Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

добавка за спиране на течове от климатика

miti1 снимка miti1 27 юни 2012 - 05:35

Здравейте!Искам да попитам някой ползвал ли е такива и какви са отзивите,нямам предвид марка а дали вършат работа? Че имам много малък теч,който няма откриване,то не бяха оцветители,разглабяне на табла - чудо!Вече ми писна и ще го наблъскам с някаква химия па ако ще да работи!
Отговори

radodar снимка radodar 27 юни 2012 - 08:35

Пробвал съм,не става.Накрая пак се смени радиатора,но по-лошото е че може да позапушиш и там където не трябва с тая добавка.
Където е текло пак ще тече е казал народа,и е много прав.
Отговори

adrenalinzZ снимка adrenalinzZ 27 юни 2012 - 09:13

Аз така си спрях теч на предишната кола.обаче не взимай препарат на прах наистина запушва там където не трябва,аз си взех течно консистенция му е като на бебешко пюре черно шише 300 грама,това се разделя на 2 или 3 не съм сигурен то си пише на него,шишето е черно и със жълти букви пише EAGLE (ОРЕЛ)лично аз съм доволен за другите колеги незнам.
Отговори

swetla777 снимка swetla777 27 юни 2012 - 09:33

Колега в нортехник има такива химии в едни спринцовки са цветни жълти, зелени, червени, не мога да ти кажа как се действа с тях, но моя майстор ми прави един хладилник с неоткриваем теч и свърши работа около 15 лева е една спринцовка. За хладилници и климатици са различни, задължително трябва да кажеш, че е за климатик на кола.
Ето ти линк с обяснението кога може да свърши работа и как се работи.
Моята връзка
Отговори

miti1 снимка miti1 27 юни 2012 - 15:06

Благодаря Ви!Май вече твърдо съм решил да го наблъскам с химии защото ми писна да се занимавам с него пък и не ми идва наум кво да го правя вече.Като пробвам ще пиша за ефекта...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg