумите е с ДОТ 05, другата с 04, а 2те с ДОТ 03.




В последствие се пооправиха нещата. Георги Стайков излезе точен и ми върна част от парите за гумите. Та моят минус горе долу не се брои.

Поздрави.
Мнението беше редактирано от RadioDJ: 12 март 2009 - 20:20
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 14 март 2009 - 15:52

Колеги, един огромен минус за bat joro. Не мога да напиша, че е и колега. Купих от него табло с оборотомер след многократни уверения от негова страна, че е перфектно и работи всичко по него. Като го монтирах се оказа, че не работят скоростомера, отчитането на километрите, включително и за дневния пробег, няколко връзки за лампите са изгорели и т.н. Когато му писах, че таблото не е изправно, както ме уверяваше, ми отговори, че така му били казали и че той продавал части втора употреба! Може ли да твърдиш, че таблото е изправно, а после да се оправдаваш с "ама така ми казаха". По тази логика всичко, което купите от него и не работи, ще бъде оправдано с тези думи! Още един път- не купувайте от търговеца bat joro!
Отговори

_shady снимка _shady 21 март 2009 - 22:31

много сериозен плчс за колегата FlashRay-занимава се с продажба на гуми.
много съм доволен от обслужването и отделеното внимание!!!
плюс давам и за колегата pepel123-от него получих резервни части за колата
си.момчето е много точно ,праща поо еконт и си казва всичко за частите както си е!
много съм доволен и от него...
със сигурност ще продължа работата си с тези 2ма потребителя!
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 март 2009 - 23:28

 Maiky, на 05 May 2008, 11:11 AM, каза:

КОЛЕГИ, ТЕМАТА ВЕЧЕ ЗА НЕКОРЕКТНИТЕ ТЪРГОВЦИ!!! MОЛЯ ВИ БЕЗ ПОВЕЧЕ +-ОВЕ!

Колеги: gilmore, dido_co и _shady. Дали сте прочели горния пост???
Мнението беше редактирано от Жоро: 21 март 2009 - 23:29
Отговори

dido_co снимка dido_co 22 март 2009 - 00:00

и защо само моето мнение е изтрито :mhihi:
Мнението беше редактирано от dido_co: 22 март 2009 - 00:01
Отговори

Maiky снимка Maiky 22 март 2009 - 00:02

 _shady, на 21 Mar 2009, 11:48 PM, каза:

очеизвадно не сме ...та къде е този раздел с плюсовете че нещо ми обягва?и като толкова лаете защо не оправите името на темата?! не съм длъжен да чета 7 страници с постове за да разбера че някой си е направил нова тема!



Ти май гледаш само подзаглавието??? Основното видя ли го преди да храниш? И никой не лае, говорим си, нова тема няма, просто има тема само за негативи.....Като толкова не ти се чете, недей. Но не изкарвай другите виновни!!! :mhihi:

пс: Dido_co, какво липсва? Не съм трил нищо!
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 13 август 2009 - 08:26

Един ОГРОМЕН МИНУС за колега от форума.Кара КАЛИБРА черна на цвят с регистрация СА4000ВС Докарал си е колата в сервиза в началото на ЮЛИ като постоянно напираше колата да стане бързо като крайния строк беше 16ЮЛИ. От тогава колата му седи при нас, то не бяха морета, спешни заминаваници по РУМЪНИЯ, то майка му щеше да ни донесе парите за колата пък объркала транспорта и незнам си какво чакали са го поне 3-пъти до 8 вечерта когато уж идвал а накрая НЕ САМО ЧЕ НЕ ИДВА АМИ НЕ СИ ВДИГА И ТЕЛЕФОНА, също той по късно щял да мине да си я вземе. Всеки ден казваше че на следващия ден ще дойде да си я вземе и така вече 1 МЕСЕЦ Миналия ден му се обадих и обеща да дойде или вечерта или на следващия ден да си прибере колата и да си ни плати за труда и частите които сме му вкарали в колата а те не са малко - цяло окачване на FK др. такива. От ВЧЕРА ТЕЛЕФОНА МУ Е ДАЖЕ ИЗКЛЮЧЕН :newsm05_41:

p>s ще разбера ника и ще го допиша по горе. За мен това е супер некоректен човек....
Отговори

Maiky снимка Maiky 13 август 2009 - 09:45

 Бижо Бижев, на 13 Aug 2009, 09:26 AM, каза:

КАЛИБРА черна на цвят с регистрация СА4000ВС



Това е Nomak (Жоро се казва)
Ето я и колата: Калибра

Попринцип не е лошо момче, малко е неориентиран, ама чак пък толкова да те мота.......................ако искаш мога да ударя едно рамо в издирването му, имам идея кой може да се свърже с него. Ако ли пък не да идвам с комбито и да разхвърляме Калибрата на части! Още ли е същия китоносец?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg