Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

въпрос за ц20не

sbk_bg снимка sbk_bg 23 април 2007 - 22:36

Здравеите, аз съм още зелен тук, търсих но не намерих нищо. Трябва ми картинка (с голяма резолиюция) на двигателя около инжекциона. По точно ме интересува едно маркуче което смуче въздух доста яко къде отива, защото при мен е извадено. Маркучето се намира, като застанеш с-у инжекциона в дясно точно до друго маркуче което отива в хидравликата на волана.
Отговори

skakaletca снимка skakaletca 23 април 2007 - 22:47

най добре е първо ти да дадеш снимка :dancin:
Отговори

sbk_bg снимка sbk_bg 23 април 2007 - 23:09

И аз мислих да дам първо аз снимка но ми е малко проблемно да я ка4а на компа :) (нямам с какво), за това ре6ших че все някой ще има някаква по сносна снимка на двигателя.
Отговори

ДимоЖеков снимка ДимоЖеков 24 април 2007 - 00:01

Виж са колега как ще го направим: ато линк http://www.snimka.bg...hoto_id=2450543

това е моята ц20не, сваляш картинката, отваряш я на паинт, и ограждаш това което мислиш, че не е наред!!! После отиваш www.snimka.bg регистрираш се и качваш сниката там и ни даваш линк и после коментираме!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :19a: :19a: :19a: :thu: :3: :19a: :19a: :19a:




е тва е оправяй се та да пишеме :doh: :beer: :beer: :19a:
Отговори

sbk_bg снимка sbk_bg 24 април 2007 - 00:13

Готово! Ма моя двигател изглежда друго ядче!!!!


Ето една чужда (не гледай червения цвят) но върши работа:

http://www.snimka.bg...hoto_id=2689767


със стрелката (1) е показано каде се намира (от каде излиза маркучето) което е в непосредствена близост до местото кадето излиза маркуче (2)
Отговори

sbk_bg снимка sbk_bg 24 април 2007 - 21:56

:beer: никои ли не знае бе хора????
Отговори

sbk_bg снимка sbk_bg 27 април 2007 - 18:19

:25: :beer: :25: :unsure:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 27 април 2007 - 22:20

Не се отваря снимката,пиши ми на ICQ,ще ти кажа всичко каде е и за какво е.....
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 28 април 2007 - 14:50

Публикувано изображение

това дето си посочил е клапата за празния ход - кое точно маркуче ти го няма - те там са 2
като и не е добре да е откачено там както се сещаш - тя колата трябва да се държи странно
Отговори

sbk_bg снимка sbk_bg 28 април 2007 - 16:46

kravarka, на Apr 28 2007, 02:50 PM, каза:

Публикувано изображение

това дето си посочил е клапата за празния ход - кое точно маркуче ти го няма - те там са 2
като и не е добре да е откачено там както се сещаш - тя колата трябва да се държи странно
 



to marku4eto e to4no zad neja (dvigatel4eto za praznija hod), su6tnost sa 2 . ednoto otiva v volana (N2) a drugoto e vuprosa
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg