Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Ипарител за C20NE

RYKER'S снимка RYKER'S 11 септември 2006 - 19:25

Колеги,дайте акъл или споделете от вашия опит относно най-сполучливия изпарител за Вектра А C20NE ! В момента карам с БРЦ "Фокс",но разхода ми на газ е около 16/100 градско и след безбройни настройки се оказа,че този изпарител не е подходящ за тази кола !

Моля,ако някой със същия двигател и кара на газ,да сподели маркатана неговия изпарител и разхода си. :beer:

А,още по хубаво ще е ,ако някой слага газови уредби и знае какво се препоръчва за моя мотор.



Благодаря и безаварийно каране!
Отговори

yadren снимка yadren 11 септември 2006 - 19:51

Lovato или Vialle/май вече не ги правят/ :thu: :thu: :beer: !Трябва да гледаш киловатите на изпарителя да могат да хранят колата ти!Успех!
Отговори

batko32 снимка batko32 12 септември 2006 - 15:43

yadren, на Sep 11 2006, 07:51 PM, каза:

Lovato или Vialle/май вече не ги правят/ :thu:  :thu:  :beer: !Трябва да гледаш киловатите на изпарителя да могат да хранят колата ти!Успех!
 

Абе и аз да попитам пък и на колегата сигърно е интересно. Каде да се види колко Кв е изпарителя ???
Отговори

yadren снимка yadren 12 септември 2006 - 16:03

На мойто Lovato ги пише на самия изпарител! :)
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 14 септември 2006 - 13:45

Моя СтарГас е до 100 киловата ама за теб колега най-добре е газов инжекцион.
Отговори

ГостFishbed_* 16 септември 2006 - 20:25

RYKER'S, на Sep 11 2006, 07:25 PM, каза:

Колеги,дайте акъл или споделете от вашия опит относно най-сполучливия изпарител за Вектра А C20NE ! В момента карам с БРЦ "Фокс",но разхода ми на газ е около 16/100 градско и след безбройни настройки се оказа,че този изпарител не е подходящ за тази кола !

Моля,ако някой със същия двигател и кара на газ,да сподели маркатана неговия изпарител и разхода си. :beer:

А,още по хубаво ще е ,ако някой слага газови уредби и знае какво се препоръчва за моя мотор.



                                        Благодаря и безаварийно каране!
 

Баце махай Фокс-а колкото се може по-бързо.От опит ти казвам.За тоя двигател-Ловато-пак от личен опит :bandito:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg