Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

say_nothing снимка say_nothing 18 януари 2007 - 23:02

:fire: Моя идва от това, че винаги когато трябва "си замълчавам".А добавката 107... :fire:
Отговори

vectra снимка vectra 18 януари 2007 - 23:06

say_nothing_107, на Jan 19 2007, 12:02 AM, каза:

:fire: Моя идва от това, че винаги когато трябва "си замълчавам".А добавката 107...  :fire:
 

Гръдна обиколка :fire:
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 18 януари 2007 - 23:08

vectra, на Jan 18 2007, 11:06 PM, каза:

say_nothing_107, на Jan 19 2007, 12:02 AM, каза:

:fire: Моя идва от това, че винаги когато трябва "си замълчавам".А добавката 107...   :fire:
 

Гръдна обиколка :61:
 


Слава богу НЕ! :fire: :fire:
Отговори

tybaman снимка tybaman 18 януари 2007 - 23:40

Моят nick дойде от това 4е свиря в духовият оркестър на училището в което уча! Свиря на туба и веднъж един колега реши да се пошегува с мен като ме нарече "тубамен" от там вече всички започнаха да ми казват така! Другият прякор с който съм известен е "метала" :fire:
Отговори

Ross_N снимка Ross_N 19 януари 2007 - 01:24

Ми хайде и аз да се включа, въпреки че при мен е стандартното - преди 29 години са ме кръстили Росен, а преди 14 една съученичка реши че за по-кратко ще ме наричат Рос...като онзи дългия от сериала "Приятели". А "Н"-то в края е първата буква от фамилията.
Отговори

idefix снимка idefix 19 януари 2007 - 21:48

Предполагам повечето от вас са гледали култовото филмче "Астерикс". Е там има един малък елемент който все ходи насам натам без цел и посока с име idefix. Преди повече от 10-12 години доста приличах на този елемент и бях луд по това филмче, та приятелите ми лепнаха този прякор и от тогава съм си все с него :fire:
Отговори

ascona_16d снимка ascona_16d 25 януари 2007 - 11:15

при мен нещата са лесни ascona_16d е добрата баба която ме вози. да е жива и здрава :angry:
Отговори

cop снимка cop 25 януари 2007 - 22:03

Е аз пък това работя от около 6 години /СОР/ :angry:
Отговори

burgazliq снимка burgazliq 25 януари 2007 - 22:24

много обичаме Бургас :angry:
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 29 януари 2007 - 19:21

cop, на Jan 25 2007, 10:03 PM, каза:

Е аз пък това работя от около 6 години /СОР/ :25:
 



Колега мое ли да уредиме едно актче да оправиме :25:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 29 януари 2007 - 22:08

То аз ... абе цялата работа е от преди ... мммм .... абе някой помни ли едно време имаше един БГ комикс наречен "Дъга" ? Е там публикуваха части от първата книга на Дж.Р.Р.Толкин " Хобит".Разказчето се казваше " Билбо Бегинс" именно това ме запали по Толкин и всъщност първия ми прякор беше Билбо.В последствие премина в сегашния. Иначе сред хората съм познат като Наско или по прякор Каспър :)
Отговори

karlosjakal снимка karlosjakal 30 януари 2007 - 01:04

Направо бях завладян от историята на този пич а най- вече дали въобще има такъв човек а Денят на чакала и Чакала сигурно съм ги превъртял по 100 пъти
Отговори

Flucke снимка Flucke 31 януари 2007 - 13:51

Моя ник е вдъхновен от един филм.Филма така се казва-Flucke.Става вапрос за един бизнесмен,който умира и се преражда в куче.Много сериозен филм.
Отговори

peterl снимка peterl 02 февруари 2007 - 20:28

Прякорът всъщност ми е "Маината".Измисли го един мои даскал по История, когато ме видя във Видин как псувам един тъпанар дето ми засече на кръстовище.После до края на 12-ти клас не спря да го повтаря :thu:
Отговори

Tares снимка Tares 03 февруари 2007 - 19:09

моя е Tares и много го мразя като ми викат така повечето приятели.А Tares нз какво означава един приятел ми го измисли преди 6 година когато играхме CS :thu:
Отговори

Гостanarki_* 09 февруари 2007 - 01:10

Моя идва от играта Quake3 там този бот е на един скейт и е мн див!
Отговори

Piroman снимка Piroman 12 февруари 2007 - 12:15

Ами моят идва от там че като по-малък много обичах да си играя с огън и се кефя да паля разни работи :25:

от автокозметиките най-гот става спрея за табло - чертаеш фигури и като им драснеш клечката се получават сини кълба "тичащи" по фигурата, понеже количеството силикон не е равномерно и само на места има повече.

другото е двукомпонентен лак :) гори много мазно :wave:
Отговори

Chosta снимка Chosta 21 февруари 2007 - 16:41

Еми как да ви обясня , 1998 година се зарибих да ходя на PC-та да играя и трябваше да си измисля NICKNAME , тогава се пишех GHOST , но някои хора неможеха да го четат нормално и започнаха да ми викат CHOST , и да ме питат кво означава , и понеже несам човек който се изнервя за такива работи така си и остана ,познати и приятели започнаха да ми викат Chosta, Chosta , и до ден днешен е така , нищо конкретно не означава но поне е уникално :kuku:
Отговори

peca снимка peca 29 април 2007 - 11:07

моят ник не е нищо исобенно просто така се казвам Петьр по документи но всичките ми приятели ми викат Петъо или Пецата и за то :unsure: ва винаги си използвам този ник още от както ползвам интернет.
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 30 април 2007 - 10:58

Ми казвам се Борислав. Всички ми викат Боби.
Но един човек веднъж ме нарече Бобси, и досега само той ме нарича така.
И от там Бобси.
:unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg