Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Смяна на разширителен съд на Зафира А 2,2 DTI

petkoichevski снимка petkoichevski 03 февруари 2017 - 20:25

Здравейте колеги,
понеже не намерих нужната ми информация искам да попитам някой може ли да ми каже как се смена казанчето за антифриза на опел зафира?
От долната страна има едни релси на който се държи,но не разбрах как се сваля от тях.
Благодаря предварително
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 03 февруари 2017 - 20:36

Не се обиждай ама при така зададения въпрос по-евтино ще ти излезе да отидеш да ти го смени някой дето си вади хляба с ремонт на коли.
Отговори

petkoichevski снимка petkoichevski 03 февруари 2017 - 21:33

 mrsch66, на 03 февруари 2017 - 20:36, каза:

Не се обиждай ама при така зададения въпрос по-евтино ще ти излезе да отидеш да ти го смени някой дето си вади хляба с ремонт на коли.


Колега доста коли съм разглобил и сглобил.В сервизи почти не ходя.След като съмстигнал до този форум за да си задам въпроса значи е имало нужда.Попитах дали има някакъв чалъм за демонтажа му.След като не можеш да ми отговориш не виждам смисъл да си губиш времето за да пишеш под въпроса ми.След като за теб нещата са толкова понятни можеше да отговориш.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 04 февруари 2017 - 09:17

Би трябвало да се държи на една пластина. Ако махнеш пластината ще излезе и казанчето. Нямам идея как да го обясня по друг начин. Тя защипва казанчето към държач.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 04 февруари 2017 - 12:27

 petkoichevski, на 03 февруари 2017 - 21:33, каза:

Колега доста коли съм разглобил и сглобил.В сервизи почти не ходя.След като съмстигнал до този форум за да си задам въпроса значи е имало нужда.Попитах дали има някакъв чалъм за демонтажа му.След като не можеш да ми отговориш не виждам смисъл да си губиш времето за да пишеш под въпроса ми.След като за теб нещата са толкова понятни можеше да отговориш.

Чалъм има и е много сложно вадиш щипката и дърпаш казанчето и щом си толкоз напред с колите и не ходиш на сервиз би трябвало да видиш какво държи казанчето.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg