Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

И тук има мишки....

popodopolo снимка popodopolo 07 април 2012 - 09:03

Онзи ден пуснах тема във форума за покупка на два предни амортисьора от Астра!
След 4 лични съобщения ми звънна човек и ми каза че имал два броя чисто нови Закс който лично купувал за неговата кола и станало така че не ги сложил!
Били в оригиналните си опаковки,никога не били монтирани!70 лева искаше,не съм се пазарил,дадох му данните да ги пусне!
След това влезнах тук и видях че е потребителя emoangelow
Идва пратката,гледам не са две кутии а опаковката е една от някакви други амортисьори!
Както и да е,отварям-вътре имаше амортисьори Закс,колко са нови се вижда от снимките:
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение


Звъннах му по телефона да го попитам защо аджеба резбите са пълни с масло и прах,защо са ожулени горните крайща на ампулите от притягането на гайката която ги държи,защо шестостена е с намачкани крайща от ключ,защо се виждат нечистотии по семерингите а той казва-аз не съм мошенник,ако бяха слагани щяха да са подбити отдолу!
Е,снимал съм и ръбовете отдолу....
Каза ми да ги връщам ако не ми харесват!Не съм мишка,доста години пазарувам в интернет и никога не съм се дънил,тъй че ги взех!Ако ги бях върнал губех 8 лв. за доставка но рискувах той да ме оплюе че съм отказал пратката!
В опита си да спестя 30 лева за няколко шоколада за децата ми се наврях на ползвани и избърсани с парцал амортисьори,който във всяка една морга са по 20-25 лв.
Пазете се...

А на теб приятелю ще ти кажа едно,така не се правят пари,нито се върши работа по този начин!Мъжката дума не струва 70 лв. че да я заменяш!
Мнението беше редактирано от popodopolo: 07 април 2012 - 09:15
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg