Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Предложения и обсъждане на Регионален Представител.

Diesel Power снимка Diesel Power 20 февруари 2008 - 14:37

начии попринцип съм още много пресен и не мисля че трябва да се бъркам много много в работите на клуба поради слабата ми активност за сега, Не познавам лично Цецо и не съм имал много контакти с него(един ако трябва да сме по точни) и ми направи добро впечатление :3: , а и останалите също го подкрепят та ако ме питате и мене ще дам гласа си за него <_<

П.П. а за черпенето проблема не мисля че е голям, като се обяви кои ще е РП и тои ще почерпи не него ще го почерпим.....
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 20 февруари 2008 - 15:13

 Diesel Power, на Feb 20 2008, 02:37 PM, каза:

...... Не познавам лично Цецо и не съм имал много контакти с него(един ако трябва да сме по точни) и ми направи добро впечатление :3: , а и останалите също го подкрепят та ако ме питате и мене ще дам гласа си за него <_<

П.П. а за черпенето проблема не мисля че е голям, като се обяви кои ще е РП и тои ще почерпи не него ще го почерпим.....


Благодаря още веднъж на всички за гасуваното доверие а за черпенето няма де да избяга само поводи да има :3: :3: :3: :3:
Отговори

emilio® снимка emilio® 29 февруари 2008 - 00:04

За и от мен! :dummy:
Отговори

orci снимка orci 31 март 2008 - 14:29

И аз съм ЗА! :16V:
Отговори

fanatic снимка fanatic 17 януари 2012 - 21:10

Бях уведомен, че Цецко Плевен няма физическата възможност и време да се занимава с делата на форума в тоя иначе пълен с готини мадами град... отплеснах се.... изберете си нов регионален представител, който да се занимава с дребните клубни дела на местна почва. Той ще си комуникира директно с админ/ мод екипа за да са всички доволни. Имате срок до края на месеца, за да се продължи добрата работа на Цецко...
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 17 януари 2012 - 21:14

Да, Цеци наистина работеше повече от добре, но той наскоро се сдоби с още една малка принцеса и може би за това вече няма възможност да е регионален представител. Давайте предложения и да избираме, че време не остана- още 2 седмици. :icon_wink2:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 17 януари 2012 - 22:52

Трудно ще се намери някой с достатъчно свободно време да се ангажира и да положи усилия, за да се сплотим както беше преди!
Моите предложения са- Здравко и Петьо!!!
Предлагам тях защото са от доста години в този форум, имат опит с марката и имат доверието и уважението на ръководството на форума(Админ-Мод екипа) както и на повечето колеги в различните региони на страната. Не на последно място, Здравко и Петьо имат и своя авторитет сред феновете на марката в Плевен!
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 18 януари 2012 - 14:46
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 януари 2012 - 18:35

Божка, благодаря ти за ухбавите думи. :thu: Според мен не може да има двама представители на ОКБ за Плевен, за това ако изборът е между мен и Петьо, аз се оттеглям в полза на Петьо. Той го заслужава. :beer:
Отговори

aleksandar снимка aleksandar 18 януари 2012 - 19:06

аз макар, че не съм от най активните във форума предлагам zdravkop.
Отговори

опел маняка снимка опел маняка 18 януари 2012 - 20:18

Колеги и аз не съм от най активните в форума, но ако моя глас има значение той е за Петьо !!!
Късмет и на двамата - и дано този клуб се надигне :bishop: най-накрая защото збирка :drinks: не е имало и аз не помня от кога :unsure:
П.С. 2 календара и 2 стикера още че старите се разлепиха от толкова миене :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от опел маняка: 18 януари 2012 - 20:37
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 19 януари 2012 - 17:55

давам гласът си за zdravkop.Това е човека който ни трябва!!!
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 19 януари 2012 - 18:22

Аз предлагам Петьо,по простата причина,че го познавам и е абселютно точен и коректен във всяко едно отношение.Хайде давайте да избираме някого,трябва ни РП,че след месец-2 се затопля и както каза BOJKATA,трябва ни друг човек за Регионален представител за да станем по сплутени и да се организират по-често сбирки както беше преди :clapping:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 19 януари 2012 - 20:07

Благодаря Ви,че ми гласувате доверие,но сегашната ми работа е свързана с всекидневни пътувания.Някои от тях са и зад граница и няма да мога да изпълнявам очакващите се от РП задължения.
Затова гласувам за Здравко и нещата се решават. :biggrin: :drinks:
И....крайно време е да се съберем :beer:
Отговори

sechko снимка sechko 20 януари 2012 - 00:55

Аз си мисля ,че Божко може да я върши тази работа най-добре.Лично мое мнение....Има времето и възможността .Другите хора са професионално по заети,а знаем ,че РП трябва да има време доста за форума,за организация и други неща.....
Отговори

strahil80 снимка strahil80 20 януари 2012 - 10:36

Съгласен съм със Сечко и според мен Божката е подходиащ за регионален предствител
Отговори

monsherova снимка monsherova 20 януари 2012 - 11:10

+1 за Петьо!
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 20 януари 2012 - 12:57

Монши Пепи в по горен пост отказа да бъде....нека също така чуем Божката дали иска да стане регионален,и да се зима решение
Отговори

monsherova снимка monsherova 20 януари 2012 - 13:14

Да, видях.. за съжаление! Но написах Петьо, защото не смятам, че Божко може да ни обедини...
В случай, че Петьо наистина отказва, моя глас е за Здравко.

Божка, съжалявам!
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 20 януари 2012 - 14:33

Съгласен съм, че не мога!!!
Вие, сами се разединихте! Гласувам за Здравко, въпреки, че смятам Сечко за по-подходящ, така или иначе срещи има и в момента и те са при Сечко, така, че май гласуването е излишно! :confused:
Отговори

monsherova снимка monsherova 21 януари 2012 - 18:30

Малко OFF

 BOJKATA, на 20 януари 2012 - 14:33, каза:

Вие, сами се разединихте!
Тук не сме на едно мнение!
Лично аз мисля, че ти ни разедини, още когато си тръгна най- демонстративно заради Влади. После смени марката и продължи да идваш на "среща с приятели".

Съжалявам отново за OFFа!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg