Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Програма за нац. среща 2007!

Тази тема е заключена

Stoil снимка Stoil 27 юни 2007 - 14:30

 ТаНиЧкА_88, на Jun 27 2007, 03:27 PM, каза:

Бройте ме и мен , жива или умряла мисля да съм на линия , а за мажоретка съм пъртата желаеща май , както и да измия някоя кола , стига да е само външно - нямам равна :icon_biggrin: .
Пацо страшни идеики ти идват напоследък . :rasp: .

веднага си те резервирам за моята асТра
ще нося и гъбка и четка и шампоанчета - 2 вида поне - за нея и за теб :icon_rolleyes:

ае аз викам направо да се правят скоро резервациите за местата там.
за да няма изненади после.
за пистата също важи!
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2007 - 14:48

:icon_rolleyes: Моля ви, пишете само, ако имате предложения по това какво да включим в програмата! :icon_biggrin:
Отговори

vladote снимка vladote 28 юни 2007 - 00:18

 Mixi, на Jun 27 2007, 03:30 PM, каза:

никакви медии за какво са ни!
Мисля че 100 човекаще се съберем! даже и повече!
Оги съгласна съм с теб че 1 ден е достатъчен! И предлагам това да е съботата!
Както винаги до сега когато сме се събирали, макар и не официално "Национална Среща" и тн
в Петък сме пътували за вечерта програмата е ясна.. ядене, пиене до ранните зори, изтрезняване за няколко 2-3 часа и на пистата, няма да има чак толкова много коли че да не ни стигне 1 ден за програмата
а и по важното е всеки да си направи кефа и да си начеши крастата :icon_biggrin:!!!!
Вечерта пак позната програма от предишната вечер и на другия ден като се излюпим потегляме кой от къде е :icon_rolleyes:

аз така ги виждам нещата!


Напълно съм съгласен
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 юни 2007 - 00:52

А може ли да пишем по темата и за почивните дни, тъй като не всички почиват на официални български празници... Смятам, че събота и неделя е по-добрият вариант, но в крайна сметка масата решава... И е хубаво да се знае приблизителна бройка присъстващи, както и да сме наясно какво и къде ще се яде, съответно спим...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 юни 2007 - 09:38

Е... не можеш ли от сега да кажеш, че искаш 2 дена отпуска баси :/// И аз не почивам на всички празници, но все пак сме хора, говорим си, разбираме се...
Отговори

yasmania снимка yasmania 28 юни 2007 - 18:42

 НеаМ РаВеН, на Jun 27 2007, 10:52 PM, каза:

А може ли да пишем по темата и за почивните дни, тъй като не всички почиват на официални български празници... Смятам, че събота и неделя е по-добрият вариант, но в крайна сметка масата решава... И е хубаво да се знае приблизителна бройка присъстващи, както и да сме наясно какво и къде ще се яде, съответно спим...



Вярно е. Какво му е лошо на мероприятието да е събота и неделя? Все пак ТОВА са истинските почивни дни, както каза Ванката не всички работодатели се съобразяват с национални празници. И не във всички фирми въпроса с отпуска стои само със желание.
Амисля че няма да са малко и останалите, които ще си работят на 6 и 7-ми.
Отговори

Mixi снимка Mixi 28 юни 2007 - 18:46

то е ясно че винаги ще има недоволни!
мисля че Петък, Събота и Неделя са перфектните дни! 7-8-9 Септември!
Пък ако има толкова желание който иска може да се съберем и в четвъртака да потренираме предварително :icon_rolleyes:
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 28 юни 2007 - 19:16

 Moonlord, на Jun 27 2007, 02:14 PM, каза:

Дата: 6-8 Септември 2007г.


MIXI каза:

7-8-9 Септември!


Последно??
И още един въпрос-оттук заедно ли ще се тръгва или кой както реши?
Отговори

Mixi снимка Mixi 28 юни 2007 - 19:17

заедно разбира се! ще си направим сборен пункт! то тва е якото да караме заедно! част от тръпката е!
ЗА ДАТАТА ОЩЕ НЕ Е ОТОЧНЕНО! КАК КАЖАТ МОДВЕТЕ! Предложих петък събота и неделя защото явно не всички ще почиват и не всички ще могат и четвъртъка!

ЗАПЛЮВАМ СИ ОТ СЕГА 56 НОМЕР ЗА МОЯТА КОЛИЦА!
Отговори

Strabex снимка Strabex 28 юни 2007 - 19:28

А приемате ли бивши Опелджии с италианска нафтова печка :icon_rolleyes:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 юни 2007 - 19:54

 Strabex, на Jun 28 2007, 08:28 PM, каза:

А приемате ли бивши Опелджии с италианска нафтова печка :icon_rolleyes:


Иска ли питане! Нали си част от форума!
Отговори

Mixi снимка Mixi 28 юни 2007 - 20:35

 Strabex, на Jun 28 2007, 08:28 PM, каза:

А приемате ли бивши Опелджии с италианска нафтова печка :icon_biggrin:



ти и Боянчо (Скорпиона) ще си правите национална печка среща :icon_rolleyes:

майтапа на странта! ДОбре сте дошли! :rasp:
Отговори

coper снимка coper 28 юни 2007 - 20:37

Супер е идеята, жалко че с моята кола ще се включа само в ядене и пиенето:) които и да е дати да са, с ввас съм!!!!
Отговори

Strabex снимка Strabex 28 юни 2007 - 21:27

 Mixi, на Jun 28 2007, 09:35 PM, каза:

ти и Боянчо (Скорпиона) ще си правите национална печка среща :icon_rolleyes:

майтапа на странта! ДОбре сте дошли! :61:

С вас съм когато и да е ще дойда :icon_biggrin:

:rasp: На Боян е бензинова ама тъкмо с него ще имаме тема за разговор покрай нашите машини
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 01 юли 2007 - 11:52

мале организацията изведнъж на 6 и всичко като готово ми звучи :icon_cool:
иначе ако избираме цифрички и номерца за колите аз искам нещо с 7 :mhihi: ..... Пацоооо :icon_cool:
а кои ще са жури ?! особено за мокрите фланелки и миенета на коли :bou:
май ще е забавно
Отговори

30e снимка 30e 02 юли 2007 - 17:59

 Moonlord, на Jun 27 2007, 02:14 PM, каза:

За да успеем да направим една готина национална среща трябва да измислим и готина програма! Нека тук всеки, който има някакви идеи да ги сподели!

Аз го виждам нещо от сорта на:
1. Скара, бира, лаф - няма кво да се коментира, в тва сме най-добри! :icon_cool:
2. Състезания - драг, обиколки за време, майсторско шофиране
3. Конкурс - най-красив Опел, най-бърз Опел, най-тунингован, най-добро аудио озвучение и така нататък...

нещо друго?

Място: писта "Дракон", Калояново
Дата: 6-8 Септември 2007г.


Към т.2 - къде е Дрифта бре момче....
Към т.3 - най-дрът как можа да го изпуснеш бееееее :icon_cool:
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 02 юли 2007 - 18:04

Колеги,никой не каза нищо за точка 4-нещо за по-нежната половина на човечеството? :icon_cool: :icon_cool:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 02 юли 2007 - 21:29

явно желаещи девойки има, ама мъжете никви ги нема. да не се срамувате нещо :icon_cool: или сте примерни преди половинките :icon_cool:
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 02 юли 2007 - 21:35

 blue-jujka, на Jul 2 2007, 10:29 PM, каза:

явно желаещи девойки има, ама мъжете никви ги нема. да не се срамувате нещо :shocked: или сте примерни преди половинките :mhihi:


ХАХАХА!Ми няма нужда да ми откъснат главата за няма нищо! :icon_cool: Ама стига глупости. :icon_cool: Някой от по-горните етажи да даде прясно инфо за срещичката?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 03 юли 2007 - 08:26

Ето, има нови предложения :icon_cool:

Мивка за победителите :icon_cool: най-дърт Опел, както и дрифт състезание... в което май само метъла ще си участва :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg