Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Съвет за по-дълъг/частичен ремонт

Niky Nikolov снимка Niky Nikolov 30 юни 2013 - 20:41

Здравейте!
Преди немалко време се появиха проблеми с колата и я оставих с идеята, че ще я оправя в рамките на месец-два. За съжаление, това не се получи. Седи вече доста време, а наистина има сантиментална стойност за мен. Според разни мнения би струвало към +/- 1000 лв. да се ремонтира. Често ми казват да я дам на Надин и да не се занимавам. Не искам. Имам желание да се опитам да я стегна и поне още малко да се порадвам. Та! Въпроса ми е: някой знае ли място, където биха се съгласили да я ремонтират за 3-4 месеца? Няма как да дам цялата сума накуп. Дано да има възможност за нещо подобно.
Благодаря предварително за мненията.

Поздрави!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 30 юни 2013 - 20:51

Какво има да и се прави?
Отговори

Niky Nikolov снимка Niky Nikolov 30 юни 2013 - 21:01

 IvailoM, на 30 юни 2013 - 20:51, каза:

Какво има да и се прави?


Ами главния проблем беше, че държейки волана в една позиция, се усеща как колата се движи сама наляво-надясно. Това беше основното. След преседяването, предполагам, ще трябва да се сменят и още неща.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 30 юни 2013 - 22:33

Пълна мъгла като цяло....То така наизуст не може да се говори. Трябва да се огледа какво има за смяна, да се направи сметка за части и труд. Никой не ти казва, че на веднъж трябва да я направиш. Лека полека ще я стегнеш.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg