Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Да направим срeщата в с.Сливек ежегодна

Тази тема е заключена

Vassil снимка Vassil 26 ноември 2007 - 14:24

Кое ОМВ? Ако чакам пак 1 час на правилното а всички са на грешното ше стане боя :ph34r:
Отговори

Mixi снимка Mixi 26 ноември 2007 - 18:36

 kaka, на Nov 26 2007, 10:14 AM, каза:

 Mixi, на Nov 23 2007, 05:51 PM, каза:

а Софиянци къде ще си правим сборен пункт и в колко часа!?
Предполагам на Лукойла на Ботевградско, но кажете вие де

Снощи решихме сборния пункт да е в 17 ч. на ОМВ на Ботевградско, за да се опитаме да избегнем зверските задръствания.

Много лошо! Абсурд!!!!!
аз съм до 5 на работа, Жана също, да направим срещата поне в 5 и 30!
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 26 ноември 2007 - 20:26

Леле а аз каква съм кукувица , ако не беше Хрис да ми каже нямаше и да разбера сигурно ...
Ма съм още малко болна и май ще пропусна тая среща , макар, че много ми се идва.
Но не искам да се излагате и ако не видя пак хора по масата значи не е било на ниво срещата.
Весело изкарване на всики , искам много снимков материал и най- важното да си изкарате по - хубаво и от миналата година !!!
Отговори

Mixi снимка Mixi 26 ноември 2007 - 23:54

 ТаНиЧкА_88, на Nov 26 2007, 07:26 PM, каза:

Леле а аз каква съм кукувица , ако не беше Хрис да ми каже нямаше и да разбера сигурно ...
Ма съм още малко болна и май ще пропусна тая среща , макар, че много ми се идва.
Но не искам да се излагате и ако не видя пак хора по масата значи не е било на ниво срещата.
Весело изкарване на всики , искам много снимков материал и най- важното да си изкарате по - хубаво и от миналата година !!!

севте ..! а е после ще разправяме :thu:
Отговори

compacta снимка compacta 28 ноември 2007 - 02:33

Стохито махай стельото от списака и слагай оная шматка тонито на негово място ще идва с мене. Ко има стай с 3ма го пиши с нас ко не да си тарси другарче. :kuku:
Отговори

WILLY снимка WILLY 29 ноември 2007 - 00:27

Гледам няма актуализация на списъка и така липсвам от него :kuku: надявам се да е само недоглеждане
Отговори

kaka снимка kaka 29 ноември 2007 - 10:37

Всичко със списъка е ОК, актуализираме го, ама не в темата, че малко много играчка става :kuku: Само дето за някои хора разбирам, че ще идват или няма да идват от теми в други подфоруми... добре, че съм всевиждаща :drive:

На мен последно всичките ми девойки се отказаха и ме оставиха без контрол, така че ще трябва да се задоволите само с кака си :unsure:
Отговори

WILLY снимка WILLY 29 ноември 2007 - 10:49

Кака имам въпросче - днес тръгвам за София с колата на едни приятели има ли шанс петък вечерта да пътувам за Сливек с някой от колегите? Кавото трябва за пътните ще заделя нямя праблем. Ако може само кажете каде и кога да чакам.Поздрави!
Отговори

kaka снимка kaka 29 ноември 2007 - 11:02

Едва ли ще представлява проблем някой да те вземе - има достатъчно коли със свободно място в тях. Ако има нещо - свиркай, телефона ми е 0888853749. Ето темата за организацията оттук, пиши и се разбери с някой.
http://www.opelclub-...showtopic=34954
Отговори

WILLY снимка WILLY 29 ноември 2007 - 11:03

:kuku: мерси кака
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 29 ноември 2007 - 11:30

Ако има някой ,няма значка от къде е, който ще минава през Шипка в петък вечерта след 18 часа да ми пише или да ми звънне на тел 0887 433 126 Йонко.
Отговори

bugatti снимка bugatti 29 ноември 2007 - 11:40

3 от колите са с по един човек ако не и повече де :kuku:
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 29 ноември 2007 - 18:54

Колеги аз ще тръгна по рано кам 12 на обед за сега ще минавам рез шипка но утре ще видя ако е отворен прохода троян карнаре от там ако има някой който ще патува по това време да пише може да го чакам някаде
Просто неми се патува на фарове пак и вечер много поледици
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 29 ноември 2007 - 20:46

С голямо сажаление искам да заявя че не мога да дойда надявам се че не е късно
Отговори

Тони снимка Тони 30 ноември 2007 - 00:12

пфффф чак сега се докопах до интернет деба,добре ,че малкия се е сетил за мене ,че иначе не знам ко щях го прая :kuku: ами така значи пишете ме кот доде аз не разбрах ни пари ни нищо колко тряа ама като дойда тогас ще се опраяме
Отговори

Stoil снимка Stoil 30 ноември 2007 - 01:49

само да вметна че доуточнихме вечерята за около 21:30
ся ако всички са там може и малко по - рано, но това е за ориентир


п.с. има едни ламери от мурету дето нещо ми се колебаят...
да вземат да се стегнат, че да не идвам до там да се разправяме
Отговори

Celica снимка Celica 30 ноември 2007 - 09:50

 Stoil, на Nov 30 2007, 12:49 AM, каза:

п.с. има едни ламери от мурету дето нещо ми се колебаят...
да вземат да се стегнат, че да не идвам до там да се разправяме


Стохи кажи кой са... взимам ги днеска с мене и ти ги водя :+)
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 ноември 2007 - 11:02

 Stoil, на Nov 30 2007, 12:49 AM, каза:

само да вметна че доуточнихме вечерята за около 21:30
ся ако всички са там може и малко по - рано, но това е за ориентир


п.с. има едни ламери от мурету дето нещо ми се колебаят...
да вземат да се стегнат, че да не идвам до там да се разправяме



Батко Оги и моя милост
Отговори

bugatti снимка bugatti 30 ноември 2007 - 11:30

Брао бе на вас разчитахме да се посмееме и позабавляваме а вие ше се изложите кат кифладжии :kuku:
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 ноември 2007 - 11:45

 bugatti, на Nov 30 2007, 10:30 AM, каза:

Брао бе на вас разчитахме да се посмееме и позабавляваме а вие ше се изложите кат кифладжии :kuku:


Ми тоя LOZ-ко невлиза вече в тоя форум.Невдига и тела си,и немоа го открия..Па и неказва,ше одим ли,не ли,изненада ли,беш ли го :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg