Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Мулти волан за Vectra-B

spasito снимка spasito 01 октомври 2010 - 14:55

Здравейте колеги имам няколко въпроса за воланите на вектра б понеже моят е обикновен но видях че на буксата му имам окабеляването за мулти волан ако взема такъв без ербека моя ербек дали ще стане защото ми се вижда че е зарязан на местата около бутоните.Другия въпрос е волан от вектра б спорт фейслифт-трилъчевия ще стане ли за мойта съвместими ли са ербеците като параметри да не стане да взема нещо и после да си го бия от главата.Благодаря предварително.
Отговори

hudson снимка hudson 01 октомври 2010 - 16:15

Не ти трябва цял волан - бутоните се демонтират и монтират лесно.
Отговори

вълчев снимка вълчев 01 октомври 2010 - 20:36

Буксите на еърбега са различни-не всички са еднакви
Отговори

titan22 снимка titan22 01 октомври 2010 - 20:59

Колега,като взимаш мулти волан,взимай и лентовия кабел към него иначе нищо няма да направиш.
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 01 октомври 2010 - 22:39

Нормалния волан и волана от спорт буксите са 1:1 :rulez:
Отговори

spasito снимка spasito 02 октомври 2010 - 08:58

Благодаря ви колеги снощи монтирахме такъв на омега б и човека го беше взел без ербека та се наложи да го изрязваме около копчетата малко гадна работа но стана учудващо добре. Да по добре е да се вземе волана направо с лентовия кабел и който няма окабеляване да не се притеснява два кабела се прокарват от буксата на волана до евро-буксата на радиото омегата нямаше и прекарахме-стана екстра.
Отговори

didko_just снимка didko_just 12 февруари 2015 - 15:52

Малко е стара темата,но да питам.Един мой познат се захвана да си прави мултиволан на Вектрата.Намери си копчетата и лентовия кабел.Помогнах му да свалим волана,обаче сега идва голямата питанка как да изрежем за да напаснем копчетата.Някой да е правил нещо подобно?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg