Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

07.05.2008 - Maiky на гости по средата на седмицата

Тази тема е заключена « Prev

Maiky снимка Maiky 06 май 2008 - 22:32

Варна, идвам! Утре след огромен преход кацам при вас, за мое съжаление няма да е със Сивата стрела, но поне ще е Опел! И те така до Петък! Имам огромното желание да се запозная със всички фенове на марката и да ви видя в действие! Така че ако сте ок за утре, аз съм на линия! На Яската му звънях преди няколко часа, но не вдига........Очаквам включване! :whistle:
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 май 2008 - 22:59

:whistle: яската друго му беше на главата преди няколко часа хихи не телефона ... Сорка, сега видях и без това, ма много късно да звънкам !

ТААаааа .... за всички ..баш баш надали ще се успеем, ма поне някои от постоянните заподозрени тук може да се наканим.

Викам да се съберем който е свободен, може и има желание, на бриколажето, да полафим с Ивака, после да идем на Лук-а, щото съм му разправял какви работи НЕ стават при нас .. хехе, сам да се убеди. !!!


Който е съга да пише... аз ще съм там.
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 06 май 2008 - 23:14

:whistle:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 06 май 2008 - 23:37

Баф къф съм разсеян... Гледам 07.05... Поглеждам долу коя дата сме и ко... то вече 7-ми... Си викам как стана тая схема днес имало среща, а през деня нищо не се чу... :whistle: Ще гледам да мина стига да се освободя по-раничко утре.
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 май 2008 - 23:55

 Racer_, на May 6 2008, 09:37 PM, каза:

викам как стана тая схема днес имало среща, а през деня нищо не се чу... :whistle:


ам тъй , кат неможеш да издържиш на агнешкото, тъй ще е !!! тсъ тсъъъ туй агнешко ако не беше в бутилки лелееее
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 май 2008 - 02:12

Ок, аз след малко тръгвам.....
Ще звъна после! :-)
Отговори

Мишо снимка Мишо 07 май 2008 - 08:06

Само кажете колко часа е чакалъка на Бриколаж :whistle:
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 май 2008 - 08:13

ква е схемата,последно....! час, място..... :whistle:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 май 2008 - 08:25

Сехмата е 19.30 и нататък да се съберем който иска на Бриколажа ... оттам насетне ще направим мърдане до ЛУК-а предполагам а после- някъде на бирич мирич като сме заедно ще се доразберем !
Отговори

Оги снимка Оги 07 май 2008 - 09:21

Там съм :whistle:
Отговори

beos снимка beos 07 май 2008 - 09:34

 yasmania, на May 7 2008, 09:25 AM, каза:

...... а после- някъде на бирич мирич като сме заедно ще се доразберем !



Яска, аз съм на работа до към 19.30ч .. и докато се прибера и стане ясно след ЛУК-а къде ще ходите .. нека някой ми звънне да се видим с Иво ..
Отговори

Emporio снимка Emporio 07 май 2008 - 10:15

добремммм има схема.... :) аз на лука нема дойда,че няам сменен талон,иначе на бриколаж се появя,че после и за едно кока кола след лука..... :whistle:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 май 2008 - 10:27

ееееее значи се разбрахме. Ади който види още темата нека се закача към групата, времето е добро, а този първи работен ден след толкова много почивни за някой, може да не се отрази много добре .... Тишо ще се чуем посе значи

ееееее значи се разбрахме. Ади който види още темата нека се закача към групата, времето е добро, а този първи работен ден след толкова много почивни за някой, може да не се отрази много добре .... Тишо ще се чуем после значи
Отговори

WILLY снимка WILLY 07 май 2008 - 13:32

В 18:30 ми е последната среща в офиса след нея ще гледам да се домъкна :whistle: ако нещо окъснея Яска ще ти звънна да разбера накъде сте
Отговори

Дамян снимка Дамян 07 май 2008 - 15:30

Само в присъствието на жени идвам и аз. :whistle:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 07 май 2008 - 21:41

еее сетих се и аз кога да вляза във форума :whistle:
Отговори

beos снимка beos 07 май 2008 - 23:25

 Dian4o, на May 7 2008, 10:41 PM, каза:

еее сетих се и аз кога да вляза във форума :beer:


Е, и мен ме забравиха .. :whistle: Дано поне Иво стои 2-3 дни във Варна да се видя с него ..
Отговори

Мишо снимка Мишо 08 май 2008 - 08:23

Ам аз се чух с Галин към 22:30 и още бяха на магистралата... уж трябваше да ми звънне ако седнат някъде после, ама никакъв не се обади. Сигурно са отпрали цяла вечер на магистралата :whistle:
Отговори

Emporio снимка Emporio 08 май 2008 - 08:38

 Мишо, на May 8 2008, 09:23 AM, каза:

Ам аз се чух с Галин към 22:30 и още бяха на магистралата... уж трябваше да ми звънне ако седнат някъде после, ама никакъв не се обади. Сигурно са отпрали цяла вечер на магистралата :whistle:


амииии емпориото забрави да звънне,а и седнахме прекалено късно на лучано за да звъня....
стояхме там до 2:00 часа
Отговори

Оги снимка Оги 08 май 2008 - 09:47

 beos, на May 8 2008, 12:25 AM, каза:

...


 Мишо, на May 8 2008, 09:23 AM, каза:

...


Как не ви досрамя да го кажете бе :beer: ... а или за вас трябва специална покана ?!

Който искаше дойде, който пожела остана и до по-късно, видяхме се, поприказвахме, някой пийнахме :61:

Тая вечер пак :whistle:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg