Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

проблем с БК на кадетт GSI

niki_ снимка niki_ 17 ноември 2007 - 14:12

Здр. имам един голям проблем с бк на кадетт начи като купих колата не работиха бк и лампичките дето са посредата на таблото (за маслото информация за ръчната и тн) Питах човека дето я взех от него тои каза че само дртпнал буксите и за това не бачкат. Върнах буксите ама ништо само осветлението на бк тръгна и тва е.Викам си тва е некои бушон ама сички са здрави ,а тоя дето е за бк е и за плафона и парното а те си бачкат.
Та вапроса ми е от какво може да е , как да тествам БК дали работи и каде на буксата му идва +12v

Помагаите плс 10х предварително


П.П БК е борд комп. аз така си го сакращавам


П.П2 :gsi: :icon_smile:
Отговори

niki_ снимка niki_ 18 ноември 2007 - 10:53

pls Help
Отговори

Kobra111 снимка Kobra111 26 декември 2007 - 13:03

ЕЕЕ Никой ли не отговори на колегата?Щото и мен ме интересува:)Пък при мене става обратното всичко свети на борд компютъра....
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 26 декември 2007 - 13:36

колеги как да ви помогна като не ви знам можете ли да боравите с мултицет ? на вас трябва да ви се помогне на място от ел техник да си замерите какво има по буксите и какво липсва да не говорим че вторият случай може да е заминал самият БК което е адски нежелателно и не го пожелавам на никого
Отговори

Kobra111 снимка Kobra111 26 декември 2007 - 14:19

 Коцето-Шумен, на Dec 26 2007, 01:36 PM, каза:

колеги как да ви помогна като не ви знам можете ли да боравите с мултицет ? на вас трябва да ви се помогне на място от ел техник да си замерите какво има по буксите и какво липсва да не говорим че вторият случай може да е заминал самият БК което е адски нежелателно и не го пожелавам на никого

Колега имам мултицет:) И мога да ги измеря но какво рябва да показва даъ малко инфо?На ом ли трябва да се мерят или на верига направо???Ако е заминал борд компа какво направо трябва го го сменя сас друг или се прави ремонт??Мерси предварително...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg