Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Електрически проблем

prozacc снимка prozacc 11 февруари 2010 - 14:42

Да ви питам за следния проблем. Става въпрос за Вектра Б 1.8 разбира се Екотек двигател :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: . Като запаля прахосмукачката работи на средни обороти, все едно не достига сила. Пробвам се да пусна нагревателя на задното стъкло - никoй няма. Пускам парното на 4-та степен, духа като на 2-ра. Пускам фаровете, таблото свети мижаво. Изфорсирам двигателя до 2000 оборота и всичко се оправя, дори и да са всичките консуматори пуснати или само един-два. Колата я карах на сервиз, но ми казаха, че била наред. Аз паднах от този отговор! Акумулаторът е чисто нов и никога преди не ми е правила подобни изгъзици....
Отговори

prozacc снимка prozacc 12 февруари 2010 - 12:56

Никoй ли няма поне някакво предлождени, все пак това не е с класа, нито пък седма серия...
Отговори

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 12 февруари 2010 - 13:54

ней вероятно ти е изгоряла крушката за заряда в арматурното табло. през нея минава първоначалния ток който страртира възбуждането.
Отговори

prozacc снимка prozacc 12 февруари 2010 - 14:13

е знаеш ли че точно тя не свети на арматурното табло....бях го отварял да си върна лампитe за АБС и Аirbag на таблото, понеже джамбазина ги беше махнал и после като го сглобих тази на акумулатора не светеше. И понеже да го сваля ми отне супер много време се отказах да го отварям наново...
Отговори

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 12 февруари 2010 - 14:16

тя е по специална между другото !!!!
Отговори

prozacc снимка prozacc 12 февруари 2010 - 14:24

В какъв смисъл?
Отговори

prozacc снимка prozacc 12 февруари 2010 - 16:47

Баси кирливата лампа...преди малко го разглобих на ново. Наистина лампата е с по-големи размери, сигурно и параметрите са други. Нагласих я да свети. Въртя ключа и всичко е 6, проблемът изчезна !!!

Благодаря много колега !!! :doh:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg