Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Няколко въпросчета

tazmanieco снимка tazmanieco 17 август 2007 - 12:59

Значи на корсако си сложих газова уредба.Двигателя е C14SE и аз си сложих стария вакумен изпарител и то турски.Вчера вечерта я запалих и за са колата си бачка и си върви.Вапроса ми е каде да я откарам на центровка газовата че аз си вяртях смело,но за парви път монтирам таквоз чудо и не са ми ясни нещата.А със сигорност не съм догодил изпарителя като хората. :opel_forever:

П.С. вчера вечерта видях че ми е пукнала една свещ незнайно защо :2angry1: ,днес мисля да сложа свещи DENSO IRIDIUM,въпроса ми е дали ще е добре или не че цената не им е никак лоша :icon_biggrin: ,надявам все да получа някакъв отговор.
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 18 август 2007 - 11:16

Изпарителя си има една врътка -оттам търсиш на- стабилните обороти.А от тройника ги отваряш до половината и тръгваш да я караш ако се реже добре я намаляш малко и така докато се задуши .После отваряш на половин оборот докато пак почне да се реже и си готов -тройника повече не го бараш.Ако се менят оборотите бараш само от изпарителя.Мисля че тряя и ламбда емулатор да си сложиш ако се менят оборотите.
Имам Изпарител електрически Виалле холандски много хубав остана ми от една уредба ако ти трябва аз съм човека.
Отговори

tazmanieco снимка tazmanieco 18 август 2007 - 15:05

Ами менят оборотите,аз имам проблем със свещ счупена и като сварша работа ще ходя да я сменя.Да видя как ще се държи тогава.Но за момента съм на 0лв. а заминавам в петак на море.Ако имам проблеми ще се възползвам от предложението за изпарителя. :opel_forever:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg