Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

ОПЕЛ УИКЕНД

zag снимка zag 06 февруари 2006 - 09:55

Снимки малко по-късно и дано shopa се оправи с техниката, а ако не успее някой да му помогне
Отговори

Psycho снимка Psycho 06 февруари 2006 - 10:19

Евала сте, забава е било!!! :drinkin: :smile3560:
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 06 февруари 2006 - 10:22

Здравейте и от мен. благополучно се прибрахме без проблеми, ако изключим непочистените пътища и лазенето в колона от Владая до Княжево.
Уикенда беше супер, много ми хареса а също така и на семейството ми. :nau:

Специални благодарности ва Васи за перфектната организация :nau:

А ето и малко снимки и от мен :smile3560: :drinkin: :2bg: :nau:

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

bugatti снимка bugatti 06 февруари 2006 - 11:03

Ако обичат и останалите да качват снимки.....знам че имате :smile3560: не се опитвайте да прикриете компрометиращите моменти поради простата причина че видеото скоро ще бъде готово :drinkin: а там е записано всичко.
Отговори

kaka снимка kaka 06 февруари 2006 - 11:08

:smile3560: Благодаря на всички за добрите думи и похвали :drinkin: Радвам се, че всички сте доволни, можем да го повторим когато кажете! Моите благодарности са отправени най-вече към Жоро за возенето. На отиване в хубавото време ми се искаше на няколко пъти да му скоча отзад на врата, че се изкушаваше да развива скорости на къси разстояния, а знаете какво е да ви вози друг шофьор.. Странното е, че на връщане в усложнената пътна обстановка ми беше далеч по-спокойно, може би защото нямах сили да се притеснявам.. Важното е, че отидохме и се върнахме живи, здрави и колите невредими с малки изключения.

Аз също си изкарах страхотно, както всеки път, макар и не толкова разтоварващо, че имах някои отговорности и постоянно щъках напред-назад.. добре, че дойдоха и моите безценни колеги :nau: , и както се оказа за пореден път, света е малък и неведоми са пътищата божии.. не съм предполагала, че пак ще се намерят познати ;) Единият ми колега, виден голфаджийски форумист, вече е член и на нашия форум :thu:
Отиването си беше приключение, колона от.. колко коли бяхме?! И с тия лепенки, всички в страхотно настроение - така се създава чувство за съпричастност и принадлежност към някакво общество! Васко като разказваше как ни е видял - колона от десетина коли с лепенки, отбили встрани на пътя и го чакат куките да го пуснат, си личеше колко е впечатлен, а беше един от нас! Представям си как са ни гледали другите участници в движението :thu: Това, че някой грешно пое водачеството след ОМВ Дупница в крайна сметка може би стана по-добре, че така направихме впечатление и в самата Дупница, въртейки се не особено ориентирано из града. :nau: :2bg:

Някои започнаха от рано - веднага след като си изядоха обяда, няма да споменавам имена като Владо, Васко и т.н.. :nau: Други се възползвахме от прекрасното време и се разходихме до една от пистите. Мисля, че досега не се беше чуло и видяло някой да играе хоро на пистата! Моля, филмчетата от телефоните да се появят някъде :thu:

Вечерта беше брутална, особено откъм количеството изпит алкохол. :nau: Направихме се на.. :thu: Няма да коментирам повече нищо за вечерта, само ще кажа, че утрото беше тежко..

Иначе казано, мисля, че се получи един доста добър тийм билдинг! :thu: Също така се радвам, че колегите от Стара Загора са успяли да се приберат здрави и читави. Как може да тръгнете с летни гуми?! :thu: Направо не ми се мисли как сте пътували! Ние, че бяхме подготвени, щяхме да се чукнем с едни на слизане към Сапарева баня, а вие сигурно сте стигнали на магия :thu: :nau:

Засега спирам с писането, че мозъка ми още не е на себе си..
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 февруари 2006 - 11:11

Колега ASCONA 1.6 снимките са супер! Особено последната веднага си я сложих за десктоп! Имаш талант за фотограф :smile3560: . Само моля те я провери в апарата няма ли някоя снимка и на мойта комба? Само тя липсва в снимките. :drinkin:
Отговори

ГостBuxalkata_* 06 февруари 2006 - 11:47

Ама за сега няма никви снимки на божествената природа..... :smile3560:
Отговори

kabby снимка kabby 06 февруари 2006 - 12:08

Брр ... още не мога да се отърся от чувството за пълноценна почивка въпреки сериозните опити на колегите в офиса да ми помрачат настронието.

Да кажа първо Благодаря на всички за атмосферата. Без общо желание такова нещо не се получава.

След всичко, което сте писали по темата имам малко да добавя ..
Мрънки - идеята и реализацията бяха страхотни - ти си главния виновник за това. :smile3560: :drinkin:

Като паркирах пред офиса някакви момчета се загледаха в колата и изненадани ме попитаха "Абе ... тази кола случайно да мина през Дупница в събота ... заедно с още десетина опела с лепенки"

Е няма таква душевна чикия !! Голям кеф.

Извинявам се от името на репортерите ни. Като чули какво ще е времето и се отказали. Респективно останахме без медиина изява. /Наказанието им е да правят кафе до края на седмицата и следващия път да са по-безстрашни/

Ще добавя само, че липсата на мозъчни клетки в главата ми явно се оказа полезно нещо /и краварка не е по-назад от мен в това отношение/.

Прибирането беше ненормално просто, а съчетанието от ЗИМНИ условия и летни гуми определено подложи на изпитание уменията ми в кормуването.

И при нас имаше малък цирк на слизане.
Някакъв младок с Рено смело реши да изпреварва като за милиметри се размина с краварка и с мен. 15 метра по-късно се завъртя на завоя и безпомощен и гузен каза "Батка ще може ли да я изкараш че явно си по-опитен." Още съжалявам, че не му откъснах едно ухо /поне/. След това смело отпраши напред, но в Сапарева Баня явно се загуби и цитирам "Извинявам се пак .. ама да знаете къде е пътя... за София" След това кротко караше на опашката вече.

До края на деня ще реша къде да отделя място за снимков и видео материал.
Ще го обявя тук.

Който има такъв - да свирка на ЛС, че не е здравословно да пускам ФТП по сървърите си :)

Айде со здраве. Време е да поработя.
Отговори

zag снимка zag 06 февруари 2006 - 12:13

Очаквайте снимки от нашия апарат до час :)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 февруари 2006 - 12:25

Снимките след съвсем малко само да ги сваля и пообработя :smile3560:

П.С. Предлагам за тази тема, и за учасниците в събирането да не въжат тези 2 правила на форума.

1. Мнения и теми , които съдържат нецензурен или вулгарен език ще бъдат намалявани!

5. Лични нападки и вражди между членовете на клуба няма да се толерират. В случай на такива - мненията се намаляват или трият моментално и "виновника" се предупреждава!

И не се унасяйте това само майтапа да става.
Отговори

bugatti снимка bugatti 06 февруари 2006 - 12:35

Buxalkata, на Feb 6 2006, 11:47 AM, каза:

Ама за сега няма никви снимки на божествената природа..... :smile3560:
 

Основно е снимана божествената природата В хотела :drinkin: :2bg: :nau:
Отговори

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 06 февруари 2006 - 12:50

Buxalkata, на Feb 6 2006, 12:47 PM, каза:

Ама за сега няма никви снимки на божествената природа..... :smile3560:
 



Ето ти и малко природа :drinkin:

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

ГостBuxalkata_* 06 февруари 2006 - 13:02

Мерси дано Хефе ка4и неговите снимки.На който си правехме гонки с шейни4ките :smile3560: :drinkin:
Отговори

HEFE снимка HEFE 06 февруари 2006 - 13:45

Днес ще ги кача, само още малко да реанимирам и да щи ги обработя за качване :smile3560:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 06 февруари 2006 - 13:49

Абре Анди - ти знаеш ли че имаш гейски наклонности!
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 06 февруари 2006 - 13:56

В момента качвам всички снимки от нашия фотоапарат на сайта си. Ето ви линк направо към галерията с снимките от уикенда. Спестил съм само една снимка на който не му харесва да не е правил простотии.
Мнението беше редактирано от VectraGT: 06 февруари 2006 - 14:28
Отговори

ГостBuxalkata_* 06 февруари 2006 - 14:28

ЛЕЛЕЕЕЕ просто снимките са ВЪРХА особенно тва на Заг на главата му::))абе напраооо цепят снимките вси4коо :smile3560: :drinkin: :2bg: :nau: :nau: :nau:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 06 февруари 2006 - 14:45

Да... време е за филмчетата, има много култови моменти... Като се започне с банани, заплахи, пиене, будене на предалите отбора :smile3560: :drinkin: :2bg: Добре, че долу като бяхме беше тъмно за камера, че щяхте да се покриете после и да казвате "ама аз такова това онова"... :nau: :thu: :nau:

Наистина беше уникално!!! Предлагам да повторим като се постопли ще е още по-яко, както каза Мрънки - ядене пиене на терасата и всичко ще е на 6 (че и отгоре) :nau:

Добре събрахме, супер организация от страна на Васи и така :thu: И другите да ги е яд, могат да поправят грешката си на скоро задаващата се национална среща!!! :dancin: :thu:

ПС. Не пускайте филмчетата на публично достояние докато не ги коригираме, че да няма после сърдити :nau: :dancin:
Отговори

vectra снимка vectra 06 февруари 2006 - 14:50

Ивоооо и ти си бил мъртъв бате!Сега като гледам снимките и ми се иска пак да го повторим!Наитина супер яко кеф ми беше...два дена не мога да се спра да се смея на глупости!Момчиле аз само не можах да разбера това за "без лоши чуства" към мен ли беше и в какъв смисъл?Още веднъж евала на всички супер яки хора сте!
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 06 февруари 2006 - 14:51

Много се чудих ама ще ги пусна тук! Не са всички - някои няма нужда да се пускат - други зависи от парите дали няма да се пунсат по нататък ;-)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg