Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

броня астра г ОPC

zdravko 84 снимка zdravko 84 11 септември 2010 - 14:05

Здравейте,интересуваме от къде мога да намеря броня от ОРС за да е сложа на мойта астра г и също така и седалки от ОРС благодаря предварително
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 11 септември 2010 - 14:24

Колега, всички искаме такива неща :mhihi:. Ако може да си го позволиш единственият вариант е от чужбина :mhihi: То в БЪлгария ОПЦ-тата се броят на пръстите на двете ръце камоли да намериш размазана(е тогава и броня няма да намериш :mhihi: )
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 11 септември 2010 - 15:38

Предполагам говориш за OPC 2... разни отливки на броните ще намериш в E-bay. Оригинали също, в Опел :mhihi:
Седалки е мисия невъзможна, от OPC 2, общо са произведени под 2 000бр. по спомен...
От OPC 1 рекарото се появява на високосна някоя и друга обява на цената на Опел Корса...
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 11 септември 2010 - 17:20

 Liubeznia, на 11 Sep 2010, 16:38, каза:

Предполагам говориш за OPC 2... разни отливки на броните ще намериш в E-bay. Оригинали също, в Опел :mhihi:
Седалки е мисия невъзможна, от OPC 2, общо са произведени под 2 000бр. по спомен...
От OPC 1 рекарото се появява на високосна някоя и друга обява на цената на Опел Корса...

Абсолютно прав!
По добре да се търся цяла кола, иначе мисията невъзможна!
Мнението беше редактирано от s7ifl3r: 11 септември 2010 - 17:21
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 11 септември 2010 - 17:51

А принципно.. ако една отливка е качествено направена, "новата" част (било то броня или спойлер) по какво толкова ше се отличава ? Въпроса ми е съвсем принципен, и да искам немога да оспоря КАЧЕСТВОТО на изработка на оригиналните такива! Просто съм виждал много добри изпълнения като цяло, спойлер, брони, прагове.. и като са ми казвали после, че това не са оригинали съм се стряскал чак.. :mhihi:
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg