Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Tigra A - Борд. компютър

anew снимка anew 02 ноември 2008 - 15:46

Здравейте,
Чета обяви из нета, и навсякъде почти към забележки в обявата е записано като екстра на Тиграта
Бордови компютър <_<
Хубаво де, виждам аз кое е борд-компа, ама тва смешно нещо може ли да се нарече борд.комп.
То показва само, ЧАС, ДАТА, ТЕМПЕРАТУРА / никога вярна/. нищо друго :)
по скоро на дигитален часовник прилича :beer:
Тва ли е бордовия комп на сички тигри
Отговори

Jelev снимка Jelev 02 ноември 2008 - 15:53

Колега борд. компа показва ниво на антифриз, масло, теч. за чистачки.....показва не светещ габарит, кога накладките са изхабени и още куп глупости.... някой хора мисля дисплея за борд, комп обаче съвсем не е така....
Най - лесно ще разбереш дали твоито е бордови като погледнеш дали на капачката на антифриза има датчик.....
колкото до температурата може би си за нов датчик и ще си отчита вярно
Мнението беше редактирано от Jelev: 02 ноември 2008 - 15:56
Отговори

crazyking снимка crazyking 02 ноември 2008 - 17:36

корсите и тигрите НЯМАТ борд компютър <_<
Отговори

beos снимка beos 02 ноември 2008 - 18:22

 crazyking, на Nov 2 2008, 05:36 PM, каза:

корсите и тигрите НЯМАТ борд компютър :doh:


<_< Но е лесно да си сложат :beer:
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 02 ноември 2008 - 18:40

Не е вярно Тигрите имат бордови ,макар и да е доста смешен!!Много пъти като е имало,някаква нередност,ми е светваше нещо на таблото!Например като ми смениха ангренажният ремък ,имаше проблем с него и ми светна ръчната спирачка на таблото <_< .Това му е глупавото на бордовоят комп.,има две неща на кръст на таблото ,и като се появи грешка и свети нещо,колкото да се отбие номера и от там ,трябва да се чудим,какво не и е наред!!!
Мнението беше редактирано от Didi_Grigorova: 03 ноември 2008 - 00:54
Отговори

crazyking снимка crazyking 02 ноември 2008 - 19:39

За слагането съм съгласен-то невъзможни неща НЕМА <_<
Отговори

anew снимка anew 03 ноември 2008 - 08:26

 Didi_Grigorova, на Nov 2 2008, 06:40 PM, каза:

Не е вярно Тигрите имат бордови ,макар и да е доста смешен!!Много пъти като е имало,някаква нередност,ми е светваше нещо на таблото!Например като ми смениха ангренажният ремък ,имаше проблем с него и ми светна ръчната спирачка на таблото <_< .Това му е глупавото на бордовоят комп.,има две неща на кръст на таблото ,и като се появи грешка и свети нещо,колкото да се отбие номера и от там ,трябва да се чудим,какво не и е наред!!!

Колежке нямаме борд, затва и пуснах тая тема исках да ми стане ясно кви са тия Тигри с бордови дет продават! :)
Тва на таблото ти, тия лампички нямат нищо общо с бордовия:)
и най-често при нередност ти светва чека, Оранжевата лампа!
Отговори

Гостpeshokn_* 03 ноември 2008 - 10:18

Целта е на онова дисплейченце, на което ти изписва дата, час и прочее, когато примерно ти се спука гума, да изписва "Ахтунг Ахтунг гума капълдъ!" <_<

Публикувано изображение

Tук няма местенце да изпише всичките тия 4 думи, особено КАПЪЛДЪ, и за туй си слагаш по-функционален дисплей, който да може да изписва тия грешчици ...
Отговори

nadencetoo снимка nadencetoo 03 ноември 2008 - 10:34

абе тея в нета дето ги е гледал колегата може да са си сложили....Снимки вътре на обявата няма ли?Моята е от Италия и когато ходих да си я избирам имаше доста шантави и барнати Тигри-яд ме е че не ги снимах тогава.....
Отговори

anew снимка anew 03 ноември 2008 - 15:44

Не ве аз ги гледах :)
и именно защото като напишеш в мобилето към екстрите за колата да има борд комп. ми излезнаха страници с Тигра с борд комп :)
и си викам ок :) ама тва не е борд, или е борд ма аз съм в неведение!
:)
и така реших да питам аз ли не съм на ясно или хората дет си продават колите си внушават че имат борд.к.
:)
Отговори

Гостpeshokn_* 03 ноември 2008 - 16:46

Проблема е, че ГРИВЕ от ЯМБОРАНО си продава Тиграта и поради факта, че хабер си няма това дисплей ли е, борд ли е, вижда отметка Бордови компютър и я слага ... просто масово хората са прости и незнаят какво е това ... пък и явно не ги интересува!
Отговори

anew снимка anew 03 ноември 2008 - 17:12

:beer: дам..
<_<
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 04 ноември 2008 - 23:57

<_< не съм съгласна с вас,ноо.. няма значение,така да бъде!!
Отговори

q3dm17 снимка q3dm17 05 ноември 2008 - 00:36

към колегата беос когато борд. компа изпише двигателно масло колко от маслото липсва? на моята изписва mancanza olio <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg