Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ОПЕЛ СЪБОР "OPC Mania"

Тази тема е заключена Next »

BOBSI снимка BOBSI 05 юли 2008 - 17:15

Ако има време ше ида да си го зема...в Тракия.

п.п. Да питам нещо.

На самата писта...има ли сянки или нещо подобно...че искам да си доведа и бебчето ( в Пловдив е и е на 4 месеца ).
Дали е добра идея?
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 05 юли 2008 - 17:23

Нямам смисъп за драг, тъй като се записах само за италианското.
Бобси, сянка има единствено вътре в халето, но там ще е доста задушно.
На открито няма сянка, освен ако не сложат пак чадъри до кафето.
Взимай бебчето, ако ги няма чадърите ще го настаним на втори етаж в халето на закрито.
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 05 юли 2008 - 17:50

наистина гледаите да имаме някакфи клипчета и снимики щото аз нямам апарат а никои неще да ми услужи а такива гледки не са за изпускане и ще е грях да останеме без снимки и клипчета аз ще пецкам само с телефона то се е видело... :kuku:
Отговори

kaka снимка kaka 05 юли 2008 - 20:04

 LL Mito J, на Jul 5 2008, 06:50 PM, каза:

... ще е грях да останеме без снимки и клипчета ...

Сериозно ли мислиш, че от тия 100 коли и 300 човека няма да има гигабайти снимки и филмчета? Лично аз снощи съм си разчистила към 6 гб място, за да мога да събера всичкия матриал!
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 05 юли 2008 - 20:27

Аз вече заредих фотоапаратя...........
Отговори

peponio снимка peponio 05 юли 2008 - 20:49

Шатри има до кафето и ще има къде да се стои :) А OPC-то е невероятна манияяяя,карал съм много по мощни машини от нея но тази кола те завладява още като седнеш вътре,държи се невероятно на пътя и определено е бегачката която пожелавам на всеки един от вас.... нямам думи,не може да се опише :kuku:

Имаше и малки последици след толкова каране но без тях не може :kuku: Астрата е върхът но и Корсата OPC не е за подценяване тя също е един малък звяр с огромен потенциял :kuku:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 05 юли 2008 - 21:01

 30e, на Jul 5 2008, 02:18 PM, каза:

Абе важна е идеята за участие - аз с моя мъртвороден кадет кво да кажа.... :kuku:

А така де...утре ще дойде един пич с една Манта , сива, май не е от клуба, но поне няма да си сам... :kuku:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 05 юли 2008 - 21:43

 peponio, на Jul 5 2008, 09:49 PM, каза:


Ти отърва ли сватбата, нещо не разбрах каква схема стана :) Ще те видим ли утре (да се надяваме)?
Отговори

peponio снимка peponio 05 юли 2008 - 22:47

 НеаМ РаВеН, на Jul 5 2008, 10:43 PM, каза:

Ти отърва ли сватбата, нещо не разбрах каква схема стана :) Ще те видим ли утре (да се надяваме)?

Мии бях раздвоен но тази мръсница ми взе ума и и обещах че пак ще се видим :kuku: въпреки че днес в Пловдив си счупих спойлера сега се лепи и утре ще го пръсна сутринта :kuku:
пп: номер 88 съм,обаждайте се да не се подминем с някой :)

Публикувано изображение
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 06 юли 2008 - 01:12

Варна Start your engines :kuku:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 06 юли 2008 - 04:41

София, палете двигателите и към Лук-а ;)
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 06 юли 2008 - 04:46

C'mon на Бира и Шкембабчета :)
Отговори

Paco GSI снимка Paco GSI 06 юли 2008 - 15:44

Не всички успяхме да дойдем, но вие се забавлявайте и за тези които ги няма ... :kuku: Дано подготвите снимков материал - да усетиме атмосферата ... :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg