Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Astra Turbo Vs Audi Rs 4 1;0

Тази тема е заключена Next »

ГостPMG_* 29 септември 2005 - 23:00

set16v, на Sep 29 2005, 08:31 PM, каза:

compacta, на Sep 29 2005, 06:12 AM, каза:

C30SE, на Sep 28 2005, 05:00 AM, каза:

compacta, на Sep 27 2005, 09:16 PM, каза:

А е тя на Фил не е ли S4 ? :kuku:  :angry:
<{POST_SNAPBACK}>


Аха :cen:
С една малка подробност обаче : тунинг за 500 коня и ХХ.000 лева ;)
<{POST_SNAPBACK}>

Е не знаех, просто по снимки кото сам видял съм останал с впечатление, че е S4 :)
Евала тогава на бурзата астра :cen: :lol: Следващия път да е някой Гаярдо :sup:
<{POST_SNAPBACK}>

в тунинг бг имам сериозно предложение,и разбира се аз приех :beer: ако са сериозни и отговорят ще стане доста интересно,дано само да не ям пердах. :thu:
<{POST_SNAPBACK}>


Успех с теб сме, брат!
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 септември 2005 - 09:46

Еми успехи и от мен! И да го отдухаш Мчето!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 30 септември 2005 - 09:57

Айде Евгени, покажи му :)))) На Божурище ли ще ходите? Кажи кога да, за да се събереме агитка :angry:
Отговори

Гостmomo_* 18 октомври 2006 - 10:59

лелеее абре в този форум бая смешки си изчитам Astra Turbo Vs Audi Rs 4
недеите тъи бре момчета ще ви се смеят някаде че аз и щерками да сложа
зад волана пак ще изпапка астрата бре ако че е на 4 год. :dancin:
Отговори

Оги снимка Оги 18 октомври 2006 - 11:07

momo, на Oct 18 2006, 10:59 AM, каза:

лелеее абре в този форум бая смешки си изчитам Astra Turbo Vs Audi Rs 4
недеите тъи бре момчета ще ви се смеят някаде че аз и щерками да сложа
зад волана пак ще изпапка астрата бре ако че е на 4 год. :dancin:
 


Ти четеш ли ко пише в темата или само заглавието гледаш :knee: ... човека си казва, че е станала шано гонка и ако не е било от летящ старт няма шанс :19a: ... а и още нещо, знаеш ли тая Астра какво представлява или ...
Отговори

Гостmomo_* 18 октомври 2006 - 11:13

ами работа в сервиз от три години сам върху двигатели тъи че смеха ми идва още от заглавията на постовете ви по полека не се изхвърляите толко света не е само опел :knee:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 18 октомври 2006 - 11:22

По-скоро света не е само Audi...щото гледам се палиш лошо, а и безпричинно...кво да се прави...хубави коли са Аудитата...даже много, но да си возиш д-то с тях. Като не знаеш каква е астрата не е нужно да коментираш, нали? Защото пише Астра Турбо, а ставайки въпрос за Астра Ф Турбо - е такава НЕМА, което значи, че само Гената знае какво може неговото творение.

А...един лек хинт...понеже аудитата ноо бегат и силата им е на дълго искам да ми изкоментираш ето това:
http://www.zeperfs.com/duel517-63.htm :knee:
Хинт - обърни внимание на 400 метра и километър :19a:
То и аз от 98-ма година съм по партитата ама още не съм почнал да се смея на Carl Cox :19a:
Мнението беше редактирано от DJ IMC: 18 октомври 2006 - 11:24
Отговори

VectraB снимка VectraB 18 октомври 2006 - 11:25

momo, на Oct 18 2006, 12:13 PM, каза:

ами работа в сервиз от три години сам върху двигатели тъи че смеха ми идва още от заглавията на постовете ви по полека не се изхвърляите толко света не е само опел :knee:
 

Е хубаво бе ти какво правиш тук ? Това е OPEL Forum.
И ако си мислиш че 3 години е някакъв трудов стаж, си се объркал доста. :19a:
Аз изобщо нямам нищо против Audi, но не влизам във Audi форумa да сера по темите нали. И как намери тема, която не е активна повече от една година. Нещо преднамерено намирам в тези действия и даже злонамерено.
Затова ще :19a: темата и ще изтрия трия последните мнения ! Но първо ще се посмеем малко. :19a:
p.s. А относно Ауди преди 95-96г. по добре да не си отварям устата. Може би последната марка автомобили с карбуратор в Европа са Ауди 80 и 100. Мога да кажа и каква хубава електроника имат новите аудита и колко се разваля, но няма.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 октомври 2006 - 11:31

momo, на Oct 18 2006, 11:13 AM, каза:

ами работа в сервиз от три години сам върху двигатели тъи че смеха ми идва още от заглавията на постовете ви по полека не се изхвърляите толко света не е само опел :knee:
 


ОО майсторе, алуминиеви легени ли ремунтираш! :19a:
Отговори

Гостmomo_* 18 октомври 2006 - 11:59

само за инфо не че имам нещо общо с ауди но тези постове ми се виждат наи объркани а из авто форуми не влизам но един клиент му трябва за опел разпределителен вал и се одбих просто да проверя карам пежо а не ауди то аудито ни е служебно но няма значение просто сам наясно какво може да се изтиска от една кола и не е реално просто
Отговори

Speedball снимка Speedball 18 октомври 2006 - 12:01

Тва за трите години не трябваше да го казваш. Пък и това че си монтьор кво? Като имаш предвид че 80% от монтьорите са некадърници :knee:
Отговори

KiLa снимка KiLa 18 октомври 2006 - 12:10

Здрасти СЛАДУР!!!
Ако имаш път към Бургас свирни да направиме няколко пускания с твоето AUDI 100. Както кажеш така ще бъде. Не че да се хваля, но на ДВА пъти имах възможност да го гледам в огледалото, а той номера ми :knee: и не е само този отворко. Така че казваш кога и съм на линия.


ЧАКАМ ТЕ :19a:
Отговори

Ivo_Dinkov снимка Ivo_Dinkov 18 октомври 2006 - 12:21

DJ IMC, на Oct 18 2006, 11:22 AM, каза:

Защото пише Астра Турбо, а ставайки въпрос за Астра Ф Турбо - е такава НЕМА...
 

Има, и още как :)
- Линк 1
- Линк 2 "In South Africa, the Kadett name was retained for the Astra hatchback until 1999, which included a variant with a 2.0 L turbocharged engine called the 200TS, unique to that market. Sedan and station wagon models were offered under the Astra name. Controversially, the Kadett and Astra in South Africa won the title of 'Car of the Year' in two consecutive years (1992 and 1993) even though they were versions of the same car. South African nomenclature was denoted in decilitres, so the Astra and Kadett ranges featured 140, 160i, 180i and 200i models.

"
Публикувано изображение
Отговори

Гостmomo_* 18 октомври 2006 - 12:23

KiLa, на Oct 18 2006, 12:10 PM, каза:

Здрасти СЛАДУР!!!
Ако имаш път към Бургас свирни да направиме няколко пускания с твоето AUDI 100. Както кажеш така ще бъде. Не че да се хваля, но на ДВА пъти имах възможност да го гледам в огледалото, а той номера ми :knee: и не е само този отворко. Така че казваш кога и съм на линия.


ЧАКАМ ТЕ  :19a:
 

кои виговори за гонки бре но няма значение успех с бързите опели и безавариина
Отговори

VectraB снимка VectraB 18 октомври 2006 - 12:23

Е добре му се посмяхме на momo ! Явно е неориентиран и за друго е дошъл във форума, но е от тия, дето като видят форум, веднага се изказват. Нали е анонимно. Но се чудя защо не си върши работата с вала, а рови теми от преди 1 година.
Та колега momo, по-кротко го давай и Успех с Вала. Да нема :knee:
Вече е време за :19a: !
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg