Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

ПЛОВДИВ-20/02/2005-19:00-Среща в Пловдив

Тази тема е заключена « Prev

CooLMaX снимка CooLMaX 20 февруари 2005 - 22:10

Колеги можем да се похвалим с още една среща в град Пловдив. Бяхме 7 човека :) Водиха се интересни разговори. Надявам се че на колегата ABToMuTaK да му е харасела среща и другия път пак да доиде. Също искам да поздравя колегата x3mDriver че доиде и другия път като доиде да остане повече от 5 мин :)

П.С. Лека по-лека срещите вземат да стават традиция :thu:

Снимки няма по-вина на колегата PB7077XM, защото приятелката така му е завъртяла главата че помни 5 мин и после забравя :lol: :thu: :lol:
Отговори

Fdex снимка Fdex 20 февруари 2005 - 22:19

еййййййй :thu: :thu: :thu: :thu: що ли го пих тва вино снощи :sc: :thu: :thu:

евала поне че сте си изкарали яко :dancin:
Отговори

ГостDochevski_* 20 февруари 2005 - 23:15

Astra_1.4, на Feb 20 2005, 10:19 PM, каза:

еййййййй :thu: :thu: :thu: :thu: що ли го пих тва вино снощи :sc: :thu: :thu:

евала поне че сте си изкарали яко :dancin:

То и аз снощи се накълвах като китук ама бях на срещата.
Найстина беше яка среща много як лаф си одарихме,посмяхмесе,а тези които не доидоха могат само да съжаляват и съответно да получат наказателни точки с отцъствие.
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 20 февруари 2005 - 23:30

Браво момчета ! Много се радвам, че започвате да го превръщтате в традиция. Сега като се позатопли времето, ощте повече ще се засилят срещтите....
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 20 февруари 2005 - 23:32

THE_BUTCHER, на Feb 20 2005, 11:30 PM, каза:

Браво момчета ! Много се радвам, че започвате да го превръщтате в традиция. Сега като се позатопли времето, ощте повече ще се засилят срещтите....

А дано.Чул те господ :thu:
Отговори

ГостDochevski_* 20 февруари 2005 - 23:34

THE_BUTCHER, на Feb 20 2005, 11:30 PM, каза:

Браво момчета ! Много се радвам, че започвате да го превръщтате в традиция. Сега като се позатопли времето, ощте повече ще се засилят срещтите....

Взимаме пример от вас :thu: и бързо се учим
Отговори

Гостx3mDriver_* 21 февруари 2005 - 20:02

CooLMaX ще гледам да сам редовен вече а и да се надяваме че до 3 седмици ще сам и с Вектрата неска подадох документи малко ... а относно 5-те минути ще ме извинявате ама :thu: другия пут повече :thu: :thu:
Отговори

ГостDochevski_* 21 февруари 2005 - 20:28

x3mDriver, на Feb 21 2005, 08:02 PM, каза:

ще гледам да сам редовен вече... а относно 5-те минути ще ме извинявате ама :thu: другия пут повече :thu: :thu:

Мого ще се радваме ако си сериозен.Всеки нов е добре дошъл и колкото по-често идва ще види,че толкова по-яки стават срещите!!!

ПС:Деистваи с Вектрата и дано по-бързо си я подкараш и Пловдив
Отговори

Гостx3mDriver_* 21 февруари 2005 - 22:04

Ами и аз се надявам да стане скоро врътката с опела че тая лада преди 7 месеца е направих буквално чисто нова и вече ме е срам да е карам :rf: за тоя период 10 хил километра и то се на боргия :thu: ама ся живот и здраве кат зема номерата .... бавничко спокойничко ... и ладата да е направя пак но ся зимам вече на бащата косхницата и ще гледам да сам редовен и то за повече от 5 мин :thu:
Отговори

ГостTetCuO_* 22 февруари 2005 - 10:55

Хора добре сте си прекарали на срешата като гледам писаниците :)) Зна4и първо да се извиня че не можах да дойда - бях възпрепядстван но на следващата ще съм на фронтовата линия :thu: :) Колегата с кадетоа 7077 ;)) ( жените развалят мъжа :)) от личен опит го знам :)) ) видяхте ли ма6инката която се чудехте толкова време каква е :)) >>???
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 23 февруари 2005 - 13:32

TetCuO, на Feb 22 2005, 10:55 AM, каза:

Колегата с кадетоа 7077 ;)) ( жените развалят мъжа :))

Затова си вземи мъж и нема да се развалиш :thu:
;) :lol: :lol:
Отговори

ГостTetCuO_* 23 февруари 2005 - 13:44

Райански ти си вземи мъж и ни кажи как е :) аз не си падам по тях :))) айде и до Неделя :)) :thu:
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 23 февруари 2005 - 17:53

TetCuO, на Feb 23 2005, 01:44 PM, каза:

Райански ти си вземи мъж и ни кажи как е :) аз не си падам по тях :))) айде и до Неделя :))  :thu:

Падам си по тях.Внимавай да не хвърля око на тебе. :thu: :thu: :lol:
Отговори

ГостDochevski_* 23 февруари 2005 - 18:20

Вие в неделя да не се харесате на срещата пак и да се вземете ХЕХЕ :thu: :thu: .
Кво ся никой не казва ,ще правим ли оборот тази седмица в ОМВ имам предвид много оборот,так дасе съберем много хора и да му ударим един хубав ЛАВ.PB 7077 XM ще вземеш ли фотоапарата тази седмица???
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 23 февруари 2005 - 19:12

да няма никъв проблем , а относно това че жените разваля мъжете при мене май обратното стана щото смятам че е малко трудно да накараш някое момиче да се обръща след хубави коли и да забелязва кое е направено добре по тях и кое не е . тя стана супер голяма фенка като мене
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 23 февруари 2005 - 22:55

Dochevski, на Feb 23 2005, 06:20 PM, каза:

Вие в неделя да не се харесате на срещата пак и да се вземете ХЕХЕ :thu:  :thu: .
Кво ся никой не казва ,ще правим ли оборот тази седмица в ОМВ имам предвид много оборот,так дасе съберем много хора и да му ударим един хубав ЛАВ.PB 7077 XM ще вземеш ли фотоапарата тази седмица???

Може и тримата да се вземем :thu: АХАХАХХАХАХАХАХАХ,ама жената ша ма УБИЕ :thu: . :lol: :lol: :lol:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 23 февруари 2005 - 23:36

Нови правила за постване за срещи !

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...=34&t=1371&st=0
Отговори

ГостTetCuO_* 24 февруари 2005 - 16:29

Райанкси... а бе човече нещо май си го наклонил към БИ а :) ???? А колкото да ме харесаш едва ли :)) а дори и да стане жената ща убие преди да си си го помислил :)))
Та за тази неделя... мястото и времето на срещата са известни!
7077 колега и моята така я научих гледа ги и ги коментира :) яко :)) :thu:
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 24 февруари 2005 - 18:19

TetCuO, на Feb 24 2005, 04:29 PM, каза:

Райанкси... а бе човече нещо май си го наклонил към БИ а :) ????

То сега това е модерно ;) .Аз съм в крак с модата хахахахахахахахахахахааха :thu: :thu: :thu: :thu: :thu: :thu: :p :p
по битата :D

До Неделя и ДА ДОЙДЕШ- глобата за неприсъствие е почерпка на всички от клуба+едно кръгче с колата на отсъстващия.
Отговори

ГостDochevski_* 24 февруари 2005 - 19:31

Абе стига сте си обсъждали сексоалните наклонности.Пишете нещо за срещата!!! ;) :lol: :thu:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg