Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Новите опели!

SAMOSVAL снимка SAMOSVAL 09 юли 2005 - 18:01

Незнам има ли вече такава тема и ако има се извинявам но се натъкнах на новите модели опели и ми стана интересно да споделя с вас.

Ето и новия СИГНУМ
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Новата Вектричка изглежда така..

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето и Зафирата...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


На мен лично новата линия на опел ми харесва :thu: :thu: Вижда се продължението на линията започнато с новата Астра. Новия SIGNUM определено ми обра точкито обаче.Накефи ме максимално! :thu: :thu: . Предлага се с нови 8 различни двигателя. от 1.8 ECOTEC през 1.9 CDTI, 3.0 V6 CDTI, 2.2 DIRECT ECOTEC, 2.0 Turbo ECOTEC, и се стигне до 2.8 V6 Turbo ECOTEC. :tongue:



;)
Отговори

DYRACK снимка DYRACK 10 юли 2005 - 17:46

Хубавички са, но всички ми изглеждат еднакви отпред... На всички модели сложиха тея фарове от Астрата...

П.С. А нова Омега няма ли да излиза, че във високия клас бая изостанахме? :thu:
Отговори

SAMOSVAL снимка SAMOSVAL 10 юли 2005 - 17:59

На официалната страница на Опел няма никаква инфорамция вече за каквато и да е Омега.Може би ще спират модела изцяло от производство :thu: :thu: Предполагам че SIGNUM ще стане модела символизиращ горната класа автомобили.Като му гледам вътрешното обзавеждане.....

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

;) :thu:
Отговори

DYRACK снимка DYRACK 10 юли 2005 - 18:02

Доста е добре...

Е не мисля, че ще спират Омегата от производство... Е Сигнума не е за високия клас... Той даже е хечбек.
Отговори

vectra снимка vectra 10 юли 2005 - 18:06

DYRACK, на Jul 10 2005, 06:02 PM, каза:

Доста е добре...

Е не мисля, че ще спират Омегата от производство... Е Сигнума не е за високия клас... Той даже е хечбек.

човек ти виждал ли си сигнум-а който се произвежда в момента?Колата не е никак малка а е наистина доста добре обзаведена с всевъзможни глезотии
Отговори

Гостboxer_* 11 юли 2005 - 10:42

Пускал съм тема за новата Омега
потърсете я!
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 юли 2005 - 15:25

Абе не знам обаче нещо почват да ми изглеждат много еднакви!!!
Отговори

icko снимка icko 11 юли 2005 - 19:36

Нещо за нова корсичка не се ли чува, че тая сегашната нещо е морално поостаряла :thu:
Отговори

SAMOSVAL снимка SAMOSVAL 11 юли 2005 - 20:31

Нова корса засега не виждам, но ми се струва че има лек Фейслифт отпред старата. Поне на мен така ми се струва де.. :thu: :thu:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:thu:
Отговори

Arni снимка Arni 11 юли 2005 - 21:36

DYRACK, на Jul 10 2005, 04:02 PM, каза:

Доста е добре...

Е не мисля, че ще спират Омегата от производство... Е Сигнума не е за високия клас... Той даже е хечбек.

Непозна. Именно това е тенденцията, към високият клас вече... ;) А повярвай ми Сигнума е наистина едно голямо БИЖУ на пътя ! А иначе Омегата ще я очакваме съвсем скоро ! Иначе новата линия е невероятна. Опел дръпнаха много както в дизайна така и в качеството... идват добри времена за марката :thu: От няколко години Опел много вдигнаха летвата, но заради некадърно провеждана политика Опел нямаше кой знае колко печалби. Сега обаче положението е съвсем друго. Сигнума ще остане страшно конкурентен на високият клас, а от Омегата се очаква и повече. Останалите са категорични лидери в класовете си ! Зафира, Вектра и Астра определено ще увеличат и преднината си пред конкурентите ! :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg