Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

Жоро снимка Жоро 30 май 2014 - 13:48

Писах му на колегата, да видим какво ще каже...
Отговори

brutality снимка brutality 01 юни 2014 - 12:14

Колегата Опел Гл/
Изключително не коректен в твърденията си
оточнихме таблото, пращам му здраво всичко
накрая го взима от офиса си на еконт с неговите данни,не на негов приятел както твърди имаше си опция ПРЕГЛЕД И ТЕСТ,
взима го .
Накрая след 3 дена ми звънии твърди че не му е трябвало такова табло тоезд климетраж а таблото цялото..
Абе момчета имам автоморга и автокъща , не мислите ли че е смешно да пишете простотиий по тези форуми и да се плюете.
Никой насила не кара никои да взима нищо.. КАМО ЛИ КАТО Е СЪВСЕМ ДРУГО<
Дори да приемем факта 4е е отишъл твой човек да го вземе най вероятно трявба да знае какво взима а не съвсем друго както ти твърдиш//
Така че без такива номера на мен.. НИкой не те е карал да връщаш таблото след като е платено на твоя отговорност..
И никой не е виновен.. за това.. ОСВЕН ТЕБ
Повече не пишете защото е смешно и жалко всеки плаче за по 20лв..
и накрая твърди различни неща ...
Приятен ден момчета..
Отговори

Opel GL снимка Opel GL 01 юни 2014 - 19:45

 brutality, на 01 юни 2014 - 12:14, каза:

Колегата Опел Гл/
Изключително не коректен в твърденията си
оточнихме таблото, пращам му здраво всичко
накрая го взима от офиса си на еконт с неговите данни,не на негов приятел както твърди имаше си опция ПРЕГЛЕД И ТЕСТ,
взима го .
Накрая след 3 дена ми звънии твърди че не му е трябвало такова табло тоезд климетраж а таблото цялото..
Абе момчета имам автоморга и автокъща , не мислите ли че е смешно да пишете простотиий по тези форуми и да се плюете.
Никой насила не кара никои да взима нищо.. КАМО ЛИ КАТО Е СЪВСЕМ ДРУГО<
Дори да приемем факта 4е е отишъл твой човек да го вземе най вероятно трявба да знае какво взима а не съвсем друго както ти твърдиш//
Така че без такива номера на мен.. НИкой не те е карал да връщаш таблото след като е платено на твоя отговорност..
И никой не е виновен.. за това.. ОСВЕН ТЕБ
Повече не пишете защото е смешно и жалко всеки плаче за по 20лв..
и накрая твърди различни неща ...
Приятен ден момчета..


По телефона говорихме да изпратиш ТАБЛО,а ти какво изпрати?
Никъде не пише,че си пратил на името на приятел,а че съм пратил приятел да ми вземе пратката.
Имах само една пратка за взимане,а бях зает,казах му отиваш взимаш пратката от мое име и плащаш.
Откъде да знам че ти ще си пробутваш боклуците,че да предупредя моя човек да оглежда пратката?!
Дотука си измиваш ръцете с това,че пратката имала преглед...после говорихме по телефона и каза да ти върна обратно пратката,
било станало грешка и нямало проблем...да обаче пробле имаше,като няколко дни не отиваш да си вземеш обратно КИЛОМЕТРАЖА,
накрая отиваш в офиса и казваш че нищо няма да взимаш - личи си какъв мизерник си и кой е за 20 лева.

Пределно си ми ясен вече на мен,важно е други колеги да не пострадат.
Мнението беше редактирано от Opel GL: 01 юни 2014 - 21:11
Отговори

Жоро снимка Жоро 13 август 2014 - 13:54

Здравейте,
за жалост пак трябва да пиша в тази тема. Този път бях излъган от колегата veskonyracing, които беше пуснал обява за двутонален клаксон от Астра Н - Фиам и тъй като много ме дразнеше, че нашата Астра Х е само с един клаксон и свири някак женски, реших да го купя. Изрично попитах дали може да стане plug and play, защото на Астрата сме само с един клаксон и една букса, както и защо го продава. Ето и отговора:

veskonyracing, на 16 юни 2014 - 16:44, каза:

Буксата е една. Кабела е на мост между двете тромби. Това се води като екстра/двутонален клаксон/.Аз за това го смених. Моята също беше с една тромба. От толкова много търсене се оказах с две двойки и едната ми остана в повече/държах всичко да си е оригинално.


Е да ама не всичко е оригинално! След като доста време нямах възможност да отида до Газ сервиза на veskony racing, защото бях командировка, най на края стигнах и взех това от колегата:

Публикувано изображение

Отидох при майстора ми да го монтираме и що да видя. Моята букса доста по-различна:

Публикувано изображение

Също така тази стойка за да пасне при мен трябва да се сложи вертикално (тека е фиксиращия отвор), а място няма, защото стърчи под кората. Разтърсих се в нета и що да видя. Намирам тази снимка на Астра H OPC. Оказва се, че стойката на H-ката е много по-различна, от тази която имам. Втория клаксон стой в подкалника и цялото нещо е хоризонтално:

Публикувано изображение

А ето и снимка на свален такъв:

Публикувано изображение

т.е. извода е, че на колегата са му донесли някакъв клаксон и той е решил да се отърве от него. Писах му и ЛС след като установих разликата, но той напусна разговора...

Вие преценете дали ще правите бизнес с него...
Отговори

NiksunA снимка NiksunA 28 октомври 2014 - 17:50

Здравейте,
искам да се оплача от един некоректен колега на когото на 23.10 изпратих едно гърне по Еконт, а той даже и не отиде да го види. Заради което се наложи да си платя транспорта и в двете посоки. Не му зная ника, за това ще му напиша имената. Казва се Иван Христов от гр. Павликени. А телефона му е 0988992470. Внимавайте, за да не ви вкара с парите и вас!

0988 992 470
098 8 992 470
0988 99 24 70
098 8 99 24 70
Отговори

vladata снимка vladata 01 декември 2014 - 18:43

Здравейте,

ето още един некоректен колега във форума, ника е slavi_kn. Ситуацията е следната. Видях негова обява за продажба на решетка за астра ф. Попаднах на съшата обява и в друг сайт ОБЯВА. Звъннах му и се разбрахме да я прати към варна. На следващия ден , проверявам - няма пратка и му звъня и съответно не ми вдига. Вечерта ми пише, че са го задържали в работата и не е успял. Казах му, че няма проблем случва се и се разбрахме за миналия вторник. Оттогава до днес звъня му - не ми вдига, пиша му и съответно не ми отговаря. Накарах друг колега от форума да се чуе с него и да закупи решетката вместо мен(да не би пък нещо да се е засегнал). И там същата работа!! Същата ситуация!! Внимавайте колагата е от Кюстендил.
Отговори

slavi_kn снимка slavi_kn 01 декември 2014 - 21:16

Какво да внимават да не би да съм ти пратил некой боклук и да съм те прецакал с нещо??????
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 01 декември 2014 - 22:22

Слави, това че не виждаш какъв е проблемът и каква ти е грешката е жалко. Жалко за теб, щом не можеш или не искаш да разбереш какво си направил. Липсва ти всякаква колегиалност и коректност, момче. :naughtynono:
Отговори

vladata снимка vladata 05 декември 2014 - 16:15

 slavi_kn, на 01 декември 2014 - 21:16, каза:

Какво да внимават да не би да съм ти пратил некой боклук и да съм те прецакал с нещо??????


Човече ти май не стопляш нещо, имахме уговорка и ти не я спази!!! Какво искаш като коментар - Похвала ли??? Разбирам да съм ти правил сцени за цената и тн. но ти меко казано се прецака .... Нали се сещаш, че лошата "реклама" върви по-бързо от добрата!! Ти сам си прецени!!
Отговори

vladata снимка vladata 23 януари 2015 - 16:30

Още един некоректен колега от форума с ник Dilqn_Iordanov , ситуацията е следната: Виждам негова обява че продава MID за астра ф, писах му ЛС, съгласи се да ми намали малко цената и да го взема. След което трябваше да го прати и да ми звънне, минава ден -два никой не ми звъни. Звъня днес за да се разберем отново и ако не е удобно да го даде на някой друг да го пусне за по лесно ако е ангажиран.Защото аз на свой ред се уговарям с колега за монтаж. КАза ми добре съгласен съм, ще се чуя с брат ми и ще ти се обадя. Естествено отговор нямаше. Пак звъня да нахалствам и с 300 зора накрая получих обаждане че виждаш ли MID-a е даден на друг!! Направо съм изумен с какви хора се напълни този форум, грам достойнство ли не ви остана, като поемете ангажимент да го спазите!!!
Отговори

_shady снимка _shady 23 януари 2015 - 21:42

Редактиран пост.
Мнението беше редактирано от _shady: 24 януари 2015 - 12:06
Отговори

_shady снимка _shady 14 март 2015 - 09:36

Крайно съм недоволен от колегата Strijo, който се подвизава в olx.bg от град Казанлък. Имената на продавача са Георги Иваново Иванов - гр. Казанлък, ул. Войнишка 46 с тел. 0876566074. Имахме уговорка да закупя комплект спирачни апарати,дискове и накладки за определена сума. Като се чухме по телефона, каза, че не е разбрал, че искам да взема и апаратите и ми вдигна първоначално заложената цена. Въпреки това се съгласих да ги взема. Георги ме уверяваше, че ми изпраща дискове преправени на 4х100 мм и с диаметър 288мм, които ги сваля за мен от Вектра Б. Оказа се, че дисковете са 5х115 мм и никога не са били на 4х100 мм. Обадих му се по телефона да го попитам от каква кола са свалени дисковете и каква е схемата им на монтаж на автомобили Опел - продавача ми заяви, че всички дискове, апарати и накладки са му свалени на "земята" и не може да ми даде друга информация.

Недоволен съм и към колегата astrav6 от Пловдив - контактувах с него също през Olx.bg. Прадавача явно е някой млад, нахакан и невъзпитан ентусиаст, опитващ се да наглее спрямо клиентите си. Astrav6 също продава компоненти за 288 мм диск с първоначална цена 160 лв - езика му на общуване е надменен, некоректен е в подаването на информация, а в последствие цената им от 160 лв стана 200 лв. Ето и самата обява:
Моята връзка
Мнението беше редактирано от _shady: 14 март 2015 - 09:37
Отговори

Жоро снимка Жоро 14 август 2015 - 09:51

Да се оплача и аз от един търговец. Та въпросния ми се обади една вечер, искал това онова... пита за 100 неща и накрая ме помоли на следващия ден ако ми е удобно да му закарам до Фантастико на Драгалевци, стоповете които продавам...
Отивам на следващия ден до "склада" вземам стоповете и по обед, вместо да обядвам тръгвам към мястото за срещата и понеже той каза, че на 100% е в района му звънкам да се появи. Телефона се вдига, но след известен разговор се оказва, че това е брат му и ме свързва с него. Търговеца с който съм говорил ми казва, че бил отишъл по работа някъде си и като си видел графика щял да звън след 10мин. Така и не звънна. Аз си взех сандвич и така. Звъня снощи и вдига бащата (тук вече припадам), казвам му, че сме се разбрали със сина му да вземе едни стопове и понеже ги возя в колата ако все още ги искат, да мина да им ги дам. Човека казва да, знам за стоповете, донеси ги на Фантастико след 40мин. Стигам и звъня. Вдига големия брат (за пореден път съм изумен) и ми казва, че след малко ще ми звънне бащата, щото бил тръгнал. След "малко" не ми звъннаха и звъня пак аз 'щото чакам сума време. Вдига бащата и ми казва, че спешно бил тръгнал на работа, 'щото му се обадили и нямало да може тази вечер. Не ме интересува това семейство какви са, но според мен са едни големи лъжци и само ми губят времето, остави парите за гориво и телефон и то за едни нищо и никакви стопове....

Та не знам как се казват, но телефона им (явно е общ) е 0884039331
Отговори

titan22 снимка titan22 14 август 2015 - 16:48

 Жоро, на 14 август 2015 - 09:51, каза:

Да се оплача и аз от един търговец. Та въпросния ми се обади една вечер, искал това онова... пита за 100 неща и накрая ме помоли на следващия ден ако ми е удобно да му закарам до Фантастико на Драгалевци, стоповете които продавам...
Отивам на следващия ден до "склада" вземам стоповете и по обед, вместо да обядвам тръгвам към мястото за срещата и понеже той каза, че на 100% е в района му звънкам да се появи. Телефона се вдига, но след известен разговор се оказва, че това е брат му и ме свързва с него. Търговеца с който съм говорил ми казва, че бил отишъл по работа някъде си и като си видел графика щял да звън след 10мин. Така и не звънна. Аз си взех сандвич и така. Звъня снощи и вдига бащата (тук вече припадам), казвам му, че сме се разбрали със сина му да вземе едни стопове и понеже ги возя в колата ако все още ги искат, да мина да им ги дам. Човека казва да, знам за стоповете, донеси ги на Фантастико след 40мин. Стигам и звъня. Вдига големия брат (за пореден път съм изумен) и ми казва, че след малко ще ми звънне бащата, щото бил тръгнал. След "малко" не ми звъннаха и звъня пак аз 'щото чакам сума време. Вдига бащата и ми казва, че спешно бил тръгнал на работа, 'щото му се обадили и нямало да може тази вечер. Не ме интересува това семейство какви са, но според мен са едни големи лъжци и само ми губят времето, остави парите за гориво и телефон и то за едни нищо и никакви стопове....

Та не знам как се казват, но телефона им (явно е общ) е 0884039331


На една обява са Опел Астра Ф,бяла,двувратка излиза същия номер на името на някой си Сашо.Моята връзка
Мнението беше редактирано от titan22: 14 август 2015 - 16:53
Отговори

seimo снимка seimo 01 декември 2015 - 18:40

Да се оплача и аз от човек с потребителско име onasiss. Пращам му калник за омега б в перфектно състояние ,а той ми го връща без дори да го е разопаковал да го види. Звъня му по телефона нямал време да говорим. Не ми е за парите които ме набута ,ами за това че след работа тичах да го свалям в супер скапано време за да хвана еконта та тоя на другия ден да може да си го вземе.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 03 декември 2015 - 10:45

Божеееее,Божееееее, искрено се забавлявам.Тази тема е по интересна от спама.
Отговори

titan22 снимка titan22 03 декември 2015 - 12:34

Кое е забавното в случая,това че колегите се опитват да предпазят други от недобросъвестни купувачи/продавачи или пропускаме нещо забавно? :confused:
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 декември 2015 - 13:51

 titan22, на 14 август 2015 - 16:48, каза:

На една обява са Опел Астра Ф,бяла,двувратка излиза същия номер на името на някой си Сашо.Моята връзка

Здравей,
благодаря, бях намерил Астрата и първата ми идея беше да ги разкарам до Хаджи Димитър под предлог, че съм с парите в ръката, ама после си помислих и понеже не съм такъв, написах тук за тях да се знае и да внимават другите колеги да не си губят времето с тях...
Отговори

GT 51 снимка GT 51 03 декември 2015 - 15:20

 titan22, на 03 декември 2015 - 12:34, каза:

Кое е забавното в случая,това че колегите се опитват да предпазят други от недобросъвестни купувачи/продавачи или пропускаме нещо забавно? :confused:

Обясненията и описването на проблема са ми интересни.Иначе да не се случва на никой да попада на некоректни потребители
Отговори

titan22 снимка titan22 03 декември 2015 - 16:55

Интересни са,ама като е ядосан човек какво да пише?И аз съм патил от такива пишман търсачи на части,но както се казва-да сме живи и здрави.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg