Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Предложение за среща

ISG снимка ISG 06 април 2008 - 19:02

Здравеите на вси4ки с който се познаваме нещо напоследак ми се върти в акъла да направим една среща скоро време а пък и миналата ве4ер се събирахме да се дърпаме и си говорихме с дидо и другите,така 4е и те искат пък и няма да е лошо да сверим 4асовниците на 400м все пак има хора от севлиево и лове4 с нови коли които могат да покажат добри резултати пак и само да се видим пак ще е нещо въпреки 4е не ми се вярва да се размине само с това така 4е ако има навити само трябва да се ръзберем за града,мястото и датата о4аквам предложения. :newsm05_41:
Отговори

Stoil снимка Stoil 06 април 2008 - 19:09

ами добра идея
казвайте отсега за кога и къде, че да се запасявам със семки и :newsm05_41:

пък и нещо ми е долипсвала физиомутрията на Дидо
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 април 2008 - 19:28

Строхи ми ние така или иначе не сме далеко може и Плевенските рацери да се включим и да направим някоя по мащабна среща :blahblah: :blink: :newsm05_41:
Отговори

ISG снимка ISG 06 април 2008 - 19:35

ами аз предлагам този път вие да доидете и да е тази седмица вие ще определите само за кои ден става вапрос за да знам евентуално да запазя маса някъде за пове4ко хора и тук е момента всеки който иска да доиде да пише за да знам приблизително за колко хора става въпрос ина4е ние сме на линия цяла седмица от вас зависи :newsm05_41:
Отговори

dido_co снимка dido_co 06 април 2008 - 19:53

 ISG, на Apr 6 2008, 07:35 PM, каза:

ами аз предлагам този път вие да доидете и да е тази седмица вие ще определите само за кои ден става вапрос за да знам евентуално да запазя маса някъде за пове4ко хора и тук е момента всеки който иска да доиде да пише за да знам приблизително за колко хора става въпрос ина4е ние сме на линия цяла седмица от вас зависи :newsm05_41:

а бе бате Стоил пак ли ще люпиш семки вземи докараи тая лоша Астра В Севлиево па да видиме колко бега бе :blahblah:
Отговори

Stoil снимка Stoil 06 април 2008 - 20:11

ами идеите са мн добри
и Цецко щом се включва
въпреки, че като знам останалите плевенски ражери колко са сериозни,
предпочитам да не разчитаме мн на тях
но ако ще е среща м/у Ловеч, Плевен и Севлиево
средата на трасето си е Ловеч
ся верно, че пак си е тука, ама това е факт
Ако е само между Ловеч и Севлиево - то определено е наш ред да ходим

а дали аз ше вадя асТра - та е мн мн рано да се каже


освен това ми се струва, че особено събота малко няма да съм онлайн
така че нека първо определим кои ще сме
след туй кога ще е и т.н. по ред на номерата
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 април 2008 - 21:13

 Stoil, на Apr 6 2008, 08:11 PM, каза:

ами идеите са мн добри
и Цецко щом се включва
въпреки, че като знам останалите плевенски ражери колко са сериозни,
предпочитам да не разчитаме мн на тях
но ако ще е среща м/у Ловеч, Плевен и Севлиево
средата на трасето си е Ловеч
ся верно, че пак си е тука, ама това е факт
Ако е само между Ловеч и Севлиево - то определено е наш ред да ходим


ами нека и останалите колеги от Плевен се включат да видим ще успеем ли да се съберем .........

Темата в раздел Плевен
Отговори

1.6D снимка 1.6D 06 април 2008 - 22:06

Може ли и аз да дода да ви погледам ко си правите? Ще донеса семки.
Отговори

dido vec1 снимка dido vec1 06 април 2008 - 22:47

Аз съм на линия където кажете няма значение дали в Ловеч, Севлиево или Плевен.
:blahblah: :newsm05_41:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 07 април 2008 - 00:43

Интересно ще е ако ще е в Събота и аз сигурно ще мога да се вкл. но разбира се ако е в Плевен или Ловеч и на Севлиево бих дошъл да ви видя маа... имам малко неотложна раота инъче с удоволствие бих присъствал..ако разбирасе може .. !
Отговори

ISG снимка ISG 07 април 2008 - 01:25

Ами зна4и 4акам колегите от Плевен да кажат със сигурност дали ще се организират и ако да колко ще са раз4итам това да стане до утре максимум вторник за да знам какво да правя защото ако не се саберат по-добре е хората от Лове4 да доидат понеже тук ще се съберем 5-6 коли който ще се пускат а ако трябва да се идва до Лове4 няма да доидем толкова защото не всеки ще може да си позволи а другия вариянт е в неделя да се съберем в севлиево да пием по кафе и да се ка4им на междене кам 14h поне там ще доидат и колеги от търново а пак и там си е писта с нужните параметри и наи важното 4е няма полиция.
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 07 април 2008 - 08:44

 ISG, на Apr 7 2008, 12:25 AM, каза:

Ами зна4и 4акам колегите от Плевен да кажат със сигурност дали ще се организират и ако да колко ще са раз4итам това да стане до утре максимум вторник за да знам какво да правя защото ако не се саберат по-добре е хората от Лове4 да доидат понеже тук ще се съберем 5-6 коли който ще се пускат а ако трябва да се идва до Лове4 няма да доидем толкова защото не всеки ще може да си позволи а другия вариянт е в неделя да се съберем в севлиево да пием по кафе и да се ка4им на междене кам 14h поне там ще доидат и колеги от търново а пак и там си е писта с нужните параметри и наи важното 4е няма полиция.


За неделя мен ме устройва :) на севлиево да отидем :)
Отговори

dido_co снимка dido_co 07 април 2008 - 10:33

ако е в неделя само мога да ви пожелая приятно изкарване понеже имам работа тогава :newsm05_41:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 07 април 2008 - 11:00

И аз в неделя патувам извън БГ така че ако е тогава приятно изкарване !
Отговори

Stoil снимка Stoil 07 април 2008 - 11:01

струва ми се, че май няма да стане тозу уикенд
следващият пък и божура...
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 07 април 2008 - 11:55

 Stoil, на Apr 7 2008, 11:01 AM, каза:

струва ми се, че май няма да стане тозу уикенд
следващият пък и божура...


Стоиле незнам дали изобщо от наша страна ще стане ли нещо както виждаш интереса е "много голям" та ще видим дали ще успеем да се организираме :blahblah: :newsm05_41: :blink:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 07 април 2008 - 12:15

Ехххххххххххххх всеки път едно и също се не можем да се разберем. Винаги ще има някой, който е зает. Дайте да определим дата и място примерно за две седмици напред и който има желание да дойде да си нареди така графика , че да присъства .
Отговори

ISG снимка ISG 07 април 2008 - 12:19

Така като гледам от Плевен май няма много желаещи така 4е направо се събираите от Лове4 и идваите да се видим да хапнем по нещо и после да премерим сили аз предлагам това да стане 4етвъртак.
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 07 април 2008 - 12:39

 ISG, на Apr 7 2008, 12:19 PM, каза:

Така като гледам от Плевен май няма много желаещи така 4е направо се събираите от Лове4 и идваите да се видим да хапнем по нещо и после да премерим сили аз предлагам това да стане 4етвъртак.

Мен не ме бърка ако има желаеще съм налиния, но повече искам да се посъберем повечко хора и да направим нещо като регионална среща Ловеч, Севлиево , Плевен , Габрово , Търновци ако са навити и те .
Отговори

dido_co снимка dido_co 07 април 2008 - 13:14

 FBI-Rumen, на Apr 7 2008, 12:39 PM, каза:

 ISG, на Apr 7 2008, 12:19 PM, каза:

Така като гледам от Плевен май няма много желаещи така 4е направо се събираите от Лове4 и идваите да се видим да хапнем по нещо и после да премерим сили аз предлагам това да стане 4етвъртак.

Мен не ме бърка ако има желаеще съм налиния, но повече искам да се посъберем повечко хора и да направим нещо като регионална среща Ловеч, Севлиево , Плевен , Габрово , Търновци ако са навити и те .

хаиде идваите и аз сам за четъртък :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg