Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Хобито на всеки от нас

ГостSpoKso_* 09 март 2005 - 21:58

Тема в която, всеки от нас ако иска ще сподели с какво обича да се занимава през свободното си време ;)
Отговори

2.0 16v снимка 2.0 16v 09 март 2005 - 22:01

коли,коли,коли и пак коли да ходя на ралита в бг абе всичко сварзано с коли
Отговори

ГостSpoKso_* 09 март 2005 - 22:04

Аз оплатнявам свободното си време с бодибилдинг...кафета,приятели и пак бодибилдинг ;)
Публикувано изображение
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 09 март 2005 - 22:08

Еми аз се кефя да си човъркам по колата :lol: карам ски, когато има време <_< играя баскетбол 2 пъти в седмицата в зала, за да не е само седене по цял ден, защото се очертава едно - училище - работа - учене в къщи и... :thu: кефя се и да излизам с приятели (то това същност може да се прескочи, кой не излзиа :p) и така...
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 09 март 2005 - 23:12

2.0 16v, на Mar 9 2005, 10:01 PM, каза:

коли,коли,коли и пак коли да ходя на ралита в бг абе всичко сварзано с коли

Еми общо взето и аз съм така!

От най-ранна възраст ме привличат колите, а когато поотраснах, започнах да се интересувам и от ДВГ ... <_< :D
Отговори

Гостcold_steel_* 09 март 2005 - 23:27

И аз се радвам на колите.Но освен това ми се случва да се прибирам рядко.
Отдавам се на веселата компания сабиранията,и в малка част на питиетата.
Отговори

THE_BUTCHER снимка THE_BUTCHER 10 март 2005 - 01:32

SpoKso, на Mar 9 2005, 07:58 PM, каза:

Тема в която, всеки от нас ако иска ще сподели с какво обича да се занимава през свободното си  време ;)

Излежаване, мързелуване, спане, кесене по кафета, висене по кръчми ....все добри алтернативи за трошене на свободното време <_< :thu: :p

фор екзампъл:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  DSC02882.JPG (145,06K)
    Брой изтегляния: 165
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 10 март 2005 - 08:00

Сори за <_< ама Ники, с тая снимка изби рибата!!! :D :D :D :thu:
Отговори

vectra снимка vectra 10 март 2005 - 08:02

:D най-накрая ще се окаже че правим едно и също-аз се занимавам с колите...ровя из някой сайт...излизам с приятели...правим си купончета...отделям временце и за щангата...общо взето това правя през свободното си време! <_<
Отговори

Гостmirra_* 10 март 2005 - 09:07

SpoKso, на Mar 9 2005, 09:58 PM, каза:

Тема в която, всеки от нас ако иска ще сподели с какво обича да се занимава през свободното си време ;)

:D Хей, какъв готин въпрос си задал...Аз нямам свободно време, защото съм много заета да го губя с всичко,което ми попадне в полезрението и е приятно за правене (единственото условие е да има и други ентусиасти - ми така де, всяки споделен миг положително емоция е двойно по-готин). :dancin:
Отговори

Гостshopa_* 10 март 2005 - 09:13

Хобито ми е да си купувам смачкани колички да ги правя,
няколко месеца кеф и аиде на пазара.

Голяма краста :lol:
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 март 2005 - 10:08

Работа,работа,работа.Това ми е и хоби и професия а малкото свободно време.......ами само за жени се сещам.Значи работа,жена,работа,жена
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 март 2005 - 10:59

Ами идва момент когато или жена ще се влюбиш или в кола ама като станат и двете какви хобита :rf: добре де ходя нощем с приятели на плана планина да правим дрифтове около Железница особенно сега като има сняг.
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 14 март 2005 - 22:33

Работа, коли, състезания, подобрения на знанията за ДВГ-та и други работи. Необичам да си губя времето по кафета ако нямам сериозна причина. Що се отнася до спорта спортувам на пътя върху 4-ри колела е тези работи ме карат да живея и да ми е кеф. <_<
Отговори

Shades снимка Shades 15 март 2005 - 10:56

В последно време само за 2 неща остава време - компютри и коли, а като се има предвид, че първото ми е професия май остана само обогатяването на знанията за ДВГ и ламарини и ако се отвори парашута за някое бързо кафе.
Отговори

C20XE снимка C20XE 15 март 2005 - 18:43

Ски през зимата, риба и колело през лятото :D Колата се подразбира :lol:
Отговори

hitler снимка hitler 16 март 2005 - 17:17

Ами аз съм си работохолик :D ..... за съжаление не ми остава време за моите хобита , но ако ми се отдаде такова основно спортувам (фитнес, колоездене,риболов ,футбол..) . Иначе страста са ми старите автомобили и най вече да ги ремонтирам :) ....
Отговори

Scooter снимка Scooter 16 март 2005 - 23:36

Разбира се най-вече отделям време за Опела <_< Иначе се интересувам от футбол,волейбол,баскетбол;компютри и т.н...
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 17 март 2005 - 00:58

Aз харесвам всичко свързано с автомобили и най-вече дизайн. Това ми е голямата мания- автомобилния дизайн. А с пътищата за автомобили ще трябва да се занимавам по принуда - УАСГ, к'во да се прай! А и доста често се случва да потренирвам скромната си мускулатура в разни залички.
Отговори

ГостIvelinka_* 28 март 2005 - 18:05

спортни коли, оптичен тунинг и не само.... ;) , street racing, WRC- е и мойте интереси като вашите се въртят главно около колите B) :D (нали за това сме се събрали?).

иначе естествено обожавам да се забавлявам с приятели да обикаляме барове заведения, вили и тн...:)

и ми се ще да има повече тунинг събирания!!!! <_< :lol:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg