Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Диагностика....

Zender снимка Zender 20 декември 2005 - 15:22

Колеги кажете някой свестен диагностик!!! Каде да си направя диагностика? :flag:
Отговори

Irmscher снимка Irmscher 22 декември 2005 - 22:41

[quote name='Zender' date='Dec 20 2005, 03:22 PM']
Колеги кажете някой свестен диагностик!!! Каде да си направя диагностика? :В Булвария при Веско или в Проспийд.
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 26 декември 2005 - 17:24

Zender, на Dec 20 2005, 03:22 PM, каза:

Колеги кажете  някой свестен диагностик!!! Каде да си направя диагностика? :knee:
<{POST_SNAPBACK}>

:beer: :knee: бате ходил ли си при "дунев"на цск-то там имат мноо добьр диагностичен центьр. аре успех :knee: :thu: :thu: :thu:
Отговори

sheko снимка sheko 26 декември 2005 - 17:31

Dunev НИКОГА :thu: :thu:
Там чисто нова кола да им закараш ще кажат че е съсипана...

В Юве (официалния представител на Бош) на Симеоновско са много добри но за сметка на това взимат двойно... :beer:
Отговори

ГостPMG_* 26 декември 2005 - 17:32

sheko, на Dec 26 2005, 05:31 PM, каза:

Dunev НИКОГА  :beer:  :thu:
Там чисто нова кола да им закараш ще кажат че е съсипана...
<{POST_SNAPBACK}>

:thu:
Отговори

Cesar снимка Cesar 26 декември 2005 - 18:14

Zender, на Dec 20 2005, 01:22 PM, каза:

Колеги кажете  някой свестен диагностик!!! Каде да си направя диагностика? :thu:
<{POST_SNAPBACK}>



Колега в Булвария ще бъде най-удачно и ефтино :icon1_lol:

п.с. Готин аватар :beer:
Отговори

Cabrio снимка Cabrio 27 декември 2005 - 19:23

Аз досега съм най-доволен от Bulvaria-Ники!!!Добри са също в Motoman(Bosch Service)-Росен.Но както обикновено всички ти казват различни неща и ти си купуваш и си сменяш разни неща и накрая тотално ти писва на к_ _ _!!! :crazy:
Отговори

kleyn снимка kleyn 02 януари 2006 - 19:25

bulvariq 18лв с ДДС или в Prospeed ама незнам колко искат там!!
Отговори

kleyn снимка kleyn 02 януари 2006 - 19:32

оште един съвет от мене не ходи в "юве" :beer:
Отговори

sheko снимка sheko 02 януари 2006 - 19:51

И ти голям разбирач ще дойдеш
Там 3те момченца с вектричките много нахитряхте нещо :beer:
Отговори

Vassil снимка Vassil 03 януари 2006 - 00:50

Right Right, как смееш да им се репчиш :thu: ти не разбра ли че са се издиглнали, а пък и вече бършат прахта от на Тате лудата Вектра 2.0 с мокър парцал в гаражу, Смелчага си Любо, смелчага :beer:
Отговори

sheko снимка sheko 03 януари 2006 - 03:24

:thu: няма повече обещавам :beer: :ignore2:
Отговори

Жоро снимка Жоро 03 януари 2006 - 10:05

Странното е че като я закарах моята в Булвария я качиха на ТЕХ и казаха че всичко и е ОК!!! Аз питах що харчи толкова и те казаха щот толкова иска борд компа. А аз питах нещо за смяна те еми НЕ!!!
Отговори

kleyn снимка kleyn 03 януари 2006 - 10:30

sheko, на Jan 2 2006, 07:51 PM, каза:

И ти голям разбирач ще дойдеш
Там 3те момченца с вектричките много нахитряхте нещо  :thu:
<{POST_SNAPBACK}>


къв ти е проблема бе брато нали форума е за тва за да си помагаме човека иска мнение къде да си закара вектрата кво надъхано намерихте в мене?? :beer: закарах си вектрата в "юве" и ти казвам че вобште не я качиха на стенд!! а имам добро впечатление от "Bulvaria"
Отговори

30e снимка 30e 03 януари 2006 - 10:42

sheko, на Dec 26 2005, 06:31 PM, каза:

Dunev НИКОГА  :thu:  :thu:
Там чисто нова кола да им закараш ще кажат че е съсипана...

В Юве (официалния представител на Бош) на Симеоновско са много добри но за сметка на това взимат двойно...  :beer:
<{POST_SNAPBACK}>

Това е решението на твоя проблем :thu:
Отговори

sheko снимка sheko 04 януари 2006 - 02:21

kleyn, на Jan 3 2006, 10:30 AM, каза:

къв ти е проблема бе брато нали форума е за тва за да си помагаме човека иска мнение къде да си закара вектрата кво надъхано намерихте в мене?? :thu:  закарах си вектрата в "юве" и ти казвам че вобште не я качиха на стенд!! а имам добро впечатление от "Bulvaria"
<{POST_SNAPBACK}>


Аз проблем нямам, ама ти даваш некомпетентни мнения :thu:
В юве разполагат с доста модерна апаратура за диагностика така че незнам кой какво ти е закачал на твойта но си се объркал... за друго може и да не са най-добрите но за диагностика са :thu: :beer:
Отговори

kleyn снимка kleyn 04 януари 2006 - 10:58

sheko, на Jan 4 2006, 02:21 AM, каза:

kleyn, на Jan 3 2006, 10:30 AM, каза:

къв ти е проблема бе брато нали форума е за тва за да си помагаме човека иска мнение къде да си закара вектрата кво надъхано намерихте в мене?? :thu:  закарах си вектрата в "юве" и ти казвам че вобште не я качиха на стенд!! а имам добро впечатление от "Bulvaria"
<{POST_SNAPBACK}>


Аз проблем нямам, ама ти даваш некомпетентни мнения :thu:
В юве разполагат с доста модерна апаратура за диагностика така че незнам кой какво ти е закачал на твойта но си се объркал... за друго може и да не са най-добрите но за диагностика са :thu: :beer:
<{POST_SNAPBACK}>



може да имат апаратура обача ..като си закарах каруцата вобште не я ка4иха на стенда само ми казаха 4е проблема си е от компиутъра и 4е било нормално за опел а аз не сум 4увал някои да има съштия с вектра....35 лв зимат!!
Отговори

Оги снимка Оги 04 януари 2006 - 11:27

:thu: Аве, кви са тия цени дет ги говорите ве, тука ми е 14,40 лв. в Каргоекспрес пълна диагностика + отговори на всички въпроси които имаш + безплатно такси в рамките на града... :bandito: ask for more... Най-малкото че не са купили няква хапартура дет е за всички коли ми си е оригинално :beer:
Отговори

yasmania снимка yasmania 04 януари 2006 - 11:53

Loz, на Jan 4 2006, 09:27 AM, каза:

:thu:  Аве, кви са тия цени дет ги говорите ве, тука ми е 14,40 лв. в Каргоекспрес пълна диагностика + отговори на всички въпроси които имаш + безплатно такси в рамките на града...  :bandito: ask for more... Най-малкото че не са купили няква хапартура дет е за всички коли ми си е оригинално  :beer:
<{POST_SNAPBACK}>



:thu: Едно от мнооого малкото предимства в Каргоекспрес- Варна.
Другото за което си струва да отидеш там е за смяна на масло филтри и ремъци, защото отново действат с оригинални ГМ продукти.
Но за всичко останало...... :knee: :thu:
Отговори

Оги снимка Оги 04 януари 2006 - 11:59

... е, сега, нали говорим за диагностика. Иначе си абсолютно прав, съгласен съм на 100 %
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg