Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Кой,от какво е падал?

B L A D E снимка B L A D E 27 март 2007 - 00:41

:19a: Golf 2 gti ...
Карам си аз с около 80 на влизане на кръговото на 4-ти км и гледам зад мен ми се лепнал на бронята тоз голф, бях на 3-та и от там педала на заварка!
Газ,газ и гледам в огледалото той още на бронята, поглеждам напред, а кадета вече почнал да изправя радиоса на завоя. Оставаха ми около 30м. до изкачването за Цариградско а аз се нося към бордюра при спирката и все още на пълна газ!!! Отпуснах леко газта, задницата ми поднесе много и пича с голфа ме изпревари от вътре. :19a:

п.п. Разбрах абсолютно нагледно смисъла на спортното окачване :19a:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 март 2007 - 07:08

Ndoe, на Mar 27 2007, 09:16 AM, каза:


Айде стига с тея 115 =))) Не на мене тея :19a: То му нема половината мотор на Мишо :19a:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 март 2007 - 09:07

аз съм падал от доста коли
Вектрата на Моонлорда
Астрата на OZ (Мишо)
БМВ 320, Векта ХЕ и много други знайни и незнайни
Най яко беше когато си карах буса веднъж по магистралата, карам с 80-90км/ч и ме настига жълтото ламбо изравнява се с мен и гледам ........от 1-ва минава на 2-ра :19a: или поне се надявам да не е бил с обратни скорости :16:
А с мотора съм падал от едно суби 4х4 на 1км. дистанция
Отговори

O-Z снимка O-Z 27 март 2007 - 09:11

Аре стига бре Пацо още ми е на място двигателя...мен Васко също ме дръпна веднъж, както и Хари аааа и веднъж едно Пежо 205 така ме издуха на цариградско че от турболенцията завих към Младост.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 27 март 2007 - 12:44

падал съм от голф 2 адски направен .. има изнервени кр-чета и с тая механична инжекция като ги набичат прават изродщини.. от една астра комби 1.8 16в екотек.. 3-4 пати сме се пускали все ме бие :) деа астрата добре че копна :) хах.. бмв 325 е36ца.. но после го бих :19a: така че това не го броя.. и така а бе доста са ме били.. доста съм бил но тия така с най-голямо впечатление съм останал :) ооооо и няма да забравя на божура едно пунто как се подигра с мене.. то не беха турбини ,нитрота :2angry1:
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 27 март 2007 - 13:09

Абе тва вашето е нищо!
Веднъж си карам аз Вектрата по един първокласен път (м/у Видин и Белоградчик) Движехме се с 140 (бяхме трима в колата)... Всичко си е ток и жица... пътя нов... карам си по доста дълъг прав участък...
НО тогава - поглеждам в огледалото и виждам една точица на хоризонта... на 2-3 км от нас... След две секунди поглеждам пак и с ужас осъзнавам че малката точица е Москвич 12-так и вече е само на петнадесетина метра от нас :19a: :ph34r:
... не успях дори и да си нацапам памперса... отмина Вектрата като пътен знак и изчезна толкова бързо колкото се беше появил :2angry1: :19a:

Като стигнахме в Белоградчик разпитах дали някой е виждал нещо от рода на реактиван Москвич, но от приказките на тамошните рацери излезе, че всеки втори Москвич от Белоградчик може да развие 200 :19a: така че и тримата които бяхме в колата и до ден днешен незнаеме къв беше тоя "12-так from HELL"

Иначе на 400 метра съм падал от .... всичко живо дето не е моноинжекция и е 1.6 и нагоре :25: :25:
Отговори

admirala снимка admirala 27 март 2007 - 19:20

С който не съм се пуснал от него не съм паднал :19a: :19a:

Иначе на 400 метра съм падал от .... всичко живо дето не е моноинжекция и е 1.6 и нагоре :61: :25:
 
[/quote]
Колега да те уредим и тебе с 1.6 моно дюза :19a: ей тъй за спорта :25:
Отговори

Ачо снимка Ачо 27 март 2007 - 21:34

а да добавя че ведхъж се подкарахме с JIKATA с астра 1.6ми
и на старта ме ядна и после си варвеше на 500метра си ме държеше и после не остана каде трябваше да спираме
но действително астрето му варви много за 1.6 75коня
лично съм го карал и знам :19a: :25: :19a: :25: :19a:
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 март 2007 - 23:50

та така, по темата...

преди време още когато имах кадет ГТ / млад рацер / си карам аз към Сф. и на един баир след с. Брестница пред мен една кола, която ме запъва и почва да прави колона. изчаквам удобен момент, свалям на 3 и газ...
през това време отзад гледам една фабийка... ха - ха - викам си, сега на 3 ще я духна...
да бе, ма давам газ на 3, кадета катери баира, ма фабийката плътно отзад, все едно е на твърда връзка. пълня некви обороти, сменям на 4 и тъкмо да си река, че опрайх работата и гледам фабийката ме минава по баира, та и задминава... а аз гледам отзад надписчето ТДИ и тогава свършиха илюзиите ми, че карам нещо що - годе бързо / п.с. с тоя кадет бая рацер съм наказал /.
Отговори

SonnyBlack снимка SonnyBlack 28 март 2007 - 00:09

И аз по темата
Преди няколко години си карам тогавашната ми кола Алфа 155 1.8 8v SilverStone 138к.с .Прибирам се с двама приятели от Кино Арена "Западен Парк" и на светофара на 3-то РПУ до мен един Голф Мк3 ГТи(не знаех на светофара 115кс или 150кс е) и се надявах че е 115.Гледам вътре някъв пич с девойка и по начина по който ме погледна разбрах че ще иска да настъпя колата както и той самият смята да направи :25: . Светва зелено и гааз(много хубав старт направих) и му взимам един калник,ръг 2ра и оп Голфа скача на калник пред мен(викам си брей ако 115ка трябва да ме е много срам),3та и вече ми направи такъв ластик че аз като бях с 150 той беше на един икарус пред мен :3: . В последствие и видях че е 16v а отзад един приятел по прякор Хер Куче ме пита "Що те би тоя голф бе тапак :25: " (момчето и до ден днешен не прави разлика м/у марки и модели да не говорим за к.с и куб.цм) . :25: :25:
Отговори

Kiko-Calibra снимка Kiko-Calibra 28 март 2007 - 22:24

С мойта калибра C20NE с чип съм падал от Peugeot 106 1.4i + чип + вал + генерация и изпускателна система. След старта застава точно пред мен и до 140 си седиме на едно и също разстояние. Никаква разлика няма. По магистралата съм падал от BMW 120d очудващо бавно ми дърпаше. А да паднах и от Ford Mondeo 2.0 16V ама тогава нямах чип. И от Audi A4 1.8T пак бях без чип. Но най-нтересното е, че и на двете коли им взимах 1-ва и 2-ра и на 3-та ме подминаваха. Иначе наи-обичам да се гавря с BMW 316i, 318i, 320i, (E36), 520i (E34, E39) и Golf 3 GTI 115к.
Отговори

peponio снимка peponio 30 март 2007 - 21:18

аз с астрата 1.8 съм падал от голф гти 115кс,но и съм го бил него,от пунто 1.4 турбо,от от ескорт 1.8 16v,от хонда 1.6,от астра 2.0,от а4 1.8 20v и от още няколко но не съм ги запомнил :25:
Отговори

Емилио снимка Емилио 30 март 2007 - 22:11

Ми аз съм с Екотече,1.6 16 V,и да си кажа от големите двигатели като 1.8 или 2 няма смисъл да се пъна,минават ме като че ли съм спрял да пикая.Обаче преди 3 седмици ме мина една корса Б 1.1 /поне така пишеше /.Скоростта ми беше около 140 на пътя Гурково-Мъглиж,прав,няма движение.И тая Корса ме помете....опитах се да я догоня,но онова дигна към 180 и аз се отказах,леле,чип тунинг ли е това,какво е,ама летиии!
Отговори

Andy снимка Andy 31 март 2007 - 09:19

Колегата с Астрата 1.6моно и автоматик заедно с признанието за липса на победа направо ми напълни душицата :25: . Не бой се, аз също нямам победа, въпреки че съм с ръчни. Просто 1.6 моно не е за такива работи.
Минавали са ме Пежо 405, не знам с какъв двигател. До 160 го задържах, но колата ми беше дотам и после онзи даде ляв мигач и ми каза чао през страничното стъкло. Помаха ми човека. После Фиат Темпра комби 1.8 i.e. по един баир нагоре. Аз пълня втора и се отдалечавам, вкарвам трета, оборотомера отива на 5000 и ръчкам 4-тия зъб когато оня темпър си мина покрай мен и се не видя. А по пътя за София един Мерцедес Actross (влекач без ремарке) ме натисна на входа на един тунел, където е леко нагоре и астричката горката не ще, не иска и ... не може си. Има много такива случаи, но няма смисъл да пиша толкова. Мен не ме бърка това, че някой ме е изпреварил или че колата ми не "види пъкя". :25:
Отговори

manta снимка manta 01 април 2007 - 21:26

днес паднах от цивик 1,5втек с ауспух и 4ип4е и други подобрениq бие ме на 400м с малко ,но пак с едно ауди А6 комби 2,5тди 150кс варвqхме на равно 4ак при 140 ме драпна малко с един калник <_< аа и бих една вектра 2.0и сток. :dance: това с аскона 1.6с
Отговори

F-15E снимка F-15E 01 април 2007 - 23:01

Corsa B 160 hp току що. 3-4 коли на 400 м.
до края на втора ми направи 3 коли, после все така си седим. Мания е голяма тая корса.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 02 април 2007 - 00:28

Паднах от Хари тази вечер <_<
Отговори

Shoshko снимка Shoshko 03 април 2007 - 10:23

снощи от светофар до светофар с едно е30 323 .... на 1-ва го държах ама като вкара 2-ра му разгледах номера:) Бях с Омега А 2.0i
Отговори

Race`` снимка Race`` 05 април 2007 - 22:20

Със сегашната ми астра съм падал от Астра ГСИ 16в с валове 2 коли на 400м. <_<
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 09 април 2007 - 22:39

аз да започна от предишната кола WARTBURG 353 1.0 :) двутактов, та значи падал съм от някой друга кола(не че съм се дърпотил много ама...) забавните са: едно Porsche carrera cabrio на едно кръстовище му опуших всичко с вартабуртата и оня като се отвори пролука да може да ме задмине... не бях виждал толкова бърза кола! :c010: Друг случай ми беше с едно рено 19 1.7 спорт аз сам оня с още един човек се спогледахме на ХЕИ и до Евридей(около 400м) ме биеше на половин кола най-много ама го накарах да я изпоти. С една 3-ка GTi съм се гонил ама из трафика(тихо да не чуй КАТ) :3: . На магистралата с едно 306 1.1 си правехме мръсно една вечер по път за Варна светехме си на дълги и се редувахме показвахме си ... :c010: и така установих че пежото по-малко от варбурга върви :c010:. А с новата машинка май не съм се гонил хич. Като се замисля вартабуртата щеше да ме изяде в началото доста(онуй беше лудо на старт) после не знам. На дълго я пробвах като сложих джанти с гуми 180 вдига и на равно ги държи, за x16zxr е добре мисля. В града на кръстовищата някой друг голф поизядох но нищо сериозно...като постижение. Абе може да я пробвам на някой от сбирките ;)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg