Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Мнение за Opel Corsa 1.5D Isuzu Motor

Vesselina снимка Vesselina 02 октомври 2007 - 21:50

Здрасти!

Кажете "за" или "против" 1.5D Isuzu, моля. Само противоречиви мнения се чуват... Едни го представят едва ли не като екстра, а други като недостатък. Кой е прав?

Блгодаря ви предварително!

П.С. Дилемата е дали да си купя Opel Corsa 1.5D с Isuzu двигател, 1994 г. с 2 врати за 2900 лв....
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 02 октомври 2007 - 22:01

Някои (включително и аз) ще кажем,че двигателя е слабичък,но за жена е перфектен.За разхода няма смисъл да говорим то това направо души нафтата и забравяш кога си зареждал.Това е от мен по-компетентните и запознати с този двигател да се изкажат.Успех с покупката :unsure:
Отговори

veso_pesa снимка veso_pesa 02 октомври 2007 - 22:55

1.5д исузо си е напълно достатачен за тази корса ,но за тази цена колата трябва да бъде в много добро състояние като се има на предвид ,че това е кола на 13 години.
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 03 октомври 2007 - 00:13

Едни много добро отзиви чух за тия двигатели на Корса 1.5Д според мен двигателя е супер .... и както каза колегата достатъчен за корсата ... :)
Отговори

stan4o снимка stan4o 03 октомври 2007 - 04:56

:unsure: това е колата ти няма грешка и яде като котенце - икономична
Отговори

save снимка save 05 октомври 2007 - 21:44

Един приятел имаше корса 1.5 д и беше много доволен от двигателя и казва че по добре върви от 1.7 тд настоящата му астра /немски мотор/.Аз си взех скоро корса 1.5 тд 92г. и мисля че върви добре за дизел, незнам как харчи все още щото е развален бензиномера постоянно показва максимум.Ако двигателя на тази корса е добре паричките не са много.Успех с покупката!
Отговори

Vesselina снимка Vesselina 08 октомври 2007 - 17:47

Благодаря на всички, които ми отговориха! Лошо мнение не видях, затова я купих и в четвъртък отивам да си регистрирам тийнеджърката :mhihi:

Мисля, че няма да срещна проблеми с нея, а освен това купето и е повече от перфектно (точно като за жена :19a:)

Благодаря още веднъж на всички, които споделиха мненията си!

Поздрави,
Веселина
Отговори

Hyenna снимка Hyenna 09 октомври 2007 - 20:17

Честито! Няма да съжаляваш!
Немска кола с японски дизел - това за мене е КОЛАТА!!!
В момента съм с Купе на Corsa A (здраво) и двигател 1,5 TD от Corsa B - докато не умре тази кола няма да я сменя. При нормално каране смесен разход 4,5 литра.
Още веднъж поздравления!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg