Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Calibra

Преправяне на стопове

Ba3KaTa снимка Ba3KaTa 01 август 2011 - 23:58

Здравейте колеги. Паднаха ми едни стопове, но някакси не ме радват особено, да не казвам хич, та съм се заел да ги попреформя малко. Значи оригинални изглеждат така, само че са с диоди на стоповете и габаритите ( този червения джам отляво).

Публикувано изображение

Идеята е да разкарам "хром тунинга", както и да измисля нещо за този светлоотразител от каруца по средата. Блокчето с диодите вече е черно, както и ръбатото отгоре. Но се чудя какво да измисля за това по средата, нещо не ми идват големи идеи.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето тук и снимка без капачето, на което е светлоотразителя.

Публикувано изображение


Не ми пука, дори и да ги разваля, бия им шута и толкова, но ми се иска да ги направя малко по-различни от слаганите на 60% може би от калибрите, плюс това, оригиналните все още ме радват повече.
Отговори

GOTIN снимка GOTIN 02 август 2011 - 02:08

Колега нищо лично, но оригинала си е по-як, от тези...
Отговори

oggie снимка oggie 02 август 2011 - 03:44

Абе кич са си тия кристалните фарове . Освен ако колата не е с някъкъв фантастичен бодикит и не е заприличала на космически кораб .
Отговори

boichev снимка boichev 02 август 2011 - 08:11

Колега, според мен точно тея стопове за нищо не стават. И както и да се опиташ да ги направиш, пак няма да се получи нещо хубаво, самите стопове са грозни и кичозни според мен. :icon_wink2:
Отговори

Ba3KaTa снимка Ba3KaTa 02 август 2011 - 15:49

Въртят ми се едни идеи да им ползвам стъклата, за да си направя моите .... ама трябва първо да поогледам. Хич не ми харесват тия, особенно както подготвям цялостно боядисване в ярко зелено със черни детайли. Много по-добре биха стояли оригиналните малко затъмнени :) .

Идеята е да си поиграя с тях, и без това няма какво да ги правя.
Мнението беше редактирано от Ba3KaTa: 02 август 2011 - 15:49
Отговори

oggie снимка oggie 02 август 2011 - 16:40

Ако ще ги затъмняваш имай предвид че може и да имаш ядове с някой ченгел . Доста хора чувам се оплакват
Отговори

Ba3KaTa снимка Ba3KaTa 03 август 2011 - 01:44

 oggie, на 02 август 2011 - 16:40, каза:

Ако ще ги затъмняваш имай предвид че може и да имаш ядове с някой ченгел . Доста хора чувам се оплакват


Няма смисъл да разправям истории, да намесвам хора - споровете се решават, относно стоповете......... Нали се сещаш за оная приказка, дето полицая казал, че мигача свети жълто, а не оранжево.... та върви се разправяй........
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg