Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Гуми и джанти

Препоръка за гумаджия в София!

OPC_V снимка OPC_V 17 май 2013 - 19:24

Здравейте колеги, днес нещо ми тръгна на криво деня, паля колата, пускам си AC/DC на вефа :newsm05_41: и минавам пред нас на строежа, защото няма от къде иначе- еднопосочна улица и о чудо: :smile3560:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Та резултата е мамата си джаса. Въпросът ми е знаете ли добър гумаджия около кв. Изток, Изгрев. Последният път когато карах колата да ми сменят гумите ми прецакаха резбата, точно на същата джанта която днес смених с резервата :drinkin: И гумата лепи ли се, пура ли се слага или това е тираджийска история(също така г/д колко струва поправката). Питам защото никога не съм лепил гуми. Благодаря предварително!
Мнението беше редактирано от OPC_V: 17 май 2013 - 19:25
Отговори

qwer6 снимка qwer6 18 май 2013 - 11:27

Препоръчвам ти "Европа" срещу КАТ. Там ми лепиха две гуми преди месец. Не е най-евтиното място, но поне си разбират от работата.
Отговори

OPC_V снимка OPC_V 18 май 2013 - 12:10

 qwer6, на 18 май 2013 - 11:27, каза:

Препоръчвам ти "Европа" срещу КАТ. Там ми лепиха две гуми преди месец. Не е най-евтиното място, но поне си разбират от работата.

Колега, благодаря за препоръката, вече ми лепнаха гумата срещу семинарията :drinkin:
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 19 май 2013 - 18:38

Много препоръчвам едни гумаджии близо до пътя за Дружба и ЦСКА-то. Значи на колелото на 4ти километър карате към спортната зала Армеец и дружба, където минават тролейте за Дружба. На Т-образното кръстовище завивате надясно по Шипченски проход и отдясно има гумаджийница и автомивка. Коректни са. Взеха ми 20 лева за сваляне и качване на гуми с лети джанти 15 цола.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg