Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Карандила...

Strabex снимка Strabex 16 ноември 2006 - 17:46

<_< като завършек на тази тема да допълна че днес в Сливен дръпнахме колата на Madtiger до майстора и няколко часа по-късно си тръгна с нея за Варна
Отговори

manolov снимка manolov 16 ноември 2006 - 18:29

И какво и имаше?
Отговори

madtiger снимка madtiger 16 ноември 2006 - 19:27

Strabex, на Nov 16 2006, 06:46 PM, каза:

<_< като завършек на тази тема да допълна че днес в Сливен дръпнахме колата на Madtiger до майстора и няколко часа по-късно си тръгна с нея за Варна
 


За което много благодаря на Strabex, голям пич... ако имате проблеми с возилата и сте около Сливен, той е човека.. ей и да дойдеш на следващата среща.. че тоз път искам да те видя на живо!! не само на клипчета.. хаха
Отговори

Оги снимка Оги 16 ноември 2006 - 19:42

madtiger, на Nov 16 2006, 08:27 PM, каза:

...


Айде деееееее, изплюй камъчето ;) ... много ли сме осрали в опитите да я ремонтираме :beer:

madtiger, на Nov 16 2006, 08:27 PM, каза:

.. ей и да дойдеш на следващата среща.. че тоз път искам да те видя на живо!!


Той както беше тогава едва ли някой ще го види друг път <_<
Отговори

Strabex снимка Strabex 16 ноември 2006 - 19:57

Loz, на Nov 16 2006, 07:42 PM, каза:

madtiger, на Nov 16 2006, 08:27 PM, каза:

...


Айде деееееее, изплюй камъчето ;) ... много ли сме осрали в опитите да я ремонтираме :beer:

madtiger, на Nov 16 2006, 08:27 PM, каза:

.. ей и да дойдеш на следващата среща.. че тоз път искам да те видя на живо!!


Той както беше тогава едва ли някой ще го види друг път <_<
 

надявам се скоро да е :61:
Отговори

madtiger снимка madtiger 16 ноември 2006 - 20:08

Loz, на Nov 16 2006, 08:42 PM, каза:

madtiger, на Nov 16 2006, 08:27 PM, каза:

...

Айде деееееее, изплюй камъчето ;) ... много ли сме осрали в опитите да я ремонтираме <_<


Не бе... само дето кабелите напокъсахме... ама аз хубо че си взех всички консумативи от Варна че стана лесно...

п.с. Ти ако знаеш че можеше да тръгнем още тогава ама нямаше майстори да дадат точния акъл... аз като отидах и сменихме кабелите и тя запали... хахаха направо тоя малкия дето беше с мене умря да се хили и ми вика вече "мад щайгер".. :beer: ша го убия...
Отговори

Оги снимка Оги 16 ноември 2006 - 23:30

madtiger, на Nov 16 2006, 09:08 PM, каза:

Не бе... само дето кабелите напокъсахме... ама аз хубо че си взех всички консумативи от Варна че стана лесно...

п.с. Ти ако знаеш че можеше да тръгнем още тогава ама нямаше майстори да дадат точния акъл... аз като отидах и сменихме кабелите и тя запали... хахаха направо тоя малкия дето беше с мене умря да се хили и ми вика вече "мад щайгер".. :61:  ша го убия...
 


Ние не скъсахме нито един ... просто не можахме да бутнем лулата вътре :beer: ... на първи цилиндър си беше скъсан, то може и това да е бил проблема <_<
Отговори

Strabex снимка Strabex 17 ноември 2006 - 07:47

Loz, на Nov 16 2006, 11:30 PM, каза:

madtiger, на Nov 16 2006, 09:08 PM, каза:

Не бе... само дето кабелите напокъсахме... ама аз хубо че си взех всички консумативи от Варна че стана лесно...

п.с. Ти ако знаеш че можеше да тръгнем още тогава ама нямаше майстори да дадат точния акъл... аз като отидах и сменихме кабелите и тя запали... хахаха направо тоя малкия дето беше с мене умря да се хили и ми вика вече "мад щайгер".. :beer:  ша го убия...
 


Ние не скъсахме нито един ... просто не можахме да бутнем лулата вътре :61: ... на първи цилиндър си беше скъсан, то може и това да е бил проблема <_<
 

Не беше там проблема :61: . Може би ако бяхте изпукали резервоара с едно дърво щеше да тръгне :61:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 18 ноември 2006 - 00:46

МНОГО добре сте си изкарали :)
аз ще си идвам сигурно по нова година за една две седмици ако има пак нqкаде банкет първи сам да знаете :beer: <_< :puke:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg