Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Борд комп на Астра Г

ALIEN_Y2K снимка ALIEN_Y2K 22 януари 2009 - 23:48

Колеги дайте идея как да оставя борд-а да ми показва постоянно с колко се движа и евентуално моментен разход на гориво.В момента само като задаржа дтете копчета до дисплея и ми ги показва за секунда и пак изчезват.Хелп :wall:
Отговори

VectraB снимка VectraB 23 януари 2009 - 00:04

Борд Компютъра MID не показва моментната скорост. А Средния Разход и другите функции, моментен разход, изминати километри, прогнозно оставащи километри и т.н. се сменят от едното копче S(set) от лостчето на чистачките.
Отговори

ALIEN_Y2K снимка ALIEN_Y2K 23 януари 2009 - 00:56

 VectraB, на 23 Jan 2009, 12:04 AM, каза:

Борд Компютъра MID не показва моментната скорост. А Средния Разход и другите функции, моментен разход, изминати километри, прогнозно оставащи километри и т.н. се сменят от едното копче S(set) от лостчето на чистачките.


тва копче или го нямам на астра г 1.6 сс или е некжо скрито :)))
Отговори

VectraB снимка VectraB 23 януари 2009 - 01:15

Не е скрито, или го имаш видимо, или го нямаш :wall:
И преди си го мислех, но твоята Астра няма Борд Компютър MID, а само TID. Показва само външна температура, час, дата/инфо от фабринотo CarAudio.
Има ги Описани разликите във Форума, но трябва Търсене.

Прочети тази тема, няма значение че е за AstraF : Astra F - Дисплей
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 17 февруари 2010 - 13:32

Колеги... :mhihi:

тъй като аз съм с ТИД и си права прооучване за МИД ме интерсува за мойта Астрич,
какъв сериен или заводски номер да си търся?
търсих из нета но конкретно за даден модел не видях никаде да пише инфо, питам защото не искам да си взема МИД - с 24 или 32 пина на буксата (доколтото разбрах тва е разликата, останалото се програмира? :dummy: ) и да се окаже че не може да стане и да си го бия в главата после! заблуждавам ли се или всички са еднакви и само се програмират за модела на който се монтира?
GM или Siemens ?
има ли някаква закономерност спрямо моя модел с която да трябва да се съобразя? :mhihi:
Мерси предварително!
Поздрави
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 18 февруари 2010 - 10:45

 jiggeee, на 17 Feb 2010, 13:32, каза:



съмбади плиииз ХЕЛП
:20ashley_results:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg