Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Километраж на тигра

nedkos снимка nedkos 18 август 2008 - 12:32

Значи колеги помагайте кой с квото може. :love_opel:
Когато се движа километража издава звук на стържене от жилото(жилото е сменено с ново и пак продължава тормоза).
Какво да правя?
Да купувам нов километраж или ако някой знае как се оправя да не го е срам,а да казва :dance:
Отговори

nedkos снимка nedkos 20 август 2008 - 19:26

Айде колеги :dance: -никой ли неможе да помогне с малко акъл :love_opel:
Отговори

badmadafaka снимка badmadafaka 25 август 2008 - 21:32

тия жила дето се продават по магазините са пълни боклуци - по-добре намери в някоя морга здраво жило каквото ти е оригинално на колата :beer:
Отговори

zmiori снимка zmiori 26 август 2008 - 09:50

и моето стържеше и преди повече от 2 год. направих следното и до този момент няма проблем. преди години се заномавах с хидрофорни помпи и си бях забъркал една смес, за да мажа механиката на пресостатите, от диференциално масло и грес едно към едно загряти на огън за подобро смесване, та свалих таблото и в "чашата" на жилото сипах/шприцнах/ от нея колкото събра.
ако искаш пробваи нещо такова.
Успех
Отговори

nedkos снимка nedkos 26 август 2008 - 13:09

Много добре,мерси и на двама ви.
Един приятел ми предлага да сложим малко памук там къдети е жилото и шяло да се оправи-вие какво мислите? :beer: :beer:
Отговори

nedkos снимка nedkos 03 септември 2008 - 18:45

Тва с маслото не се получи както и слагането на памук...Какво да правя? :newsm05_41:
Отговори

frsk снимка frsk 11 септември 2008 - 11:49

Вече те посъветваха - намери си от морга оригинално. Това е решението.

Със смазки не става нищо - наливал съм лубрикант с тефлон, мазал съм с графитена грес - само намаля шума, но си остана. А и стрелката на километража трепери до към 60 км/ч. И понеже не намерих по моргите, ще отида в един сервиз за жила, да ми ремонтират оригиналното жило.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg