Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Седалки

stefanachi снимка stefanachi 05 ноември 2006 - 12:22

Здравейте! Искам да си сложа седалки от астра(и трите), но се чудех дали ще станат на кадет-а. Някой ако знае и сподели ще ми спести доста време, главоболие, а и пари, така че ще съм много благодарен.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 ноември 2006 - 01:46

Предните стават на 100% за задните не съм сигурен...
Отговори

mimo_ снимка mimo_ 15 ноември 2006 - 10:22

а на корса б дали стават? <_<
Отговори

_Ka3aKa_ снимка _Ka3aKa_ 01 април 2007 - 22:29

Интересува ме дали стават седалки от двуврата Астра или Калибра да се сложат без преправяне на Кадет също двуврат ?
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 02 април 2007 - 04:50

аз сам пробвал стават


п.с много интересен ник имаш <_<
Отговори

_Ka3aKa_ снимка _Ka3aKa_ 02 април 2007 - 21:56

щом стават без преправяне значи да отивам да търся седалки от Астра/Калибра по моргите щото искам да са по удобни че тез моите са много некомфортни.

п.с виждам че и ти имаш същия ник без долните черти какво да се прави късмет аз навсякъде по форумите се пиша така с долните черти и в този също <_<
Отговори

_Ka3aKa_ снимка _Ka3aKa_ 05 април 2007 - 22:48

Сега да се похваля вече си взех и монтирах седалки от Corsa B паснаха едно към едно <_< останах много доволен не мога да ги сравнявам със старите на Кадета :dance:
Отговори

KILLERINCHO снимка KILLERINCHO 25 декември 2007 - 16:57

Потърсих из темите, но така и не намерих точна информация по въпроса. Възможно ли е, седалките от Астра Ф, да паснат на Кадет Е. Принципно е ясно, че всичко е възможно, но ме интересува дали съвпадат и ако не съвпадат, доколко е възможно да се преправят. Мерси предварително на всички отзовали се колеги :) Весели празници :unsure:
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 25 декември 2007 - 17:27

Ами земат се релсите от кадетовата седалка заваряват се на стровата като се запазат разтоянията между релсите и сичко е ОК.Ако ти се занимава слагай много по удобно и готино е.


А колега мисля че обаче коланите неставаха или нпомня но неможеха да се сменят или се лъжа смисал тва дето е на седалката на кадета не е същото като седалката от астра и трябва и то да се размени тва ми е мисалта.
Отговори

KILLERINCHO снимка KILLERINCHO 25 декември 2007 - 21:21

Мерси много, колега. Мисля че няма да е проблем да ги преправя :)
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 22 януари 2008 - 10:17

Искам да сложа на един Кадет Е седалки от по-нов модел Опел без смяна на релсите.Кажете ми от какви коли стават.Мерси, предварително.
Отговори

spasito снимка spasito 22 януари 2008 - 10:38

От астра-ф аз съм слагал без проблем
Отговори

KILLERINCHO снимка KILLERINCHO 04 февруари 2008 - 10:34

Миналата седмица и аз ги смених със такива от Астра Ф и заспаха просто. Много по-удобни са, така че слагай смело :)
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 04 февруари 2008 - 10:45

И на мене ми се иска да си сложа нови седалчици с подгряване регулиране височина ала бала глезотиики, казвали са ми че от Вектра А ставали без проблеми, ама по логично е астровите да влизат като в масалце.
Отговори

Quattro снимка Quattro 06 февруари 2008 - 15:12

от астра ,вектра,калибра,аскона стават точно без никакво преправяне
Отговори

lamatros снимка lamatros 30 юни 2008 - 03:57

Интересно ми е, дали при всички модели на Опел разположенитео на дупките за седалки на пода е еднакво, мисълта ми е да се сложат седалки от друг модел....
Мерси за отговорите предварително <_<
Отговори

batko32 снимка batko32 01 юли 2008 - 15:02

 lamatros, на Jun 30 2008, 04:57 AM, каза:

Интересно ми е, дали при всички модели на Опел разположенитео на дупките за седалки на пода е еднакво, мисълта ми е да се сложат седалки от друг модел....
Мерси за отговорите предварително <_<


Не не са еднакви.
Отговори

Silencer снимка Silencer 03 юли 2008 - 23:30

 batko32, на Jul 1 2008, 04:02 PM, каза:

Не не са еднакви.

ама определено не са,я една Омега и корса сравни,няма да стане
Отговори

Н. Петров снимка Н. Петров 15 февруари 2009 - 16:15

За да неотварям нова тема искам да Ви питам седалки от астра Ф дали ще паснат на корса Б без да се преправят релсите и др там нещица?
Отговори

OpelKadettS снимка OpelKadettS 05 август 2009 - 11:13

 _Ka3aKa_, на 05 Apr 2007, 10:48 PM, каза:

Сега да се похваля вече си взех и монтирах седалки от Corsa B паснаха едно към едно :devil-smiley-019: останах много доволен не мога да ги сравнявам със старите на Кадета :smile3560:


май не стават, ще трябва преправяне. днес ми казаха че нямало да станат без преправвяне. я сподели как при тебе са станали.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg