Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Aмортисьори за Corsa B

thunderchild снимка thunderchild 23 февруари 2010 - 15:54

Здравейте. :)

Вчера ми се появи проблем.. Доста необичайно тропане от задната, дясна част на автомобила. Един комшия ми каза, че видял докато съм минавал покрай него с колата, че задната дясна гума нещо 'играела' и каза, че проблема идва от амортисьора. Аз от коли не разбирам, та представа си нямам за кво става въпрос. Тия дни ще намеря време да отидя при един приятем, майстор да я погледне, но да попитам все пак, мога ли да карам още ден-два така или да изкарвам зазимената ми колица? Ако наистина трябва да се сменя амортисьор, колко г/д струва, към кои марки да се ориентирам.. Гледах в гугъл има хидравлични, маслени, монотръбни .. За какъв да гледам .. ?

Благодаря на отзовалите се. Поздрави.
Отговори

marinov снимка marinov 23 ноември 2010 - 20:54

Здравей, колега, да ти кажа чесно и аз имам подобен проблем. Незнам дали ми играе гумата, но задният ми десен амортисьор сащо е изпуснал. Зада не даваш пари навятъра ако нее от амортисьора върви на диагностика на ходовата в моя град я правят за 10лв. Ако амортисьорите са за смяна се интересувах за задни не помня марката, но бяха немски маслени на цена от 65лв за бр.
дано съм ти бил полезен.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg