Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Снимки/Видео от ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

Гостpeshokn_* 05 юли 2009 - 19:50

Ма Боби, то така отстрани е много лесно да критикуваш! Както знаеш на кривия хуй и вълната му пречи! Не мога да критикувам Васил, защото той е организатор на подобни мероприятия в Кюстендил - визирам Италианско преследване, майсторско шофиране и тн. Но вместо да се критикува само, може да се предложи помощ и реално да постигнем нещо хубаво. Нямам нищо против никого, но в крайна сметка поставете се на местата на организаторите.
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 05 юли 2009 - 19:51

 Shades, на 05 Jul 2009, 08:48 PM, каза:

Имаше човек на финала. Даже 3-ма бяхме :mhihi: Скоро ще има резултати надявам се. За съжаление точно тогава говорих по телефона и не обърнах внимание кой беше напред, но имаше още 2-ма от екипа и ще се знае с точност.

Да кажеш не че има много голямо значение но все пак.
Мнението беше редактирано от ivo-barai: 05 юли 2009 - 19:52
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 05 юли 2009 - 20:11

..колеги на мен лично всичко ми хареса, като за 1ва година работата беше ok , в последствие организацията ще става все по добра, радвам се че се запознах с мн хора, че видях най-добрите опели и че бях на една маса с ораганизаторите :mhihi: , със здраве към всички манияци и догодина пак да се видим :mhihi:
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 05 юли 2009 - 20:14

Между другото ми направи впечатление, че доста коли, които бяха от външна страна на завоя, имаха проблеми там. Аз лично на няколко пъти видях изпушвания от гумите. Не помня миналата година как стояха нещата, но тогава нямаше такива изцепки. Пък и какво да се сърдим на организаторите? За ровенето по тревата сигурно те са виновни??? Или за голямото надбягване и след финиша при положение, че се минава на метри от публиката?
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 05 юли 2009 - 20:34

Организацията няма да я коментирам защо няма какво да кажа аз съм още нов в клуба на Опел в България но не разбрах по едно време от къде се поя тоя гов послед една червена хонда и почна да оре около писта после и едно BMW се пяви ни само опели щяха да се пускат на писта вътре!Само това не ми хареса, иначе като цяло всичко друго мн му се изкефих!
МЕРСИ ЗА ВНИМАНИЕТО
:mhihi: :blink: :blink: :mhihi:

sashonikolov към колко часа беше този потоп защо аз си тръгнах към 17 и нищо нямаше никви предпоставки за дъжд!
Мнението беше редактирано от kaka: 06 юли 2009 - 10:01
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 юли 2009 - 20:45

Момци, нека не превръщаме темата в хранилка. Няма смисъл от това. Като за Първи събор ще съберем доста отзиви, ще видим грешките си, защото наистина има такива и се надяваме, че следващата година ще бъдем доста повече хора екип. Съжалявам, ако на някой не му е харесало, но УС на клуба сме само 3-ма души и ако не бяха Модераторите, Сенаторите и Приятелите нямаше да се справим с абсолютно нищо.
По случая с инцидента - важно е, че никой не пострада. Съжалявам, че го казвам, но колкото има вина, че не е било ясно къде е финиша, толкова вина има и самия Ivo_barai. Адреналина май ти дойде в повечко, сам си каза, че си подминал знака 150м до края на правата с 200км/ч. Вчера след инцидента съм тичал да видя как си, возих се с теб в линейката, беше бял като платно. Кажи ми, че не сме се погрижили за тея неща после. Днес вече ти размина след инцидента и търсиш вината в другите. Просто решихте да си мерите пишките до края на правата и не успяхте да спрете. Нямаше да е лошо да покараш и преди драга да се запознаеш с пистата.
Пилежите, ръчките и останалите тигели няма да ги коментирам. Всички, които карат сериозно, не любителски се държаха културно, другите като видят публика и им дай сейр да правят.

Искам да благодаря на всички, които помогнаха тези два дена да минат така, да благодаря на всички участници в състезанията, специално на Владо Мантата, който дойде в името на шоуто и наистина го направи. Ичакваме Мантата скоро да е на пистата отново.

Пак призовавам всички, не серете в темата и не я правете хранилка. Няма смисъл от това. Всички сме наясно, че пропуски имаше, вина имаха и всички, които чакаха последния момент за записване. Но няма как да върнем времето, мина и това беше. Следващия път по-добре! :mhihi:
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 05 юли 2009 - 20:46

аз супер много се изкефих на всичко(доста се чакаше по едно време ама е рабираемо)
:mhihi:
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 05 юли 2009 - 20:52

ади е колеги само толкова ли снимахте даите и клипчета
Отговори

FRYER снимка FRYER 05 юли 2009 - 20:53

В момента обработвам и моите снимки.По-късно тази вечер ще ги кача.
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 05 юли 2009 - 20:54

 Maiky, на 05 Jul 2009, 09:45 PM, каза:

Момци, нека не превръщаме темата в хранилка. Няма смисъл от това. Като за Първи събор ще съберем доста отзиви, ще видим грешките си, защото наистина има такива и се надяваме, че следващата година ще бъдем доста повече хора екип. Съжалявам, ако на някой не му е харесало, но УС на клуба сме само 3-ма души и ако не бяха Модераторите, Сенаторите и Приятелите нямаше да се справим с абсолютно нищо.
По случая с инцидента - важно е, че никой не пострада. Съжалявам, че го казвам, но колкото има вина, че не е било ясно къде е финиша, толкова вина има и самия Ivo_barai. Адреналина май ти дойде в повечко, сам си каза, че си подминал знака 150м до края на правата с 200км/ч. Вчера след инцидента съм тичал да видя как си, возих се с теб в линейката, беше бял като платно. Кажи ми, че не сме се погрижили за тея неща после. Днес вече ти размина след инцидента и търсиш вината в другите. Просто решихте да си мерите пишките до края на правата и не успяхте да спрете. Нямаше да е лошо да покараш и преди драга да се запознаеш с пистата.
Пилежите, ръчките и останалите тигели няма да ги коментирам. Всички, които карат сериозно, не любителски се държаха културно, другите като видят публика и им дай сейр да правят.

Искам да благодаря на всички, които помогнаха тези два дена да минат така, да благодаря на всички участници в състезанията, специално на Владо Мантата, който дойде в името на шоуто и наистина го направи. Ичакваме Мантата скоро да е на пистата отново.

Пак призовавам всички, не серете в темата и не я правете хранилка. Няма смисъл от това. Всички сме наясно, че пропуски имаше, вина имаха и всички, които чакаха последния момент за записване. Но няма как да върнем времето, мина и това беше. Следващия път по-добре! :mhihi:


Напълно съм съгласен колега с теб !!!!!!!!!!
Отговори

Vinchenzo снимка Vinchenzo 05 юли 2009 - 21:00

Събора беше добре. Най - добрата кола - Вектрата на Zender! Евала човече... :mhihi:
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 05 юли 2009 - 21:16

 Zender, на 05 Jul 2009, 08:17 PM, каза:

Деба тея Вектри и братята луди :mhihi:

Зендер ... само искам да ти кажа за твоя автомобил едно голямо :blink: :blink: :mhihi:
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 05 юли 2009 - 21:21

 vforvrej, на 05 Jul 2009, 09:45 PM, каза:

sashonikolov към колко часа беше този потоп защо аз си трагнах кам 17 и нищо нямаше никви предпоставки за дъш!

ми към 18 - 18:30 се върнахме от Пловдив и хванахме последните 15 минутки на пороя но палатките плуваха в една педя вода...добре че не бяха подгизнали...поне някои де...
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 юли 2009 - 21:38

СНИМКИ
Отговори

Kadett_supercharger снимка Kadett_supercharger 05 юли 2009 - 21:48

[quote name='ivo-barai' date='05 Jul 2009, 08:48 PM' post='616961']
Ами според мен бях с много малко отпред,ако бяха сложили един човек на финиша щеще да се знае ама даже и за това ги мързеше.



само че драга доколкото съм запознат е на 402м. а не на 600м.това че не си свикнал да падаш не означава че трябва да даваш газ до последно , и след това да обвиняваш другите..... (не го тълкувай, че си паднал)
Мнението беше редактирано от Kadett_supercharger: 05 юли 2009 - 22:04
Отговори

tena снимка tena 05 юли 2009 - 21:57

Младежи, ами нещо от награждаването?! Айде качете и от този така важен и увенчаващ всички усилия, нерви и пари момент! Аз да не се излагам с мойте снимки с телефон, а?
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 юли 2009 - 22:01

 Kadett_supercharger, на 05 Jul 2009, 10:48 PM, каза:

само че драга доколкото съм запознат е на 402м. а не на 600м.


Стига колеги, ние сме готови за ударите на всички мрънкачи. Няма смисъл, така е, 402м са, не 600, но няма значение................
Ето и последната снимка от гонката:
Публикувано изображение
Отговори

Kadett_supercharger снимка Kadett_supercharger 05 юли 2009 - 22:02

искам лично да благодаря на ВИКТОР (fanatik),за съдействието....... :mhihi: :mhihi: :blink:
Отговори

spasito снимка spasito 05 юли 2009 - 22:04

Според мен всичко си беше наред като за първи път беше много добре готини хора само опели и фенове на марката а инциденти винаги е имало и ще има на такива мероприятия добре че не са фатални - а за гонката мижду калибрата и вектрата аз бях на знака 150м и калибрата дърпаше с половин калник :mhihi:
Отговори

monsherova снимка monsherova 05 юли 2009 - 22:15

Ето и моите постни снимчици ЦЪК и обещаното на Maiky

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg