Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

3-ти Март в Шумен

Тази тема е заключена « Prev

compacta снимка compacta 03 март 2007 - 19:59

Мноо годито се получи. :25: Благодарим на колегите за топлото посрещане. :25: И другата седмица пак. :3:
Ето и малко снимки от мене.
Не са кой знай какв, но ме марзеше да снимам. :wall:
По пътя :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Чосте мноо си вдъхновен е :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

:61: Без коментар :61:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

:3: Тука чаках някой какичка да спре да ма земе, ма няма :b060:
Публикувано изображение

Тука вече на маса :3: :3:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Те тава е от мене другите колеги да допълват :thu:
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 03 март 2007 - 20:13

Да Да Много добре найстина супер си изкарахме мн забавно беше на утиване и на връщане супер си изкарахме в Шумен :b060: за колегите от Шумен дебре ни посрешнаха надявам се да не сме се изложили много СКОРО ПАК ЩЕ ДОИДЕМ !!!

П.п Давайте снимките :wall:
Отговори

Emporio снимка Emporio 03 март 2007 - 21:01

абсолютно добре се получи :3:
нека колегите пуснат и техните снимки и хората които небяха с нас може да придобият бегла представа,как беше там :25: :b070:
имаше смях,весели моменти и изцепки разбира се :3:

малък, да беше вдигнал тениската още малко и ония с микрата можеше и да те отнесът,че после как ли щяхме да те спасяваме :25: :b060: :3: :wall:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 март 2007 - 21:10

супер сте си изкарали колеги. и смятам че требва повече такива збирки да има от един град на друг ! :wall:
Отговори

MuTkO снимка MuTkO 03 март 2007 - 21:32

Надявам се и от наша страна не е имало голяма излагация. Хубаво се събрахме и си изкарахме трябва по често да се събираме така, ще видим за по-нататъка една хижичка да уредим :wall: .
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 03 март 2007 - 21:46

Публикувано изображение


Супер стана :) Трябваше да останете да направим един Колизеум, та всичко да е както си му е реда :) Аз лично много се забавлявах. Другата събота ако пак ви се минава насам - тука сме. Ама тоя път оставате и вечерта! Няма мърдане... Слагаме скобите на гумите и да ви видим де ще бягате :wall:

2 часа се занимавам с тез снимки... Изядоха ми главата. Най-накрая ги качих.

СНИМКИ
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 03 март 2007 - 21:47

Супер стана :) Трябваше да останете да направим един Колизеум, та всичко да е както си му е реда :) Аз лично много се забавлявах. Другата събота ако пак ви се минава насам - тука сме. Ама тоя път оставате и вечерта! Няма мърдане... Слагаме скобите на гумите и да ви видим де ще бягате :wall:

2 часа се занимавам с тез снимки... Изядоха ми главата. Най-накрая ги качих.

СНИМКИ
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 03 март 2007 - 21:54

Доста могат да съжеляват хората който не дойдоха то си е за съжаление де а снимките са супер мн якки от сичко по малко идеалната комбинация да добият представа какво е било хората :wall:
Отговори

Любчо снимка Любчо 03 март 2007 - 21:56

Аве те, ония от сектатата , знаете кои , нещо се сърдят ги усещам ама техна си работа , да си карат фераритата :wall:
Отговори

Владко снимка Владко 03 март 2007 - 21:58

хахах снимката по-горе рокЗ :wall:
Отговори

MuTkO снимка MuTkO 03 март 2007 - 22:46

Ето и малко снимки. http://snimka.bg/alb...album_id=110506
Отговори

VAZELIN4O снимка VAZELIN4O 03 март 2007 - 23:25

така като гледам яко сте си избухна ли! :wall: вектри4ките на митака и владо с тея джанти мноо са се открехна ли!яко им стоят !
:b060:
Отговори

Chosta снимка Chosta 04 март 2007 - 00:07

Беше супер , много доволно от моя страна , другия път и ние ще доведем някоя и друга приятелка да видите варненки малко :b060: :25: , а относно шуменките , колегата с кадета като му омръзне приятелката му да напише 1 лично с телефона и !!! :25: :wall: :3:
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 04 март 2007 - 00:09

Относно варненките... Работите ли по поръчка? Ако да - за мен някоя между набор 86-89, 170 висока и ако е руса със сини очи черпя Собиески :)
Отговори

Chosta снимка Chosta 04 март 2007 - 00:28

Идеално ще се разбираме колега , аз харесвам чернокосите , между 45 и 57 килограма !!! , :25: , П.П : руси маи почти не познавам хаахахахха :b060: , иначе тъмнокоси доста се сещам в момента такива вървежни ... :wall:
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 04 март 2007 - 00:45

Ами може да им споменеш за удобна задна седалка на една шуменска Вектра :) Даже не една ами... 1,2,3... Цели 4! :)
Отговори

Chosta снимка Chosta 04 март 2007 - 00:47

може може , мен в колата ми е некомфортно , по добре вкъщи на голямото ми легло в спалнята ми ... после 1 душче и после телевизиика , тва е , иначе в колата неми допада , само 2-3 пози са позволени :b060: :wall: , а наи добре е на предната дясна седалка не на задната !!!
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 04 март 2007 - 01:01

Ако си падаш по гимнастиките става и отзад :) Но това е за друга тема де...

Другата събота да приготвяме ли масите пак? :wall: :b060:
Отговори

Emporio снимка Emporio 04 март 2007 - 01:03

Публикувано изображение



Варна Плаща Такаааааааааааа :b060: :25: и кой подяволите остави тези гнусни КНИЖНИ пари :3: :25:



Другата седмица сме пак на гости :wall: стягайте масите тоя път :3:
Мнението беше редактирано от Emporio: 04 март 2007 - 01:12
Отговори

yasmania снимка yasmania 04 март 2007 - 01:17

Emporio, на Mar 3 2007, 11:03 PM, каза:

Другата седмица сме пак на гости  :b060:  стягайте масите тоя път  :25:
 


Деебиш незнам до другата седмица дали ще стане пак организацийка, невярвам, но виждам че със сигурност скоро ще има пак :wall: :25: Там съм тоя път го еба

П.С. Лубчоооо кви секти братле кви 5 леа, стига интриги моооой :3: :b010:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg