Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Не мога да пиша ЛС

death снимка death 15 март 2013 - 21:23

Здравейте, освен че имам проблем описан в последната тема(не мога да си видя панела с ЛС) не мога да пращам лични съобщения. Въобще не ми излиза под потребителя бутнче ЛС. Не виждам да имам някакви предупреждения или ако съм наказан за нещо, то аз не знам. С браузър Мозила и Опера съм. И при двата същата работа...
Отговори

Лудия снимка Лудия 15 март 2013 - 21:26

 death, на 15 март 2013 - 21:23, каза:

Здравейте, освен че имам проблем описан в последната тема(не мога да си видя панела с ЛС) не мога да пращам лични съобщения. Въобще не ми излиза под потребителя бутнче ЛС. Не виждам да имам някакви предупреждения или ако съм наказан за нещо, то аз не знам. С браузър Мозила и Опера съм. И при двата същата работа...

Пробвай,долу вляво вместо Опел Клуб България v3.1 да го направиш IP.Board :icon_wink2:
Отговори

death снимка death 16 март 2013 - 10:13

 Лудия, на 15 март 2013 - 21:26, каза:

Пробвай,долу вляво вместо Опел Клуб България v3.1 да го направиш IP.Board :icon_wink2:


Благодаря колега. Появиха се горе до името ми някой неща(боряч, изход и т.н.), но пак нямам ЛС. Например под името ти ми дава само добави, като приятел и няма бутона ЛС...
Отговори

swetla777 снимка swetla777 16 март 2013 - 11:46

Личните са като под меню до брояча, ако ли не смени браузера с мозила или гугълхром.
Мнението беше редактирано от swetla777: 16 март 2013 - 11:46
Отговори

death снимка death 16 март 2013 - 18:02

Писал съм, че съм с мозила и опера...Горе брояча си ми работи, като някой ми прати ЛС. Става въпрос, че аз не мога да видя никъде бутон ЛС да кажем под твоето име или като вляза в профила ти, за да ти пратя..
Отговори

Лудия снимка Лудия 16 март 2013 - 18:31

А под имената показва ли ти дали може да ме добавиш като приятел или под името няма нищо
Отговори

death снимка death 16 март 2013 - 23:50

Да, както съм написал само бутон добави, като приятел имам.
Отговори

death снимка death 19 март 2013 - 13:28

Оправих се. Всичко е наред и вече мога да пращам. Проблема беше в моя телевизор.:)
Отговори

OneDriver снимка OneDriver 16 май 2014 - 09:28

За да не пускам нова тема, надявам се автора на тази да няма нищо против.

Проблема ми е сходен като неговия с тази разлика:

Публикувано изображение

Защо е така, ако може някой да обясни ?
Отговори

Гостkova4ev_dm_* 15 юли 2014 - 16:25

при мен не се виждат получените ЛС и на практика ако някой не ми напише ново съобщение не мога да намеря старите никъде-няма ли архив на съобщенията?
в падащото меню достъп нямам в момента в който натисна излизат подменюта но няма време да цъкнеш-директно прехвърля към профил. сега искам да видя всичките си лични но не мога, а така не мога да се свържа и с колегите които са отговорили във връзка с обявата ми.
Отговори

CH_M снимка CH_M 15 юли 2014 - 18:18

 kova4ev_dm, на 15 юли 2014 - 16:25, каза:


http://www.opelclub....0

прочети 19-то мнение ....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg