Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Поредният Пиянски Уикенд!

Тази тема е заключена

Vassil снимка Vassil 01 март 2007 - 19:15

Scorpion_BV, на Mar 1 2007, 08:49 AM, каза:

Кога решихте да тръгнете последно?
Утре в 18:00 от ОМВ Бояна! Ако искаш, можеш да спиш в Петрич и ще минем да те завлечем от Благоевград тъкмо :dancin:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 01 март 2007 - 20:12

Ndoe, на Mar 1 2007, 07:15 PM, каза:

Scorpion_BV, на Mar 1 2007, 08:49 AM, каза:

Кога решихте да тръгнете последно?
Утре в 18:00 от ОМВ Бояна! Ако искаш, можеш да спиш в Петрич и ще минем да те завлечем от Благоевград тъкмо :dancin:
 

OK Утре съ с вас! Само аз ще съм си и ме брой за спане. Ще остана до Неделя сутринта. Нямам търпение да се съберем ей! Ше се побъркам!!! :wall:

П.С. Васе що не ти работи телефона бе!!!

А да чакам ви в нас, като стигнете Благоевград се обадете и се присъединявам към колоната!

За сега съм само аз, в Неделя ще дойдат и още от групата.
Отговори

Vassil снимка Vassil 02 март 2007 - 00:16

Екстра, ше минем да те завлечем значи! Относно спането, нямаш ядове, а Групата се надявам да дойде в Събота, не Неделя........Тел-а вече бачка също така, утре ще се чуем :dancin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 март 2007 - 11:03

Айде не остана...
Митя мини да ме вземеш през нас в 17.50!
И да знаете че аз сум навигатор ей!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 март 2007 - 11:12

Да бе ясно в Събота ще дойдат предполагам. Това за Неделя съм се объркал, щото като пишех си мислех, че в Неделя съм на рожден ден от 14:00 и треа да съм се прибрал до тогава.

Аре понеже ще съм сам в белия лебед някой да се прехвърли при мене за компания! Неам претенции за пол, години и т.н. :wall:
Отговори

O-Z снимка O-Z 02 март 2007 - 11:17

Аз ше идвам от работа.Ако зема да закъснявам да ме изчакате викам, иначе ше седна в ОМВ-ито и ше си изпия водката и ракията дето съм я понесъл сам, ше умра от натравяне и после вие ще сте виновни.
Отговори

30e снимка 30e 02 март 2007 - 12:33

O-Z, на Mar 2 2007, 11:17 AM, каза:

Аз ше идвам от работа.Ако зема да закъснявам да ме изчакате викам, иначе ше седна в ОМВ-ито и ше си изпия водката и ракията дето съм я понесъл сам, ше умра от натравяне и после вие ще сте виновни.
 

И аз от лърк ша тръгвам - минавам да забъркам гърмяща смес и идвам горе :wall:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 март 2007 - 12:40

Метъле, забъркай от твойта смес, аз ще донеса готова забъркана в бутилка и ще ги тестваме хахаха :wall: Аз сега паля към работата и ще водя преговори да се изнеса по-рано... дано върже, ако не ще го мисля някак си!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 март 2007 - 12:45

Моля само не ме карайте да ви чакам до никое време! Аз и са не мога да си намеря място... :wall:
Отговори

Оги снимка Оги 02 март 2007 - 12:46

ЕЕееееееееей да пийте по едно и за мен :wall: :b060: :25:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 март 2007 - 12:51

А да бе сега се сетих, като стигнете Благоевград ще спирате ли за пиш, ак и някое кафенце? :wall:
Отговори

kaka снимка kaka 02 март 2007 - 12:51

Loz, на Mar 2 2007, 12:46 PM, каза:

ЕЕееееееееей да пийте по едно и за мен  :b060:  :25:  :3:
 

А че как иначе :) :wall:

Аз преговорите с шефа вече ги проведох, и той обяви, че сме щяли да избягаме заедно от офиса към 3:30 :25: Измародерствах колегите да се погрижат за резервоара ми и за винетка (за малко да съм на далавера със служебна годишна, ама няма смисъл, предвид предстоящия ремонт и смяна на стъкло), а сега сме на баня :dancin:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 март 2007 - 13:40

А доня Краварка защо никъв не се обажда? Той верно не пие ама... :b060: :wall:
Отговори

Vassil снимка Vassil 02 март 2007 - 13:52

Жоро, на Mar 2 2007, 11:03 AM, каза:

И да знаете че аз сум навигатор ей!!!
:b060: :wall:

Сега ми казаха, че там било доста топло и нямало смисъл от печки, ама все пак някой ако има от тея духалките може да си я вземе. Друго, друго кво, чакаме да стане 18:00, всичко е готоу :dancin:
Отговори

Vassil снимка Vassil 02 март 2007 - 15:36

Добре, кво става сега? Как сме по колите първо?

С Шлепа:
Кака, Марто, Жужа и Димо

С Метаня:
Митко, Жоро и Аз

С Мантата:
Рапериста

С Астрата си:
Мишо

С Астрата си:
Скорпиона

Нещо много нерентабилно ми се вижда за някой! Дайте да измислим нещо :wall:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 март 2007 - 15:41

При мен нещата нещо не се нареждат по план =( Най-вероятно ще трябва и утре да съм на работа, ако стане така - няма да идвам на 100%... Ако не съм пък ще свърша към 7 :/ така че май ще е без мен :wall: Нещо и не съм опаричен, че да хвърля 50-60лв да отида и да се върна сам :25: Някой ако иска да ме изчака и да пътуваме с него... Може и с рапърът метъл :b060:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 02 март 2007 - 15:47

Арно сме си така! Треа да се разтрият тия коли!

:wall:
Отговори

O-Z снимка O-Z 02 март 2007 - 16:09

Moonlord, на Mar 2 2007, 03:41 PM, каза:

При мен нещата нещо не се нареждат по план =( Най-вероятно ще трябва и утре да съм на работа, ако стане така - няма да идвам на 100%... Ако не съм пък ще свърша към 7 :/ така че май ще е без мен  :wall: Нещо и не съм опаричен, че да хвърля 50-60лв да отида и да се върна сам  :25: Някой ако иска да ме изчака и да пътуваме с него... Може и с рапърът метъл  :b060:
 

Мога да те чакам ако искаш бе само а не се загубим после в тъмното.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 март 2007 - 16:20

Аааа ако разчиташ на мен да ти навигирам - заеееби :wall: Натам не съм пътувал, така че... Еми добре, айде Мишо аз ще ти звънна като се разбере дали ще съм утре на бачкане, защото ако съм - няма как :/
Отговори

O-Z снимка O-Z 02 март 2007 - 16:38

Доре де имам карта в колата и "обади се на приятел"...само глей да се обадиш до час да знам дали да ходя нагоре или да чакам да не закъснявам ако няма да идваш.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg